Aşılama tüp bebek

ilydkpl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2021
21
4
27
Arkadaslar merhaba sizler bir sorum olacak benim amh degerim cok düşük 1.09 çıktı süt hormonlarimda çok yüksek çıktı rahim filmi temiz ama doktorum biryere yönlendirdi senin gibi hastalara hic vakit kaybetmeden direk tüp bebek öneriyoruz dedi her gecen yıl amh degeri düşüyormuş benimde kafam çok karışık yaşım daha 24 istanbul Anadolu yakasında bildiğiniz bu durumlardan anlayan doktor varmi yada kartal lutfi kirdarda iyi bir doktor özeller genelde para almak için hemen tüp bebek diyor ama bilemedim aşılama yada tüp bebek yapan devlet hastanesi varmi Anadolu yakasında lütfen yardım edin

Arkadaslar merhaba sizler bir sorum olacak benim amh degerim cok düşük 1.09 çıktı süt hormonlarimda çok yüksek çıktı rahim filmi temiz ama doktorum biryere yönlendirdi senin gibi hastalara hic vakit kaybetmeden direk tüp bebek öneriyoruz dedi her gecen yıl amh degeri düşüyormuş benimde kafam çok karışık yaşım daha 24 istanbul Anadolu yakasında bildiğiniz bu durumlardan anlayan doktor varmi yada kartal lutfi kirdarda iyi bir doktor özeller genelde para almak için hemen tüp bebek diyor ama bilemedim aşılama yada tüp bebek yapan devlet hastanesi varmi Anadolu yakasında lütfen yardım edin
Egitim arastirma hastaneleri yapar genelde onlari arastir canim

Merhaba direk konuya giriyorum ama Kısaca AMH Testi olarak bilinen Anti-Mulleran Hormon Testi, esas olarak kadının infertilite araştırmasında yumurtalık rezervini ölçmek için kullanılan bir kan testidir. AMH hormonu hem erkeklerde hem de kadınlarda bulunan bir hormondur. Senin ki düşük çıktıysa bir git derim pandemiden dolayı aşılama lar devlet hastanelerinde çok ileri tarihlere bırakılıyor. Tüp bebek merkezine gidip ön görüşme yapabilirsin ücret almıyorlar ona göre karar verirsin testlerinin hepsi varsa bakıyorlar onlara olmayanların testini isterler sadece

X