Aşılama,tüp bebek ,aşılama ve müjdem🥰🥰(pcos+erkek infertilitesi)

Allah'ım senin yarınki asilamani güzel hayırlı kılsın ve rabbim sana da 15 gün sonra güzel haberi almayı nasip etsin inşallah dua edeceğim emin ol .

Vaay be.. Soluksuz okudum vallahi. 2.Aşılamam ve her ay olduğu gibi bu ay da umutluyum İnşallah birgün bende umut olurum başkasına

Yaa beni de ağlattın be kardeşim bu kadar içten yazılır mı yeni yayın hayırlı olsun. Bebeğini de sağlıkla kucağına al inşallah mutlu mesut yaşayın

Kardeşim hepimiz aynı yollardan geçiyoruz. Allah'a sığınmak kan başka çaremiz yok bunu da biliyoruz. İnancını ve ümidini kaybetme. Bizde henüz çocuk sahibi olamadık tüp bebek aşamasındayız herşey nasip Rabbim ol derse olur. Eğer olmuyorsa da vardır bildiği

Yaa beni de ağlattın be kardeşim bu kadar içten yazılır mı yeni yayın hayırlı olsun. Bebeğini de sağlıkla kucağına al inşallah mutlu mesut yaşayın
Ayyy canımsın çok teşekkür ederim yaşımı da kutlamissin üstelik çok teşekkür ederim rabbim sana da en güzel şekilde bu haberi nasip etsin inşallah inananlar asla yalnız değildir buna her daim inan hiç kimse derman değil Allah'tan başka çare değil sabır şükür dua ve sonunda dualarını nasiplendirsin sana inşallah

Öyle tabiki çok şükür amin inşallah bende teşekkür ederim güzel duanız için

Amin amin cümlemizi inşallah bu arada sizinki normal gebelik mi oldu onu tam belirtmemişsiniz yada ben mi görmedim acaba

Maşallah ne güzel ya

Hayırlı birşekilde sağ Salim kavuş yavruna inşallah Rabbim bize de nasip etsin , sen de bize dua et Hamilelerin duası kabul olur derler
Etmem mi siz bu mesajları yazarken tek tek ediyorum Rabbim size en kısa ve en güzel şekilde hayırlı haberi nasip etsin,sizi en iyi anlayanlarin başındayım inanın ... Duam sizlere rabbim sizlerin bu güzel duasına karşılık verecektir hep inanıyorum Rabbim dileyenin hiç gönlünü mahsun bırakır mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…