Aşılama,tüp bebek ,aşılama ve müjdem🥰🥰(pcos+erkek infertilitesi)

Şu mübarek günde yazdıklarını okudum okudukça duygulandım hayırlı haberini yazınca kardesimin hamilelik haberini almış gibi mutlu oldum Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benimde basarız 3 girişimim oldu bir kere çatlatma iğnesi 1 kere çatlatma iğnesi ve klomen 1 de aşılama malesef hepsinde de negatif sonucu aldım bu ay tüp bebek tedavisine başladık ben sana dua edicem sende bana dua et olur mu bende bebeğime kavusayim.Bana umut oldun Allah senden razı olsun

Hayırlı olsun. Hangi hocada sonuç aldınız. Dr ismi ne

Çok mutlu oldum Rabbim imanlı sağlıklı evlat nasip etsin inşaallah bende pcos,rahim duvarı enfeksiyon ve polip var evliyim doktorunuzun ismini ve gittiğiniz hastaneyi öğrenebilir miyim Bursa da oturuyorum

Ağladım okurken maşallah inşallah sağlıkla kucağınıza alın bende 2 senedir istiyorum olmuyor bu ay tüp bebek başladık şuan iğne ilaç aşaması haftaya yumurta toplama olacak bende olursa anneler gününe yakın öğrenicem inşalh Rabbim bu mutluluğu yaşatır isteyen herkese

Ne kadar içten samimi yazmışsınız. Gözünüz aydın. Sağlıkla kucağınıza almak da nasip olsun inşallah

Gözlerim dola dola okudum rabbim isteyen herkese nasip etsin kucaklarımızı boş bırakmasın.
Benim esim sebepsiz azosperm yaklasik 5 ay önce ögrendik. tüp bebek sansimiz bile yok bu degerlerle anca ameliyatla o da sperm çıkarsa .
Esime destek olmaya calisiyorum üzülüyoruz ikimizde . Hickimseye de söyleyemedim pskolojik olarak onların dedikodularından etkilenip stres olmamak icin konismadigim halde arkamdan konisuyorlar benim kusurlu oldugumu dusunuyorlar doktor onerisi vs yapiyorlar öyle hadsizler.

Çocuğun, annesi sen olduğu için çok şanslı.. Hayırlı olsun.. Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah..

Öncelikle çok sevindim hayırlı olsun rabbim kucagınıza almayı nasip etsin Yazdıklarınızı atlamadan okudum yaşadıklarımızı ne güzelde anlatmıssınız . Bizde istiyoruz çocuklu aile görünce gözlerimiz dolu dolu oluyor rabbim zamanını biliyor en kısa zamanda nasip etsin tüm isteyenlere insallah

Rabbim sizinde muradınızı en güzel şekilde versin inşallah hiç kimsenin bu duası geri çevrilmesin inşallah . Allah'ım sizlerle olsun

aglayarak okudum..saglikla gelsin guzellik..allah bizede bu sekilde mutlu olmayi kismet eder insallah .cok mutlu oldum adiniza

Kızlar başka markayla denedim birde bel dak içinde çıktı nasıl sizce transferin 9. Gün

Eklentiler

• E7EF776C-8D52-40DE-A7F5-DA6111946525.jpeg
    136 KB · Görüntüleme: 86
  • E69128AB-1F44-4135-8B9C-9DA803CF3956.jpeg
    77,1 KB · Görüntüleme: 71
  • 55CAEFEE-4E22-4F31-8DD6-31979562D030.jpeg
    99,7 KB · Görüntüleme: 93
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…