ARTIK VAJİNAL ORGAZM REFLEKS HALİNE GELECEK UENİ YÖNTEMİM GELİN HEP BİRLİKTE GELİŞTİRELİM

Ben kim olursa olsun seks esnasında olmadı yani benimki benim kafamda bitiyor sanırım partnerde önemli ama biz çözsek daha iyi
Burada her şeyi kafadan silip odaklanmak mi gerekiyor o zaman. Az önce de yazdığım gibi yeni evlenmiş biri olarak bu konularda çok bilgisizim o yüzden de buradan yazıyorum ve araya pat diye giriyorum kusura bakmayın lütfen.

Valla ask olmasi lazim.
Tutku..
O insana hissedeceginiz cekim onun yaptiklari ile dogru orantlili.
Kavgali, kus oldugunuz ve sizi kiran esiniz yada partnerinize nerenizi capalarsaniz capalayin tik islemiyor.. :KK51:
Uzun sure yalniz olacagim icin orgazm benim neyime🤦‍♀️
Ben bu konuya niye geldim cik cik cik:KK70:
Evet aşk önemli aslında sevgi mi demek lazım bilemedim. Lakin kavga ve kus olma durumunda sadece o konu değil her konuda sıkıntılar oluyor. Allah herkese hayrlı geçim versin.

Burada önemli olan partnerin davranış ve yaptıkları mi oluyor o zaman. Kusura bakmayın yeni evli biri olarak bu konularda çok bilgim yok sohbetinizin ortasına da bu şekilde girdim ama tekrar özür dilerim bu yüzden.
Yeni evli falan değilsin, bildiğin bekarsın ama sevda mısın sedat mısın onu bilemem. Ama sana ufak bir açıklama yapayım, kadının bedenini sevmeden bütün tutkusunu canlandırmadan gir çık yaparsan sadece sen boşalırsın, kadın da bir iki üç sabreder sonra başlar yaygara yapmaya.
Ayy WC nasıl oluyor anlatır mısınız
Biraz idrara sıkışıksanız idrar kesesi vajinaya baskı yapıyor ve bu orgazmı kolaylaştırıyor. Arkadaş o yüzden tuvalese gittikten hemen sonra birlikte olmayın demiş

Sabahtan beri şu çapalama meselesi konusunda bir şeyler izliyorum 🤣 burada başka bir şey keşvettim. Dişil enerjiyi hatekere geçiren noktalar. Bunları her gün düzenli olarak uyararak enerjimizi yükseltebiliyormuşuz. Buraya da yazayın bulunsun 😁

Bu noktalar sol elimizde
İlki baş parmağın tırnak olan boğumu, buraya diğer elimizin baş parmağıyla yuvarlak hareketlerle masaj yapıp sonra bastırıyoruz, sonra aynı hareketi aynı baş parmaktaki iki eklem noktasına yapıyoruz.3 dakika.

İkincisi el bileğimizin dış kısmında kalan iki kemik arasındaki boşluk, buraya da aynı şekilde yuvurlak hareketlerle masaj yapıp sonrasında bastırıyoruz. Bu da 3 dakika

Üçüncüsü avcumuzun ortası, buraya masaj yok sadece baskı yapılacak. Bu da 3 dakika
Düy yukarı yazdığım el masajını denedim, galiba etkili bir yöntem. Normalde regli günüm yaklaşınca ciddi isteksizlik yaşar ve çoğu zaman orgazm olamam ama masajdan sonra durımda değişiklik oldu. Ben denemeye devam edeceğim, denemek isteyenlere duyurulur

Kızlar şey sorcam idrarı yavaş yapmakta daraltıyor falan diyorlar ben nasıl denir şaarr diye yapıyorum😄😄belki o da kaslarımızı düxenleyebilir bir de az önce mast yaptım vajinayı sıkarak yapmak işe yarıyor kasları baya arttırıyor zevki

Çapalama yöntemi dimi
Alıntıladığım mesajda yazan sol ele yapılan masaj, dişil enerjiyi arttıran çapalama diye geçiyor
Kızlar şey sorcam idrarı yavaş yapmakta daraltıyor falan diyorlar ben nasıl denir şaarr diye yapıyorum😄😄belki o da kaslarımızı düxenleyebilir bir de az önce mast yaptım vajinayı sıkarak yapmak işe yarıyor kasları baya arttırıyor zevki
Bahsettiğin şey kegel egzersizi ama idrar yaparken yapılmıyor. Sadece kasların farkına varmak için başlangıçta bir iki defa idrarını durdurarak yapmayı öneriyorlar. sonrasında hareketi istediğin zaman yapıyorsun

Thread 'Kegel egzersizi ve cinsellik' Kegel egzersizi ve cinsellik

Bu konuyu ve konudaki linkleri oku, faydasını göreceksin

Kegeli biliyorum ama tuvaleti yaparken de yapmak mantıklı gelmişti çünkü herkes yavaş yapıyor tuvaletini
Hayır, kegel anlatımlarının çoğunda bu konuda uyarı vardır. Kaslarınızı bulmak için yapınız sonrasında yapmayınız diye. İdrarı bölmek sağlıklı bir şey değil

Hayır, kegel anlatımlarının çoğunda bu konuda uyarı vardır. Kaslarınızı bulmak için yapınız sonrasında yapmayınız diye. İdrarı bölmek sağlıklı bir şey değil
Kütüphane gibisin valla 😘 ya benim azıcık idrarım olda bile konsantre olamıyorum. Nasıl olacaksa. Sevgilimde bu hafta şehir dışındaydı çıldırmak üzereyim nasıl özledimmmmm anlatamamm. Yarın denenecek bunlar.

Kütüphane gibisin valla 😘 ya benim azıcık idrarım olda bile konsantre olamıyorum. Nasıl olacaksa. Sevgilimde bu hafta şehir dışındaydı çıldırmak üzereyim nasıl özledimmmmm anlatamamm. Yarın denenecek bunlar.
Meslek hastalığı diyelim, bir şeyi merak ediyorsam dibine kadar kurcalarım 😁

İdrarı tutmaya gerek yok o zaman, bu özlemle tak fişi bitir işi olur 😅 bu herkes için geçerli olmak zorunda değil, sen rahatsız oluyorsan yapmazsın

😄😄 bende ama ne yapayim yavaslatmak çözüm deil daha sık wc ye gitsek o kadar olmaz bence

X