Aşılama Aşılama sırasında sıkıntı yaşayanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

ozyel25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2015
214
97
38
Hanimlar dün ikinci aşılamamı oldum fakat ilkinde ve ikincisinde doktorum aşılama yaparken zorlandi cunku rahim ağzı kapali görunuyordu önce onu acmak icun ugrasti sonra asilama yapti sonrasinda dayanilmaz ağrı oldu yarim saat kadar.boyle aksilik yasayip hamile kalan hanimlar tecrubelerinizi paylasir misiniz?

Hanimlar dün ikinci aşılamamı oldum fakat ilkinde ve ikincisinde doktorum aşılama yaparken zorlandi cunku rahim ağzı kapali görunuyordu önce onu acmak icun ugrasti sonra asilama yapti sonrasinda dayanilmaz ağrı oldu yarim saat kadar.boyle aksilik yasayip hamile kalan hanimlar tecrubelerinizi paylasir misiniz?
Var canım sıkıntı yasayı hamile kalanlar var da kendini sıkma gazla düşünme

Hadi insallah benimde bu sefer tutmustur Rabbim isteyen herkese versin.bugün kasıklarımda rahatsizlik hissi var ani hareketlerde sanci giriyor ve gazim cok oluyor.sagol cnm icimi ferahlattin

İnş tutar cnm bnmde, 10 günüm ve adet olacakmış gibi hissediyorum cnmy
Hadi insallah benimde bu sefer tutmustur Rabbim isteyen herkese versin.bugün kasıklarımda rahatsizlik hissi var ani hareketlerde sanci giriyor ve gazim cok oluyor.sagol cnm icimi ferahlattin

Benim o hissim gecen ay oldu ve tutmadi ama hrkeste bir olmadigini anladim sonunda.benim daha 3.gün doktor ilac verdi mi sana neler verdi ?

Benim o hissim gecen ay oldu ve tutmadi ama hrkeste bir olmadigini anladim sonunda.benim daha 3.gün doktor ilac verdi mi sana neler verdi ?
Canım bn üçüncü gün adetin femara diye hap kullandım adetin 11 günü ovitrelle çatlatma iğnesi vurdum 14 gün aşılama hiç bir şekilde ayrım olmadı 6,7 günler kasıklarımda agrı vardı adet ürün gb oldım gecti bugün 10 günüm tekrar bugün adet olacakmış gibi karnım ağrıyor

Aşılamadan sonra bebek tutunsun die ilaç vermedi mi ? Bana progestan folik asit coraspin ve estrofem ile decavit verdi. 2.5 yik okcak nerdeyse bebek icin ugrasali siz ?

Femara bende kullandim , bide karindan igne bu ay 4 yumurtam var eşimin sper hareketliligi artmis sperm sayisi gecen sefer 77 milyondu 84 milyon olmus doktor cok iyi dedi ama yine de isimiz Allaha kaldi artik .bu sefer ujutluyum ve kendime daha cok dikkat ediyorum iş yapmiyorum

Aşılamadan sonra bebek tutunsun die ilaç vermedi mi ? Bana progestan folik asit coraspin ve estrofem ile decavit verdi. 2.5 yik okcak nerdeyse bebek icin ugrasali siz ?
Canım bn progestan fitil kullanıyorum bn 3yıldr ugrasıyorm bş türlü olmadı ilk aşılama

Femara bende kullandim , bide karindan igne bu ay 4 yumurtam var eşimin sper hareketliligi artmis sperm sayisi gecen sefer 77 milyondu 84 milyon olmus doktor cok iyi dedi ama yine de isimiz Allaha kaldi artik .bu sefer ujutluyum ve kendime daha cok dikkat ediyorum iş yapmiyorum
Hım yumurta ve spermler iyiymiş bu ikinci aşılaman sanırım inş tutar cnm bnde hiç iş yapmıyorum üç gün sırt üstü uzandım bnm yumurtalar da iyiymiş doktor öyle dedi ama esimin sayısı düşüktü ama Allah ol derse olur hersey bahane 6 milyon la aşılama oldu ama hareketi iyiydi bilmiyorum ki zaten tutmadı da neyse inş senin tutar cnm

Az dusunmeye calis fitili bende kullaniyorum bi seferde 3 tane atiyorum cok sıkıcı bir durum su fitil olayi .ozele mi gidiyorsun doktorun neden estrofem yazmamis ki .senin yumurtalar ne durumdaymis

Az dusunmeye calis fitili bende kullaniyorum bi seferde 3 tane atiyorum cok sıkıcı bir durum su fitil olayi .ozele mi gidiyorsun doktorun neden estrofem yazmamis ki .senin yumurtalar ne durumdaymis
Canım özelde aşılama oldum fitil günde 3 defa sabah öğle akşam kullanıyorum bşka ilac vermedi doktorum yumurta iyi dedi cok güzel gelişiyor dedi bilmiyorum sanırsam iki yumurtam vardı üçte olabilir hatırlamıyorum

Seninde tutar hic belli olmaz umarim burdan guzel haberler veririz birbirimize..cifte bayram kutlariz insallah

Seninde tutar hic belli olmaz umarim burdan guzel haberler veririz birbirimize..cifte bayram kutlariz insallah
İnşallah taa adet olacakmış gibi karnım ağrıyor zorr bu ayda olmadı adetime daha bir hafta var bide erken olcam sanırım

Benim doktor bi dunya ilac verdi sabah ayri aksam ayri hep tutsun diye iciyorum insallah deger bunca çabaya.fitili bana gunde 3 defa iliskiden 2 saat once veya 2 saat sonra yada gece yatarken 3 unu birden at dedi .

X