Aşılama Asilama yaptırıp hamile.kalan arkadaşlar bizimle belirtilerinizi paylasmak ister misiiniz? ☺️

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Hayırlısı olsun inşallah güzel haberlerini alırız. Bende aşılama yaptırdım. Sürekli gebelik testi yaptım nerdeyse sabırsızlıktan sürekli kasıklarımı hissettim ve yüzüstü yatamadım gögüs ağrısından 14.gün silik çift çizgi gördüm 15.günde kan testinde 299 çıktı şimdide acaba boş gebelik mi dış gebelik mi yoksa düşermi diye kafayı yicem Allah sonumuzu hayır etsin 💕
Hayırlı olsun hamileliğin. Bende aşılama yolu ile hamile kaldım şu anda 10 haftalık tek bebeğe hamileyim. Aşılamanın 14.gününde 250 çıkmıştı benim ve üçüz gebelikle başlamıştım malesef boş gebelik oldu ikisi. Bence senin de çoğul olabilir.

İyi akşamlar kızlar, bende pazartesi aşılama yaptırdım. Bi umutla bekliyorum bakalım😊
Allahım bizlere evlat nasip ederek hepimizin yüzünü güldürsün inşallah🙏🤲🤲

Bana hicbir ilac vermedi doktor acaba asilamadannsonra ilac verlmeyen var mi baska yoksa benim.doktor mu sıkıntılı
Benim doktorumda aşılmadan sonra ilaç vermedi. Geçmiş öyküye bakarak hareket ediyor. Daha önce geçirmiş olduğun Bir düşük, pıhtılaşma, hormonda sıkıntı gibi bir durum yoksa progeston hapı, fitili yada iğnesi vermiyor.

Benim doktorumda aşılmadan sonra ilaç vermedi. Geçmiş öyküye bakarak hareket ediyor. Daha önce geçirmiş olduğun Bir düşük, pıhtılaşma, hormonda sıkıntı gibi bir durum yoksa progeston hapı, fitili yada iğnesi vermiyor.
Yaaa icimi rahatlattin vallahi bende niye vermedi diye icimi kemiriyorum hep. Herkes kullaniyor benim doktor niye soylemedi die :)

Böyle olduğunu düşünmüyorum benim de ilk aşılamam daha öncesinde hiç gebe kalmadım ama doktorum iğne verdi verilen ilaçlar da gebeliği desteklemesi için

Sizin belirtileriniz nelerdi acaba ?
Benim bugun 6.günüm ilk 3 gün ağrım vardı ama çarşambadan sonra kesildi ağrılar batmalar ancak çok su içiyorum dudaklarım çok kuruyor birde sık tuvalete gidiyorum siz 9.ncü güne gelmişsiniz ne güzel benim zaman geçmiyor sanki

Benim bugun 6.günüm ilk 3 gün ağrım vardı ama çarşambadan sonra kesildi ağrılar batmalar ancak çok su içiyorum dudaklarım çok kuruyor birde sık tuvalete gidiyorum siz 9.ncü güne gelmişsiniz ne güzel benim zaman geçmiyor sanki
Bnm icinde gecmiyor zaman vallahi . 14 gun olur mu dio insan :) ve hastanmaktan da jorkuyorum acikcasi agriksr da korkutuyor bu yuzden ya adet sancisiysa diye

Böyle olduğunu düşünmüyorum benim de ilk aşılamam daha öncesinde hiç gebe kalmadım ama doktorum iğne verdi verilen ilaçlar da gebeliği desteklemesi için
Tabiki bütün ilaçlar gebeliği desteklemesi için kullanılıyor ama herkesin tedavisi aynı olmaz, progesteron hormonuda tabiiki gebeliği desteklemesi için; ama gerek duyulan kişilere verilir.
Belki gonalf kullananlara mecbur progeston veriliyordur bilmiyorum ama ben femara kullandım hatta 3 günlük femara kullandım toplam 6 hap.
Benim son geçmiş 2 aylık progesteron değeri ölçümlerime baktı, önceki ayda hiç bir ilaç tedavi görmeden 21. günü değerim 19 çıkmıştı, doktor bunu çok iyi buldu.artı çatlama iğnesi yapmadan 1 gün önce e2 ve progesteron kan testi yaptılar, tabii bunun yanında rahim kalınlığınada bakıldı, eğer bir sperm ve yumurta birleşebilirse yerleşmesi tutunması çok rahat olacaktır ve vücudunuza daha fazla progestan almanızı istemeyiz, nasıl herşeyin fazlası zarar bununda fazlası zarar dedi ve progesteron yazmadı.
Eğer 14 gün sonra kan testiniz pozitif olursa 4. Hafta progesteron testinize yine bakarız, değerlere göre yolumuzu izleriz dedi.

X