Psikolojim çok bozuk lütfen yargılama dan bana bir yol gösterin

İddia. Sanal olarak basketbol, futbol bunlara yüksek paralar yatırıyor. Her zaman da kazanacağını düşünüyor.
Inşallah devam etmiyordur..kredi çekmiş olsa belki bunu öğrenebilirsiniz..mailine bilgi geliyordur belki ..ev ekonomisi sizdeyse bu kadar üzmeyin kendinizi..bir tanıdığım vardı, adam kamuda ogretmendi ,eşi de memur ..adam sürekli at yarışı oynuyormuş, kadın ilk yılda boşandı..çocuk yoktu tabii..

Inşallah devam etmiyordur..kredi çekmiş olsa belki bunu öğrenebilirsiniz..mailine bilgi geliyordur belki ..ev ekonomisi sizdeyse bu kadar üzmeyin kendinizi..bir tanıdığım vardı, adam kamuda ogretmendi ,eşi de memur ..adam sürekli at yarışı oynuyormuş, kadın ilk yılda boşandı..çocuk yoktu tabii..
Ben bazen çocuk olmasını kendime bahanemiz ediyorum. Aslında mesele çocuk değilde cesaretsizkik mi diyorum. Bilemiyorum kendimi suçladığım çok zamanda var. Kendime kızdığım. Bende öğretmenim bir eğitimci olarak çocuklarımı aile ortamında büyütmeyi çok istedim. Baba veya anne sevgisinden mahrum kalmasınlar. Kimse nin gözünün içine bakmasınlar dedim ama olmayınca olmuyor demek ki. Zihimde boşanma olayına karar verdim ailelere açıklayıp yeni duzen için harekete geçmem lazım. Allah yardımcım olsun diye dua ediyorum hep.

X