aşılama

zezeko

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2022
87
49
Herkese merhaba 2019 yılında evlendim. Yaklaşık 2 yıldır çocuk istiyorduk. Yaklaşık bir yıl boyunca bir doktor tarafından yumurta takibi adı altında oyalandım. Piko oluğumu söyledi. Sonrasında tesadüf eseri bir doktorla karşılaştım. Tüplerime baktı Rabbime şükür bir sıkıntı yoktu. Şimdide 1 ağustosta aşılama yaptırdım. Süreci beklemek sabır işi gerçekten, internetten gördüğüm kadarıyla aşılama on kadından bir ya da ikisinde ilk denemede tutuyormuş. O yüzden umudumda yok açıkcası. Birde bende adet öncesinde akne olur bir iki tane sabah uyanıp yüzümde sivilceleride görünce tamamen umutsuzluğa kapıldım. Şİmdi sizlere sorum şu ki bu süreci yaşayan arkadaşlarım belirtilerini nelerdi ? Kaçıncı gün erken gebelik testi yaptınız? Yardımcı olursanız sevinirim. Rabbim isteyen dileyen herkese annelik sevincini yaşatsın.

Bende 4 ağustos aşılama oldum. Benimde ilk aşılamam. Hala bekleyişteyim senin gibi. 18 inde test yaptırmamı istediler. Henüz belirti yok , belirti için bence daha erken ama senin az kalmış olmalı sonucu öğrenmene. sende herhangi bir belirti var mı ? Adet öncesi belirtileri yaşamakta normalmiş.

Benim aşılamanın ilk günü kasıklarda sancım oldu. Hatta düne kadar çok az da olsa kramplarım vardı. Göğüslerdede hassasiyet vardı ama bunu genelde ovitrette bağlıyorlar sanırım. Ayın 14 adet günüm bende eğer adet olmassam test yapayım diyorum doktorum herhangi bir şey söylemedi bunla alakalı.

Benim aşılamanın ilk günü kasıklarda sancım oldu. Hatta düne kadar çok az da olsa kramplarım vardı. Göğüslerdede hassasiyet vardı ama bunu genelde ovitrette bağlıyorlar sanırım. Ayın 14 adet günüm bende eğer adet olmassam test yapayım diyorum doktorum herhangi bir şey söylemedi bunla alakalı.
Adet oldunuzmu

Şuan şöyle bir şey yaşıyorum cuma öğlen erken gebelik testi yaptım negatifti. Cuma gecesi pembe lekelenmem oldu. Cumartesi kahverengiydi. Bugünde normalde adet günüm. Hiç bir şey yok. Wc gidip silindiğimde varla yok arası bi lekelenme var. Hiç adet gibi değil doktoruma sordum. Yarın fsh,lh,e2 ve gebelik için kan testi vermemi istedi. Yarını bekliyorum .

Şuan şöyle bir şey yaşıyorum cuma öğlen erken gebelik testi yaptım negatifti. Cuma gecesi pembe lekelenmem oldu. Cumartesi kahverengiydi. Bugünde normalde adet günüm. Hiç bir şey yok. Wc gidip silindiğimde varla yok arası bi lekelenme var. Hiç adet gibi değil doktoruma sordum. Yarın fsh,lh,e2 ve gebelik için kan testi vermemi istedi. Yarını bekliyorum .
Yerleşme kanaması olabilir

Amin inşallah cnm sende belirti yokmu bnmki daha erkende seninki baya olmuş
Aşılamayı ilk yaptırdığım gün sancım oldu. Sonrasında göğüs hassasiyetim çok yoğundu. Kasık kramplarımda hep az az vardı şuandada mesela şiddetli bi kasık kramp yok ama hafif değişik sızı gibi bir kramp var. Benim adet öncesi sivilcem çıkar hep sivilce çıkınca dedim tutmadı. Ama halada adet olmadım yani bilemiyorumki belirtiler çok yanıltıcı.Birde insan hamile kalmayı çok isteyince sanırım ayırt edemiyorda belirtileri.

Aşılamayı ilk yaptırdığım gün sancım oldu. Sonrasında göğüs hassasiyetim çok yoğundu. Kasık kramplarımda hep az az vardı şuandada mesela şiddetli bi kasık kramp yok ama hafif değişik sızı gibi bir kramp var. Benim adet öncesi sivilcem çıkar hep sivilce çıkınca dedim tutmadı. Ama halada adet olmadım yani bilemiyorumki belirtiler çok yanıltıcı.Birde insan hamile kalmayı çok isteyince sanırım ayırt edemiyorda belirtileri.
Aynn cnm çokta kafana takma streste çok yoruyor insanı sen yarın kan testi ver

Merhaba sonucu nedir inşallah hamilesin
Merhaba bugün işten öğleden önce çıkamadım sağlık ocakları öğleden sonra kan almıyormuş. Doktorum birkaç hormon testide istedi. Özelde çok pahalı oluyor. O yüzden yarın vereceğim kan. Bu arada hala aynı durumdayım regl olmadım. İnş hamileyimdir, hakkımda hayırlısı.

Merhaba bugün işten öğleden önce çıkamadım sağlık ocakları öğleden sonra kan almıyormuş. Doktorum birkaç hormon testide istedi. Özelde çok pahalı oluyor. O yüzden yarın vereceğim kan. Bu arada hala aynı durumdayım regl olmadım. İnş hamileyimdir, hakkımda hayırlı

Merhaba bugün işten öğleden önce çıkamadım sağlık ocakları öğleden sonra kan almıyormuş. Doktorum birkaç hormon testide istedi. Özelde çok pahalı oluyor. O yüzden yarın vereceğim kan. Bu arada hala aynı durumdayım regl olmadım. İnş hamileyimdir, hakkımda hayırlısı.
Merhabalar test sonucunuz belli oldu mu acaba

X