Saç Uzatma Yöntemleri Artık Sıkıldım :(

haticekvx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2017
14
7
27
Bu saçım uzamıyor. Artık yöntemlerinizi lütfen yazın bana yardımcı olun lütfen. Son zamanlar da dax kullandım. Biraz yararı oldu gibi ama aşırı döküyor. Siz neler yapıyorsunuz?

Sorma ya bende 2 ay önce sinirimden belimde olan saçımı kulak hizasında önce kestim sonra kestirdim. Kafayı yicem uzatmaya çalışıyorum. Extra bişey yapmıyorum tabi arada bi ama genelde toplu saçım böylelikle kisaligini çok kafaya takmıyorum ve zamanla daha da uzamış oluyor. Bi de hergün yıkamamak gerekiyormuş hep şampuan kullanmak da saçı yıpratır. Deniz suyu da iyidir son günler bunlar denize gidin. Bi de benim sıkıntım saçlarım dümdüz öyle kestim

Ben dediğim gibi bir tek biraz dax ın faydasını gördüm. Saçlarım kıvırcık son zamanlar da düzleştirmeye başladım zorunlu olarak. Yine yıpranacak. Bir an önce uzasın istiyorum. Umarım senin de benim de saçlarımız uzar

Sorma ya bende 2 ay önce sinirimden belimde olan saçımı kulak hizasında önce kestim sonra kestirdim. Kafayı yicem uzatmaya çalışıyorum. Extra bişey yapmıyorum tabi arada bi ama genelde toplu saçım böylelikle kisaligini çok kafaya takmıyorum ve zamanla daha da uzamış oluyor. Bi de hergün yıkamamak gerekiyormuş hep şampuan kullanmak da saçı yıpratır. Deniz suyu da iyidir son günler bunlar denize gidin. Bi de benim sıkıntım saçlarım dümdüz öyle kestim
kulak hizasındaki saci nasil topluyorsunuz 2 ayda toplanacak seviyeye geldiyse bence hic dert etmeyin cokkkkk hizli uzuyor demekki

X