Artık şu bhcg açıklığa kavuşssun yeterr!!!

N

nursenaa

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi nursenaa
Arkadaşlar merhaba.lütfen artık şu bhcg ne zaman yaptırılmalı yazın lütfen.herkes bunu merak ediyor fakat her kafadan başka ses çıkıyor.herkesin adeti düzenli olmadığı için herkeste farklı oluyor.korunmasız ilişkiden kaç gün sonra bhcg kesin ve net sonuç verir?lütfen bilgisi olanlar yazsın

N

nursenaa

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi nursenaa
Kimse yokmuuu arkadaşlar?çoğunuz tecrübelisiniz

laubali

EYÜB MUSTAFA´M GELIYOR!
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2009
3.123
10
39
  • Konu Sahibi nursenaa
Kesin sonuc elbette adet gecikmesinden sonra cikar. Yoksam kimde ne zaman cikacagini elbette hic kimse bilemez, sonuc asla verilmez bu kisiden kisiye degisir ve bu bir gercektir. Kesin sonuc icin adet gecikmesini hatta 2-3 gün gecsinki tam belli olsun.

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi nursenaa
Arkadaşlar merhaba.lütfen artık şu bhcg ne zaman yaptırılmalı yazın lütfen.herkes bunu merak ediyor fakat her kafadan başka ses çıkıyor.herkesin adeti düzenli olmadığı için herkeste farklı oluyor.korunmasız ilişkiden kaç gün sonra bhcg kesin ve net sonuç verir?lütfen bilgisi olanlar yazsın

bak ceannım ben anlatam sana. şimdik yumurtlama gününde ya da bir gün öncesi veya sonrasında olan ilişkiye şüpheli ilişki diyo dohturlar. şiiimdiik şüpheli ilişkiden 7-8 gün sonra kanda çıkıyormuş. emme burada ki ehemmiyetli nokta senin şüpheli ilişkin ne zaman. he ben yumurtlama günümü biliyom. ona göre çalıştım :asigim: dersen 7-8 gün sonra kan testi yap. emme bilmiyosan adetine bir kaç gün kala en sağlam öğrenirsin. :lepi:

pek bir ukala gördüm kendimi janemm şakkıdı

N

nursenaa

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi nursenaa
ozaman şüpheli ilişkiden 15-20 gün sonra doğru sonuç alınabilir bu dediğinize göre öylemi?

zeynepb

2 mayıs hedef 68
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2009
9.115
20
34
  • Konu Sahibi nursenaa
beta hcg suphelı ılıskıden 1 hafta sonra bıle sonuc verır normalde. dollenme oldugu andan ıtıbaren vucudun hormon salgılar ve 1 haftada kanda cıkar. ama bazen gec dollenme oluyor kadınlarda o zaman daha gec kanda cıkıyor degerler. o yuzden sen adet tarıhını bekle yanı en azından bı 10-15 gun gecsın kı kesın bı sonuc al.

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi nursenaa
adetgecıkmeniz bekelyın boşuna tyest yaptırmış olmazssınz kan testıyle adetıne bır hafta kala ögren arkadşalrda var ama siz adet gecitikten sonr ayapın
gercı aşılamda yada tupte işlemdne 10gun sonra tahlıl isitoyrlar

papatyanil

yokunda yoku
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2009
2.794
44
  • Konu Sahibi nursenaa
canım öğrenmek için niye bukadar acele ediyorun anlamadım bir şekilde inşallah hamile kalırsak öğrenmeyecekmiyiz azıcık sabret
adetin epey bir geciksin ondan sonra yapar anlarsın
şimdi sabretmeyi bilemezsek hayat bize sabretmemiz için neler gösterecek
ben 6.5 senedir bekliyorum hamile kaldığımı öğrenmek için adetin gecikmesi için 15 günmü bekliyemeyeceğim

serçecik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
1.710
20
adetimden 4 gun önce ilişkiye girdim.adetim bır damla geldi ve durdu..ne zman bakmalıyım beta hcg..

E

EU2

Ziyaretçi
adetimden 4 gun önce ilişkiye girdim.adetim bır damla geldi ve durdu..ne zman bakmalıyım beta hcg..

canım demin topiğini okudum yazmakla yazmamak arasında terredüt ettim. :uhm: burda da görünce artık yazam dedim. adetten 4 gün önceki ilişki ile hamiş olman zor ihtimal gibi görünse de benim gibi adetten 5 gün önce yumurtlayan orcinal hatunlardan olabiirsin. 6-7 gün sonra kesin belli olur senin. allah gönlüne göre versin diyim. :sm_confused:

juno

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2008
4.307
40
beta hcg kanda bir haftada pozitifleşir idrar testlerinde daha geç çıkar

E

EU3

Ziyaretçi

beta hcgyi doktor isterse yaptırma k ve mutlaka adet geçince çünkü şöyleki hayatım oluşsan gebeliklerin yüzde ellisi kanda yükselip kendiliginden kayboluyo[ben yasadım psiloljisi çok kötü ne kadar ufakd olsa üzülüyosun]o yüzden sabır bence en güzeli adet gecikmesini beklemek ve idra testi yapmak bakalım benim üç gün geçti biraz daha bekliycem kesin olsun ümitlenince kötü oluyo çünkü

N

nursenaa

Ziyaretçi
ozmos inş herşey umduğun gibi olur canım inş hamilesindir

E

EU3

Ziyaretçi
En doğru ve sağlıklı kan sonucu adet gecikmesinden sonra yapılandırzemuszemus