Saç Rengi ve Saç Boyama arkadaşlar yeni resmi koydum yardım lütfen..

açık renk önermyorum bağımlılık yapıyor hele sarıyı sakın yapma sonra benim gibi değiştiremezsin :) cnm sana kumral tonları daha güzel gider sanki güzel yüzünü öne çıkarır.kaydirigubbakcemile2

güzel bi sarı elde edemedim ki cnm zaten hevesim kaçtı o yüzden.bide makyaj olmadan olmuyor açık renk .sence karamel yapsam bunun üstüne nasıl olur.

güzel bi sarı elde edemedim ki cnm zaten hevesim kaçtı o yüzden.bide makyaj olmadan olmuyor açık renk .sence karamel yapsam bunun üstüne nasıl olur.

karamel yakışır ama karamelde turunculuğun olduğu bir renktir, söliim..

ya çok kararsızım vallahi ne yapıcam şaşırdım.çok koyu olsun istemiorum doğrusu.içimde hala sarı var ama istediğim gibi bi ton olmadı.bide sarı çok solgun gösteriyor o yüzden makyajda pek seven biri değilim.hangi tnda boyaam biraz koyulaşıp o turuncululları alır peki

resmi kopyalaymdım da arkadaşlar burdaki kızın saç rengi ne acaba cvp verirseniz çok tşkkkkk edicem lütfen...

KARAMELL çok güzel gider sanaa yada sütlü nescafe rengi kaydirigubbakcemile2

hangi marka karamel yada sütlü nescafe nosu kaç cnm turunculıuk olmaz dimi.şu resime baktınızmı o renk çok hoşuma gitti de benim acaba ne renk

canım turunculuk istemiyorsan küllü kumrala boyaman lazım..ama saçında açıcı olduğu için yeşerme yapabilir..belki sadece kumrala yani küllü olmayan kumrala boyarsan yeşerme olmaz..ama senin istediğin tonlar sanki palette'in ışıltılı kahve serisindeki tonlar gibi...ya da çikolata kahve de olur..

benim saç rengim de seninki gibiydi ben kumrala boyadım turuncular tamamen gitmedi ama eskiye göre çok daha iyi. ben palettenin kumralını almıştım

saol cnm ilgin için öleyse hiç kumrala boyamıyım karamel istiyorum aslında ben

arkadaşlar yardım eden bu kadarcık mı ?saçlarımı loeral casting le boyamak istiyorum karame mi kumral mı bal köpüğümü hangisi gider .

pes doğrusu şu üç kişiden başka insan yok demekki bu topikte cxvp yazıcak.yazan arkdaşlar sizlerin eline sağlık tşk ederim .ama bi daha asla topik açarım nede tek cvp yazarım kimseye yazık vallahi.

X