Aşılama,tüp bebek ,aşılama ve müjdem🥰🥰(pcos+erkek infertilitesi)

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun , darısı anne olmayı herşeyden çok isteyenlere , Rabbim bekleyenlere nasip etsin inşallah iyiyiz çok teşekkür ederim teyzesi inşallah sağ saglim kavusalim 2.bebiste gözüm yok bu yol zorlu yol , Allah bekleyenlere nasip etsin

Gerçekten bende sizin yazdığınızı öyle okudum ,çok teşekkür ederim rabbim sizleri daha fazla sınamasın, yollar uzun olsada zorlasa da nasip olduktan sonra o kötü günler unutuluyormus ve bu da Rabbin mükafatı bence insanlara anne olmayı dileyen, isteyen,bekleyen herkese içinde de sana nasip etsin canım inşallah sabır bile bu yolda tükenmiş gibi görünür ama mujdelenince geçip gider hepsi sabırlı ve tevekkül sahipleri hep sinanir o da Allah'ın sevdikleri arasında o anne adayları hep var .

Kizlar bu gün transferimin 8 günü ve pembe lekem geldi sabah hala da devam ediyor 6 günü pozitif görmüştük gebelik var ama leke niye geldi bilmiyorum insalalh bebegim benden gitmez

Sen yazarken ağlamışsın ben okurken hüngür hüngür ağladım canım inan bende 3 yıldır sabredenlerdenim yazdığın cümleleri yaşadıklarını öyle içten öyle gerçek yansıtmışsın ki kendimi buldum hikayende Yüce Allah beni de birgün sevindirecek inşallah ümidiyle yaşıyorum

Amin inşallah kardeşim ..ben sizlere duaciyim . Ve bende geçtim o yollardan heran tedirginlik ,korku halen vesveseleeim oluyor niye mi ,çünkü sinandim ve sinanarak kavuştum mujdeme bu yüzden halen korkuyorum halen vesvese panik oluyorum. Rabbim sağ saglim kucağıma almayı da nasip etsin inşallah. Rabbim sizlere de bu müjdeyi nasip etsin inşallah Allah duaniza kavusturunca bukez Allah'a ağlıyorsunuz . Rabbim size de Allah'a ağlatmayi nasip etsin inşallah

Evladınız sağlıkla büyüsün gittiğiniz doktor hangi şehirde, kimdir?

SEN DEĞİLSİN Kİ SEBEP OLAN .ALLAH . O İSTESE VERİR İSTEMESE VERMEZ. DÜNYAYA GELİŞ AMACIMIZ EVLAT SAHİBİ OLMAK DEĞİL. KUL OLMAK. BU DA İMTİHAN. SARILIN BİRBİRİNİZE. EVLAT GUZEL DE BÜYÜDÜKÇKE O DA GİDİYOR EVDEN YİNE EŞİNLE KALIYORSUN

Hayırlı akşamlar kizlar ben 6 haftalık oldum şükürler olsun ama kanamam var leke leke bir haftadır doktorum bebek te kese de gayet iyi sadece yat dinlen dedi inslalh bişey olmaz

Öncelikle hayırlı olsun demek istiyorum gerçekten sizin adınıza çok sevindim rabbim kucağınıza sağlıcakla almayı nasip etsin insallah bende çok istiyorum daha çok yeni uğraşlarım ama çok korkuyorum kafaya çok takiyorum karar vermeye başladığımızdan beri sürekli aklım orda olacak mi oldu mu diye ve testlerde ki negatifi görmek gerçekten insanın canını çok acıtıyor bana da dua eder misiniz rica etsem rabbimden sağlıklı ve hayırlı evlatlar istiyorum o annelik duygusunu bana da yaşatsın insallah

Ne demek tabii dua ediyorum Allah'ım biliyor çünkü bu yollardan bende geçtim ,zorlu sınavlara tabi olarak. Dileyen ,bekleyen ,sabreden ,emek verene nasip olsun inşallah içinde de size . Allah'ım bütün anne baba olmak için bekleyen sabreden ve emek verenlerle birlikle olup bu yolda en güzel şekilde mujlenmek nasip olsun inşallah. Sabredin ama hiç vazgeçmeyin , vazgeçmeyin derken hem duadan hem Allah'a olan inançtan ,yalnız onun vereceğinden nasip edeceğinden ve bu yolda asla emeksiz yurumemek diye birşey yok tedavi gerekiyorsa hepsine devam edin bir de bakmışsınız hiçbirine gerek kalmamış , gerek kalsa da nasip olmuş inşallah nasip olsun sizlere

Amin insallah Allah razı olsun gerçekten çok güzel şeyler yazmışsınız okudukça umutla doluyor insanın ici rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin o duyguyu yaşayan herkese yaşatsın mahrum bırakmasın insallah eger olursa buraya ben de yazacam insallah rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlısından nasip etsin

Amin amin inşallah bütün anne olmayı hep dileyenlere nasip olsun inşallah

Merhaba acaba hamile kaldınız mı merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…