Aşılama Aşılama yaptıranlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Çok teşekkür ederim rabbim sanada yasatsin Benimde 2 tane başarısız asilamam var idrardaki çift çizgiye inanamadim bu son hakkimdi umudumun bittiği yerde .bizim için mucize gibi oldu yrn kan vermeye gidicrm tekrar isallah değerim sağlıklı yükselmiştir
Dualarım seninle inşAllah hayırlısıyla yükselir değerler 🙏Benim ilk aşılama bakalım az kaldı heyecanla bekliyorum 🙏

benimde 2 yumurtam gelişmisti ümitsiz olduğum zamanda mucize gibi oldu isallah sizde güzel sonuç alirsiniz asilamadan sonra hiç akma olmadı ama bol bol su için ve dinlenin
Bol bol su içiyorum ama o an biraz akma oldu inşallah hayırlısı olur bel ağrısı kasık ağrısı cekşyprum suan bide akıntım çok sarı renk . İnşqllah hayırlara vesile olur cnm 🤲🌺

Bol bol su içiyorum ama o an biraz akma oldu inşallah hayırlısı olur bel ağrısı kasık ağrısı cekşyprum suan bide akıntım çok sarı renk . İnşqllah hayırlara vesile olur cnm 🤲🌺
Benimde bel ve kasık ağrım oldu adet oluyorum dedim olmadim özelikle akıntım sariydi isallah hayırlı sonuç alicaksiniz

X