Artık kadın olsam'da beni yanlız bıraktığın için beddualarım Allah'a...

Arkadaşlar başlığa niye bu kadar takıldınız!
Ben açıklıyveriyim anladığımı madem
Kadın bizim toplumumuzda hani bekareti gitmiş olana deniyorda gitmemiş olana kız deniyor ya ondan dolayı.
Dikkat çekmekle ne alaka ya..

Konu sahibi sende Ahmak filan diyosun insanlara birazdan ya buyüzden yada 2. üyelikten banlanırsın gibime geliyo..
düşüncene ters düşen yorumlara cevap verme olur biter.

klasik bir durumdur, erkekler gizli gizli nette takılır, kızlar affeder, ama burada sizde hatalısınız.. adam ztn bildigi halde size söylemeyerek siz aradıgınızda seninde var diyerek size bakıs acısını göstermiş şimdi hiç dürüsttüm cok seviyordum demeyin.. Ayrıca o sizin hakkınıza girmiş olabilir ama bu iki kişinin günahı sizinde vereceğiniz hesaplar var adam size zorla bişey yapmadı ya.. geçmişte kalmıs bırakın aramayın hem nişanlı bir kıza bu yapılmaz..

bu üyeliğin silinmesini istiyorum.
onu aramayacagım.
geri dönsede yalancı biriyle yapamam. uykulu halim geçince kafam yerine geliyor galiba.

bu üyeliğin silinmesini istiyorum.
onu aramayacagım.
geri dönsede yalancı biriyle yapamam. uykulu halim geçince kafam yerine geliyor galiba.

kusura bakmayın ama kendimi tutamıycam.
işinize gelmeyen yorumlar yapılınca hemen üyelik silinsin.
o zaman her uykudan uyanan yeni bi hesap açsın ve sonra uykusu kaçınca sildirsin.
oyun bölümü değil burası !

verdigim cevap hosunuza gitmemis anlasilan
namus olaylariniz beni ilgilendirmez
sizin kendi tercihiniz
ama bu sekilde hakaret etmeniz dogru degil

konuyu okuyunca için yanmış diye üzüldüm zor şeyler yaşadıkların ama sonrasında arkadaşlara verdiğin cevaplarla psikolojinin bozulduğunu,çok affedersin ama birazda dengesizleştiğini anladım..

buraya yazılan enteresan olaylar sayesinde her gün bir yaşıma daha giriyorum.şuan kaç yaşındayım ben bile unuttum

ben basligin kadin olmak kismini degil geri kalan kismini kast etmistim ilgi cekmek konusunda

aşağılanmak istemiyorsunuz ama maşallah herkesi aşağılamakta üstünüze yok..Burada insanlar fikirlerini beyan ediyorlar,bence sizde biraz anlayışlı olmaya bakın madem burada konu açıp fikir almak istiyorsunuz,size destek verenide sizi anlayamayanıda olacaktır.
konuya gelince...bu çocuk sizi zorladı mı?Zorlamadıysa şayet ikinizinde isteyip paylaştığı birşeyse sex sanırım kimsenin kimseden soracağı bir hesap yok..Aldatma konusuna gelince maalesef günümüzde çokça duyduğumuz çirkin bir durum bu konuda siteminize hak veriyorum.ama gelmiş geçmiş geçmiş olsun..Artık bukadar zaman beklemişsiniz bundan sonrada sabredin,nişanlandığı kız bu durumda en günahsız olan kişi sanıyorum...

canım sevdiğin adamla beraber olmuşsun bunun yanlış bir tarafı yok. Daha sonra hayatına gireek erkege dürüstce acıklarsın severse kabullenır seni aten namus bekaret değil. Gelelim asıl konuya... Seni gercekten sevseydı muadele ederdi başkasıyla nışanlanmazdı en başta araya başkalarını sokmadı bak yakaladım diyorsun. Üstelik ilaç içmeye kalkmış vs... Bu onun senı ok sevdıgını değil hasta bır beyne sahıp oldugunu gosterır. Boylesıne pskolojk problemı olan birinin sevgısındende suphe et kısılıgındende. Ve ayrıca nışanlısını da zor durumda bırakma. Kendi yoluna git. Takıntı yapma. Evet cok zordur unutmak ama dunyanın sonu değil senın ıcın tek yol o değil! okyanus balık kaynıyor.... etrafına bak acınıda yaşa ama zehir etme hayatı kendıne hayat guzel sen yaşamayı bıl yeterkı tek birisine mecbur değilsin unutma.

konu sahibi banlanmıs fakat konu kapatılmamış bu da bana ilk üyeliğinde buralarda bi yerde gezdiğini düşündürdü nedense..

Hep böyle olur zaten
Zamanında istemeyip kurtulmaya çalıştığın adam başkasıyla olunca kıymete biner
Eğer konu gerçekse, adam evlenip bu kıza gel dese inanınki giderdi
Ya da,tam olarak gitmezdi belki ama işte, facede konuşurdu,mesajlaşırdı, bi yandan da kendini avuturdu,ben kötü bişey yapmıyorum ki, eski dostumla sohbet ediyorum diye.
Bi yandan da kendini tatmin ederdi,
Şimdi adam kızı istemiyo ya,iyice hırslanıyodur eminim
Ben ona "herşeyimi" verdim diye
Zorla olmadı sonuçta değil mi
Neyse...

Cok talihsiz bir konu basligi olmus gercekten. Kadin olma konusu neyse de.. Gerisini anlamadim. Ya da anlamamak en iyisi. Bilmiyorum..

konu sahibi banlanmıs fakat konu kapatılmamış bu da bana ilk üyeliğinde buralarda bi yerde gezdiğini düşündürdü nedense..

Kolayı var arkadaşın yazdığı ilk mesaja kötü içerik yapıp bildirirseniz bulurlar diğer üyeliğini...
Sanıyorum bu ikinci üyelikte ''kapsama alanı dışında'' yerine ''2. üyelik '' yazması gerekiyordu.

Canım benım..Kıazlar arkada başlıkta demek ıstemıski,benım bekaretmı aldın ama onun ıcın degılde sırf başkasını bulup benı yalnız koydugun ıcın beddualarım senınle demıs.kızımız haklı arkadaşlar.arkadaşlar ne erkekler var bılıyormusunuz kirlettiği beraber oldugu kızdan ayrılmak zorunda kalsada once kızın evlenmesını bekleyen bır erkek tanıyorum başkasını bulmamıs bulsada evlenmemıs nışanlanmamıs once kızı gozetlemıs kızın yanında olmus kız evlenmıs ondan sonra çocuk evlenmıs..buda benım bır yakınımdır bunu yapan kışı.ne olursa olsun bu kızcagızın alın yazısıyla oynamıs bıde terketmıs hıc olmazsa arka çıksaydın ya nerde kaldın senın erkeklıgın...degmemıs ıste be guzelım....

Kıl oluyorum şu "bekaretim gitti" "kadın oldum" laflarına kadınlığımdan utanıyorum. Niye kadın milletinin her şeyi meydan da bu kadar. Siz hiç bekaretimi kaybettim ühüüü diye ağlayan adam gördünüz mü? kendi isteğinle git beraber ol sonra türk filmlerindeki iğfal edilen kız moduna bağla... Bir kadın için çok onur kırıcı şeyler bunlar. Bir halt yiyorsan arkasında durmayı bileceksin...

Son düzenleme:
bende bunu anlayamıyorum.. Birlikte oluyorsa o o an için gelişen bir durumdur kimse kimseyle evlenmek zorunda fln değilki zorla bişey yapmıyorlar ya erkekler.. madem bişey yapıyorlar arkasında duracaklar bitebileceğini göze alacaklar.. araya ölümde girebilir, hastalıklar girebilir neyin garantisi var.. herkes kendi hayatından sorumlu kimseye kullanılan kelimelerde cok kötü kirletmek ne demek konu baslıgı ne demek? ayrıca bu kızda dürüst olmamıs kendi yazmıs gizli facebook hesabını ve erkeklerle konustugunu..

öncesinde istemediğiniz yan cebimde dursun dediğiniz adam nişanlanmışş yani başkasına aait artıkk oo sizde bencee kendi yoluunuza bakınn derimm kızı üzmeye hakınız yok isteyerek beraber olmusunn bekaretin gitmesini çok öenmseiyodunda baştan tavrını koycaktınızzz

Tecavüze uğradım dememiş ki?
Yatmış hür iradesiyle,yani sizin anlayacağız dille hür iradesiyle kirletilmiş..?
Bu satırları yazanlar kocalarıyla her yattıklarında kirlenmiş olduklarını mı düşünüyorlar acaba ?
Madem bu kadar önemliyse kirletilmek,sıkacaksın dişini evleneceksin öyle kirletileceksin.
yok ben duramam illa yatacağım dersen ,ayrılıkta olur ölüm de kalım da,eyvallah diyeceksin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…