Aşılama Aşılama yaptıranlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Rica ederım canım ne demek
Haklısın bahsettıgın konuda cok dogru... bır sperm bır yumurta ıle hamıle kalan cok var Allah bekletıyorsa guzellestırıyordur herseyde bır hayır vardır bız goremıyoruz geleceğı Allah görüyor hayırlısıyla isteyen herkese nasip etsin

Amin hepimize etsin

Çok merak ettim tuttu mu aşılamanız sonuç ney? Benimde sebepsiz infertilite durumum. Adet olmayı beklyrm doktorum Nisan ayında aşılama yapacak büyük ihtimal merak ettim sizi?

Merhaba bende 20subat yaptırdım bizimde sebebsiz interfelite aşılama değerleriniz gayet güzel isallah güzel sonuçlar alırız
Ayy sizi de merak ettim sonuç belli oldu mu benim de sebepsiz interfelite sorunum. Bu ay aşılama önerdi doktorum bakalım. Adetimi bekliyorm inşlh sizler umut olursunuz bana

Sonuç nedir ? Nerede yaptırdınız

Çok merak ettim tuttu mu aşılamanız sonuç ney? Benimde sebepsiz infertilite durumum. Adet olmayı beklyrm doktorum Nisan ayında aşılama yapacak büyük ihtimal merak ettim sizi?
Tutmadı.Bugün doktora gittim normal yolla gebe kalmaya engel hiçbir durum yok bu ay ara verdik önümüzdeki ay tekrar aşılama deneyecem bakalım nasip sebepsiz infertelite benimde değerlerimiz gayet iyi Rabbim nasip edecek demek ki.

Bu ay da ben denicem bendede hiçbir şey yok ama işte olamayınca olmuyor. Benim arkadaşım da 1 kere yaptı 6 ay sonra hamiş kaldı inşallah bizede nasip olur böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…