Aşılama,tüp bebek ,aşılama ve müjdem🥰🥰(pcos+erkek infertilitesi)

Merhaba ben dün gebelik testi yaptım silik bir çizgi gözüküyor gogus hassasiyetim başladı belim ağrıyor ve lekelenme ile beraber batma var kasıklarım da sizce gebelik varmı yüzümde sivilce doldu taştı

Eklentiler

• IMG_20210507_001352.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 74
Bize de dua et inşaALLAH bizim de olur bende gün sayıyorum öğrenmek için

Slm kızlar maalesef dün sabah aşırı derecede kanamam geldi ve pıhtı şeklinde düşüyor hep. Adetim bu ay da böyle geldi. Nasip bir dahaki aya inşallah. Bayram sonrası doktora tekrar gideceğim artık eşimle muayene olacağız bu defa

Ayyy maşallah ya sağlıkla kucağınıza alın inşallah ne olur bana da dua edin olur mu ismim Hatice Tuğba

Ağlaya ağlaya okudum o kadar aynı ki yasadıklarımız 5 yıl oldu 5 yııl önüne gelen konusuyoe esim tedaye yanasmıyor sıkıntı olmadıgı halde bendeymiş gibi davranılıyor o kadar doldum o kadar takatım kalmadı ki sadece rabbime yalvarıyorum allahım benide sevindirsin. Sizde sağ salim kucagınıza alırsınız insallah gözünüz aydın

Ağlaya ağlaya okudum yazdıklarınızı gülüyorum eğleniyorum takmıyormuş gibi davranıyorum soranlara daha düşünmüyoruz yasımız genc gezelim tozalım diyorum ama içimde yangınlar yanıyo bir cocugum olaa diyorum evime neşe huzur bereket getirse benim olsa benim cocugum ölen annemin sevgisini kokusunu bulsam onda herşeyim olsa o benim. cocugu olanlara özeniyorum bazen kıskanıyorum da.dualarınızda bana da yer verin nolur. Bizde tedaviye başladık Perşembe günü sonuclarımızı alıp doktora gideceğiz aşılama yada tüp bebek diyecek zorlu bir süreç bizi bekliyor Rabbim yormadan geciktirmeden en hayırlısıyla nasip etsin hepimize inşallah

Allah hayırlı etsin ablacım çok sevindim inanki içimde nedensiz bir sevinçle soluksuz okudum Allah'a şükürler olsun seninle daha önce de konuşmuştuk hemen tanıdım seni ben yazmak istedim

Allah hayırlı etsin ablacım çok sevindim inanki içimde nedensiz bir sevinçle soluksuz okudum Allah'a şükürler olsun seninle daha önce de konuşmuştuk hemen tanıdım seni ben yazmak istedim
21 yaşıma yeni girdim tüp bebek tedavisine basliyacz yarın gidiyorum hastahaneye Hayırlısı olsun bakalım... Cok zor ağır bir durum Allah herkese yardım etsin

Gözünüz Aydın o kadar güzel ifade etmişsiniz ki çok duygulandım hele o dua edişleriniz kendimi buldum Allah saglıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Allah'ım burada ve burada olmayıp isteyen, dileyen ve çaba , emek gösteren herkese nasip etsin inşallah hepiniz duamdasınız sürekli giremiyorum ama girince hepinizin mesajlarını okuyorum . İnanın ki Rabbimiz zamanını ve mekanını en iyi bilen , en olmazları olduran,en olmayacak olanları ise birden bire nasip eden sadece O. Bu yüzden içinizdeki hem inancı hemde bu yoldan ayrılmayı beklemeyin zaman kaybetmeyin. Allah'ım sizin o güzel dualarınız ve bu yolda sizlerle olsun Hepiniz annesiniz unutmayın ,bu sevgi ancak olmadan olanlara nasip olur .

Ağlayarak okudum. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. Ben de çok istiyorum çok çok.. Rabbim ne zaman nasip eder bilmiyorum ama içime hep korku düşüyor. Düşünmeden edemiyorum. Anne olamazsam diye.. Çok zor süreç, Rabbim yardımcımız olsun.

Sabır kardeşim bu yolda en büyük destek veren Allah ... Allah'tan başkası zaten destek olmuyor ,sabırlı olmaya çalış ve asla pes etme ve içindeki inancı sıkı sıkı tut . Bana güzel haberleri vermenizi nasip Etsin rabbim en güzel şekilde nasip olsun sizlere

Çatlatma iğnesi 10.günüm kızlar

Eklentiler

• DCDADC9F-EEDA-4F17-AFA9-ED23BD1A15B1.jpeg
    102,5 KB · Görüntüleme: 67
  • F5F754C2-C4F6-452E-A0F5-8F4C04C697FC.jpeg
    43,7 KB · Görüntüleme: 68
cok gecmis olsun. sakin pes etme.
instagramda .. var. cok guzel bilgilendirici paylasimlari ve farkli bi bakisacisi var. ben de umitlerim tukendigi anda buyuk oglumu onun ellerinden teslim aldim. kucuk kendiliginden geldi. istanbuldan bi arkadasim 6. denemesinde kizinin haberini ondan aldi. cok iyi bi dr. takip et. arada soru cevapta yapiyor. kafana takilanlari da sorarsin. icine sinerse ben tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cok tesekkur ederim canim

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne güzel müjdenizi almışsınız... sağlıkla kucağına alırsın inşallah , hamilelik nasıl gidiyor. Umarım 2.hamileliğin daha kolay olur kardeş gelir bebeğine... Bu kadar çok isteyen insanların müjdesine Bende çok mutlu oluyorum.

Kalbinin güzelliği yazdıklarından öyle anlaşılıyor ki... senin kadar uzun olmasa da bir süredir testte o çift çizgiyi görmek için ümit eden ve bu sürenin gittikçe uzamasından çok korkan, üzülen, ümidini kaybetmeye başlayan biriyim... üzüntünü, isteğini, tevekkülünü ve mutluluğunu öyle hissettim ki.. gerçekten yazından çok etkilendim. Allah bir avazda doğurmayı, kucağına almayı nasip etsin sağlıkla... İnşallah ben de bu haberi çok beklemeden alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…