aşılama sonrası gebelik belirtileri...

akcaa merak ettim test yaptırdın mı yada sen test yaptın mı?
benimki seninkine benzer tarih mi bilmiyorum 28 ekimdi.Ben test yaptıramadım çünkü hastalığım geldi gelecek :KK43: boşuna tekrar 0 görmeyeyim diye yaptırmadım.Güzel haberlerini bekliyoruz canım.

igor35 ne alemdesin geldimi adetin?umarım gelmemiştir

Henüz adetim gelmedi.Bugün işten gelince gebelik testi yaptım ve silik pozitifti ama kan testini cumartesi yaptırmayı düşünüyorum :)

çok sevindim canım idrarda cıktığına göre kanda epeyce yükselmiş olmalı.gelişmelerden haberdar et olur mu?

akcaa merak ettim test yaptırdın mı yada sen test yaptın mı?
benimki seninkine benzer tarih mi bilmiyorum 28 ekimdi.Ben test yaptıramadım çünkü hastalığım geldi gelecek :KK43: boşuna tekrar 0 görmeyeyim diye yaptırmadım.Güzel haberlerini bekliyoruz canım.

canım ben aşılamayı 28 ekimde oldum 14. gün kan verdim 1.20 çıktı yani negatif sen test yaptırdınmı kanda?adet olamadım yarın adet günüm ama gelen yok.aşılamada olur diyorlardı kist mi oldu acaba?

Son düzenleme:
canım ben aşılamayı 28 ekimde oldum 14. gün kan verdim 1.20 çıktı yani negatif sen test yaptırdınmı kanda?adet olamadım yarın adet günüm ama gelen yok.aşılamada olur diyorlardı kist mi oldu acaba?

belki geç yerleşiyordur :)

sizler gibi bende cok uzun zaman forumdan gebelik belirtilerini araştırıp durdum.o zamanlar kendime bir söz verdim eğer bir gün hamile kalırsam belirtilerimi gün gün paylaşacaktım.cok şükür ki rabbim nasip etti ilk aşılamamda hamile kaldım...buyrun gün gün gebelik belirtilerim.
aşılama günü:herhangi bir kanamam olmadı cok hafif belli belirsiz ağrım vardı.aşılamadan sonra dr kaldırmadı 2 saate yakın dinlendim.
1.gün: belli belirsiz ağrı devam etti
2.gün:ağrı ara ara oldu
3.gün:hiç bir şikayetim yoktu
4.gün:kasıklarımda batmalar başladı.bunu kıl çekilmesi gibi tarif edebilirim
5.gün:batmalar devam etti,iştahım açıldı ancak kullandığım progestanın etkisimi bilmiyorum
6.gün:batmalar devam etti,kabızlık basladı,iştahım açıktı,akıntı başladı
7.gün:eğilip kalktığımda kasığımda bilye gibi birşey vardı sanki ani hareketlerde acıyordu.
8.gün:batmalar,kabızlık,oburluk devam etti.akıntı arttı
9.gün:yürürken falan yorulmaya başladım,diğer belrtiler devam ediyordu
10.gün:idrar testi yaptım tabiki de cıkmadı :))
idrar testinde cıkmadı ama tuhaf bir şekilde biliyordum hamile olduğumu
11.gün:akıntı ve iştah haricinde fazla belirti gözlemlemedim
12.gün.akıntının rengi şeffaftan beyaza döndü(ancak bu bir şeffaf bir beyaz olarak hala devam ediyor).kimsenin yemek yaptığını sanmadığım gec bir vakitte biber dolması koktu ve cok şiddetle yemek istedim.
13.gün:akıntı ve iştah haricinde herşey normaldi.
14.gün:kan testi +

umarım sizlere faydası olur...

merhaba buraya yeni üye oldum ve son 5 qündür takip ediyorum siteyi birşey sormak istiyorum 16.11.2013 te aşılama yaptırdım buqün 9.qünüm ve doktor 14.qünde belli olacaqını söledi benmde kasık aqrım son 2 qün içinde de qözüm kararmaya ve basım dönmeye basladı ayrıca qöqüslerim cok şişti ve son derece aqrıyor ve de sürekli uyuyorum size sorum su olacak eczaneden qebelik testi alsam nasıl bir sonuç cıkar neqatif olmasınan qercekten cok korkuyorum :KK43:((

Henüz adetim gelmedi.Bugün işten gelince gebelik testi yaptım ve silik pozitifti ama kan testini cumartesi yaptırmayı düşünüyorum :)

merhaba buraya yeni üye oldum ve son 5 qündür takip ediyorum siteyi birşey sormak istiyorum 16.11.2013 te aşılama yaptırdım buqün 9.qünüm ve doktor 14.qünde belli olacaqını söledi benmde kasık aqrım son 2 qün içinde de qözüm kararmaya ve basım dönmeye basladı ayrıca qöqüslerim cok şişti ve son derece aqrıyor ve de sürekli uyuyorum size sorum su olacak eczaneden qebelik testi alsam nasıl bir sonuç cıkar neqatif olmasınan qercekten cok korkuyorum :KK43:((

çok sevindim canım idrarda cıktığına göre kanda epeyce yükselmiş olmalı.gelişmelerden haberdar et olur mu?

meraba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bende 3 gün önce aşılama oldum gonal f kullandım bu üçüncü aşılamam inş tutar çok ümitsizim ama diyer 2 aşılamam klomenle olmuştu

merhabalar bende dün ilk aşılamamı oldum ;gonal f,cetrodite ve ovitrelle kullandım; çatlatma iğnesinden yaklaşık 12 saat sonra kahverengi akıntım geldi ve ertesi günde aşılamam yapıldı, spermde bi sıkıntı yok ,kanallar açık şuan crinone jel kullanıyorum 8. gün prolutan dept iğne kullanacağım birer gün ara ile 3 tane ve 12. gün kanda gebelik testi istedi doktor ,umarım hayırlısı olur...

Benim 3 adet tüp bebek 1. Normal ve şimdikide hormonlu aşılama geçmişim var...Benimde aşılamam 28 kasımda oldu...şuan tromboz ignesi kullanıyorum hergün ve sabah akşam olmak şartıylada progeatan fitil kullanıyorum.kasıklarımda agrı benimde var gaz problemim cabası hareket ettiğimde yorulduğumu hissediyorum ve çokkk merak da ediyorum...inşallah kucağımıza alırız bebeklerimizi🙏

Son düzenleme:
arkadaşlar aşılamada 3. günün akşamı tuvaletimi yaparken kanamam oldu ama devam etmedi, başına gelen var mı ??

Aşılamadan sonra 10. Gunüm daha 4 gunüm var . Su gibi akıntım var,iştahım arttı... Beklıyorum bakalım hayırlısı.

yeni aşılama yaptıran arkadaşlara allahtan hayırlısını dilerim.umarım hepinizin bebişleri göbüşlerdedir :))
gebelik testinin idrarda o kadar erken sonuç verceğini sanmıyorum.ben de kan testiyle öğrenmeden 4-5 gün öncesi yapmıştım çıkmamıştı.gününden önce yapılan kan testi de yanıltıcı olabiliyormuş çünkü çatlatma iğnesi hcg içeriyor ve vücuttan atılması 15günü buluyormuş.ama hormon kullanılmadan hamile kaldıysanız onu bilemem.
yorgunluk ben de hissetmiştim ancak herşeyi gebeliğe bağlamayalım bu süreçte en doğrusu unutmaya çalışıp normal hayatınıza dikkatle devam etmenizdir.kahve rengi akıntın çatlatma iğnesinden kaynaklanıyordur panik yapma.haberlerinizi bekliyorum.sevgiler...

X