Aşi Zamani

kızlar kendinizi nasıl hissediyorsunuz.benim yarın 17 haftam dolacak ama hala karnım çıkmadı ve hareketlerinide hissetmiyorum.geçen bişey hissettim sonra arkası gelmedi.bazen kasıklarımda hafif bi ağırlık hissediyorum ve bu beni çok mutlu ediyor ama bazende kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum.ilk bebeğimi kaybetmiş olmanın verdiği tedirginliktir bilmiyorum ama sürekli kendimi dinliyorum.en son 15 haftalıkken gitmiştim doktora ve herşey yolundaydı.off ya şu hareketleri doğru düzgün bi hissetsem bebeğimin iyi olduğundan bi emin olsam.

canım benim endişelenme bende çok tedirgin oluyordum hissetmiyorum diye bu cumartesi sordum doktoruma oda 21 hafftada hafif hafif hissedersin dedi daha değil dedi benimde 18 bitiyor Sat'a göre ama ultrason ölçümlerine göre çoktan bitti benimde hersey yolunda ben biraz kilolu hamile kaldığım için sanırım benim karnım çıktı göbeğimide yukarı ittirdi 6-aylık gibi geziyorum :roflol:
meral gördü beni mesela bizde hissedeceğiz en kısa zamanda meraklanma
bol bol dua et canım Allah korusun kötü seyler getirmeyelim aklımıza Şeniz

sağol canım yaa valla iyice paranoyak oldum.zavallı kocamada çektiriyorum.adam "moralin nasıl,iyisin dimi" diye sormaktan bıktı artık.önümüzdeki hafta içi kontrole gidicem inşallah herşey yolundadır.

arkadaslar bu tetanoz asisini her hamileye vuruyorlar
ama benim bildigim 2 kez vuruyorlar 20. haftadan sonra
saglık ocaklarına kayıtlıysanız ve hamile oldugunuzu biliyorsa pesinizi bırakmıyorlar zaten :))

:1no2::1no2:Aşımı??:1no2: benim bundan haberim yoktu kızlar 19 haftalık oldu benim ufaklık haftaya doktora gidicem kontrole o zaman doktoruma sorayım eğer 20. haftada yapılıyosa benim haftaya yaptırmam lazım sağlık ocagınakayıtta yaptırmam lazım üstelik ben iğnedende korkarıımm kanımı bile zor aldırıyodum senağlama

Kızlar ben dün sağlık ocağına gittim kayıt oldum. çok ilgilendiler benle muane etti. Sohpet etti, hamilelik hakkında bilgi verdi. Kilomu, tansiyonumu ölçtü. Hamilelik kartı vardi. 7.03.2008 de aşı olacğım kendim için. 1 ay sonra bebek için ikinci aşıyı olacağım. Yanınızda giderken kimliklerinizi alın.Eşinizin ve sizin kan gubunu öğrenip gidin soruyorlar. Ve ücrette almıyorlar.

ayy iki defa mı aşı olucaz bende korkuyorum aslında iğneden ...kan verirken hiç bakamıyorum hemşirelerle konuşmaya çalışıyorum... neyse napalım bebişimiz için değer herşey sağlık için ....

X