Arwen10'un Diyet Günlüğü

yorum yazsam alınmazsın demi. benim diyetimde 2yk bulgur pilavı 1 ekmeğe denk geliyor.
birde arada yediğin meyvenin yanında 2 kaşık yoğurt yersen yada biraz peynir yada 1çb süt mide kazınmasına engel oluyor.

niye alınayım aksine memnun olurum :KK66: nomalde süt ve meyve ile ara öğünlerimi yapmaya çalışıyorum ama bugün böyle oldu malesef küçük sütüm kalmamış evde..ekmek fazla kaçtı akşam dengelicem artık.uyarın için çok tşk canım :KK71:

cnm kolay gelsin. spora biraz daha agirlik versen bence daha iyi olur, vucudun sIkIlasIr, verdiginden daha fazla kilo vermis gibi durursun

bugünden itibaren düzenli spora başlıyorum.önceki haftalardan sporsuz bu işin olmıcanı bende anlamış bulunmaktayım.dışarı pek çıkamıyorum üşeniyorum vs diye koşu bandı aldım yalnız tek sıkıntım koşu bandında vakit geçmek bilmiyor acayip sıkılıyorum.malesef tv olan odada değil tv başında olsa 1 buçuk saat bile kalırım üzerinde ben 20 dk yürüyüp ara verip tekrar 20 dk yapıorum yada 30 dk ancak dayanıyorum :KK43:(

cnm kolay gelsin. spora biraz daha agirlik versen bence daha iyi olur, vucudun sIkIlasIr, verdiginden daha fazla kilo vermis gibi durursun

bugünden itibaren düzenli spora başlıyorum.önceki haftalardan sporsuz bu işin olmıcanı bende anlamış bulunmaktayım.dışarı pek çıkamıyorum üşeniyorum vs diye koşu bandı aldım yalnız tek sıkıntım koşu bandında vakit geçmek bilmiyor acayip sıkılıyorum.malesef tv olan odada değil tv başında olsa 1 buçuk saat bile kalırım üzerinde ben 20 dk yürüyüp ara verip tekrar 20 dk yapıorum yada 30 dk ancak dayanıyorum :KK43:(

niye alınayım aksine memnun olurum :KK66: nomalde süt ve meyve ile ara öğünlerimi yapmaya çalışıyorum ama bugün böyle oldu malesef küçük sütüm kalmamış evde..ekmek fazla kaçtı akşam dengelicem artık.uyarın için çok tşk canım :KK71:

o zaman afiyet olsun :KK9:

dün akşamki menüm:
3 köfte
yoğurtlu makarna

ara:
küçük boy magnum biraz cips (dayanamadım napimmm :KK61:)

sabah:
2 kayısı 2 bardak su
1 bardak yy ballı süt

ara:
yeşil çay

öğle:
1 kase domates çorbası
100 gr tavuk ızgara
garnitür(patates havuç bezelye)

akşam:
1 tabak etli türlü
2 kaşık makarna

ara:
1 orta boy armut
1 bardak yy süt

Son düzenleme:
canım pc laptop değilmi?? onu kullansan. yada ufak bir radyo edin sevdiğin şarkılar hareketli şarkılar çok yardımcı olur. birde hayal kurmayı dene. zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın o zaman.
sabah:
2 kayısı 2 bardak su
1 bardak yy ballı süt

ara:
yeşil çay

öğle:
1 kase domates çorbası
100 gr tavuk ızgara
garnitür(patates havuç bezelye)

akşam:
1 tabak etli türlü
2 kaşık makarna

ara:
1 orta boy armut
1 bardak yy süt

kahvaltını beğenmedim hııı sanaaa:KK45:

canım pc laptop değilmi?? onu kullansan. yada ufak bir radyo edin sevdiğin şarkılar hareketli şarkılar çok yardımcı olur. birde hayal kurmayı dene. zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın o zaman.

kahvaltını beğenmedim hııı sanaaa:KK45:

şarkı işe yarıyo hakkaten de üşenmesem bi de :) ama bugün baya keyfim yerine geldi 87.5 görünce sabah.sen ne güzel yürüyorsun ya eşini de taktir ettim doğrusu sana ne kadar destek oluyo.ben de hiç olmadı haftada 3-4 gün yürüyüş yapabilsem çok daha verimli olcak.

sabah:
3/4 simit
1.5 kk peynir (tulum-beyaz-kaşar)
yarım domates
4 zeytin
1 bardak çay

ara:yok

öğlen:
şehriye çorba
50 gr et
bol salata

ara:
1 armut

şarkı işe yarıyo hakkaten de üşenmesem bi de :) ama bugün baya keyfim yerine geldi 87.5 görünce sabah.sen ne güzel yürüyorsun ya eşini de taktir ettim doğrusu sana ne kadar destek oluyo.ben de hiç olmadı haftada 3-4 gün yürüyüş yapabilsem çok daha verimli olcak.
bak ben 104 kilodan düşüyorum ve sana yetişmeme az kaldı istersen üşengeçliği biraz bırak ne dersin yok ben inerken sen yerinde sayacaksın. bana kısa süreli bir hedef belirt. takip edicem seni. ben zayıflıyorum yaa herkesi zayıflatmak istiyorum. hayallerimizde başka şeylere yer açılsın istiyorum. yağmur çamur demeden dışardayız bak. sıcak evindesin kalk hadi. hergün sporunu denetliycem. senin günlüğünde sana kızıyorum demi :))
akşam:
1 tbk etli türlü
2 dilim t.t ekmek
2 tane kestane şekeri

ara vermemen kötü olmuş. vücunu açlığa bu kadar alıştırma. yoksa hep aç kalacağını zanneder. eğer ara yapmak istemiyorsan bunu birden değil yavaş yavaş kes. en azından kuru kaysı ye. heryere taşıyabilirsin bunu. 3 tane kuru kaysı yeterli. şeker gibi şeyleride akşam tüketme. illaki istiyorsan ve akşamsa bol su iç sabah kahvaltıdan sonra tüket.

bak ben 104 kilodan düşüyorum ve sana yetişmeme az kaldı istersen üşengeçliği biraz bırak ne dersin yok ben inerken sen yerinde sayacaksın. bana kısa süreli bir hedef belirt. takip edicem seni. ben zayıflıyorum yaa herkesi zayıflatmak istiyorum. hayallerimizde başka şeylere yer açılsın istiyorum. yağmur çamur demeden dışardayız bak. sıcak evindesin kalk hadi. hergün sporunu denetliycem. senin günlüğünde sana kızıyorum demi :))

ara vermemen kötü olmuş. vücunu açlığa bu kadar alıştırma. yoksa hep aç kalacağını zanneder. eğer ara yapmak istemiyorsan bunu birden değil yavaş yavaş kes. en azından kuru kaysı ye. heryere taşıyabilirsin bunu. 3 tane kuru kaysı yeterli. şeker gibi şeyleride akşam tüketme. illaki istiyorsan ve akşamsa bol su iç sabah kahvaltıdan sonra tüket.

hırslandırdın beni:KK53: :KK34: hadi gel yarış yapalım aylık kilo bazında eminim sen daha iyi vereceksin ama bu iş ikimize de yarayacak bence.sen verdikçe ben de gaza gelirim hem birbirimizi de takip etmiş oluruz.ne zamandır aynı yolda yürüyebilceğim bi arkadaşa ihtiyacım vardı.iyi ki geldin valla :21::KK71:

öğle:
1 kase tarhana çorbası
1 dilim ekmek

akşam:
balık ekmek (içi alınmış ekmekle tabi)

bugün pek tadım yok ama listene baktım hani salata hani yoğurt?
mutlafa fındık ceviz badem üçlüsünden birini tüket.

bugün pek tadım yok ama listene baktım hani salata hani yoğurt?
mutlafa fındık ceviz badem üçlüsünden birini tüket.

balık ekmeğin içindeki yeşillik sayılmaz mı yaa :KK1:
badem falan arada atıom ağzıma ama yazmıyorum buraya
hayırdır senin niye tadın yok?du bakim günlüğünü ziyaret edeyim

sabah:
3 adet kayısı 2 bardak su
1,5 dilim tt ekmek(bol labne peynirli)
1 meyveli keten tohumlu activia

Son düzenleme:
afiyet olsun bakıyorum hırs yapmışın. hadi bakalım. 2 gündür yoktum yazamadım sende yokmusun yoksa?

gruplara katılmışın iyi olmuş. sevindim senin adına. daha güzel olacak eminim.

Selam herkese.
ben yine başlamaya karar verdim.87lere düşmüştüm sonra bıraktım ve geri aldım 92 kiloyum.bırakmasaydım şu an 70leri görmüş olacaktım.bu işte süreklilik önemliymiş onu anladım.
programım şu:
birkaç hafta sabah ve öğlen cornflex-müsli yemeği düşünüyorum.arada evde kahvaltı yapabilirsem yapcam omlet peynır zeytın 1 dilim ekmek şeklinde.
akşamları da mümkün olduğunca ekmeksiz yiyeceğim.
aynı şekilde ne yediysem yazmayı planlıyorum.bu çok iyi oluyo benim için hem kendimi dengeliyorum hem de motivasyonum artıyo.haydi hayırlısı diyelim.:21:

X