Aşılama Aşılamadan sonra 10.gün belirtileri ve hamile olduğunu öğrenenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
git al canm.Rabbim neylerse güzel eyler.Herseyin hayirlisi.Benimde kendimden hic umudum yok ama umut allahtandir
Valla aldım sabah testi ama yapmadım sabah erken yapcam. Duanızı eksik etmeyin ne olur 🙏 sonucu mutlaka yazcam inşallah pozitif ya da silik çıktı diyebilirim ınsalalh 🙏

Tabiiiiki amenna 🙏 ama işte bende son 3 4 gündür böyle saatte bir ya da ayakta kaldım mi özellikle çoğunlukta sağ tarafta bi şancı giriyor cokcfok kısa sürüyor o dk hemen tuvalete koşuyorum gözlerim doluyor adet sanıyorum. Çok çok istiyorum 7 senedir bekliyorum olursa doğarsa alırsam kucağıma 8 senenin hasreti son bulacak kaybettiğim evladımin acısı düşünlerimin acısı sanki kucağım doldu mu yüreğimin yangını son bulacak gibi
Gercekten öyle oluyor Sanki evladimizi kucagimiza aldigimizda butun acilar bitecek gibi

Çok şükür rabbim bagislasin sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin insallahhhhhh🙏🙏 hayırlısı bakalım benmde ilk inş tutar ya bizde burda sizler gibi tutanların sevincini yaşar paylaşırız

k
Çok sağ ol canım benim aminn inşallah. İnan burda çok olumsuz yorum vardı aşılama ile ilgili ama doktorum gayet de etkili dedi ve bence de öyle çevremdeki çoğu kişi hamile kaldı sizinn de olacak inşallah

Çok sağ ol canım benim aminn inşallah. İnan burda çok olumsuz yorum vardı aşılama ile ilgili ama doktorum gayet de etkili dedi ve bence de öyle çevremdeki çoğu kişi hamile kaldı sizinn de olacak inşallah
Inşallah yaa 🙏 aşılama esnasında doktor eşimin sonucuna baktı ve aşırı şaşırdı cooookkk iyiiiii süper dedi %95 hareketli dedi ama tam sormadım ne için öyle dedi sadece o an dua ediyorum . Ve bana 3 yumrudan var 1 tanesi bilemem nasip kucikgi biraz 16mm . Ama sağda ki ikisi şuan 22 ve şimdi çatlamış dedi eşinin bu sonuclarina da bakilacak olursak tutmaması imkansız hatta tutarsa %90 ikiz olur inşalalh dedi . Tutmamasına tek sebep rabbimin rızası ve izni olmazsa. Rabbim nasip etmediyse ancak olmaz yoksa tutmamasına engel hiç bisey yok şuan dedi . Doktor bir sürü dua okudu besmele çekip başladı çok iyi ni doktorum var arkdaş gibiyiz normalde de wptan konuşuruz hep. Inşallah rabbim dualarımızı emekleri boşa çıkarmaz

Inşallah yaa 🙏 aşılama esnasında doktor eşimin sonucuna baktı ve aşırı şaşırdı cooookkk iyiiiii süper dedi %95 hareketli dedi ama tam sormadım ne için öyle dedi sadece o an dua ediyorum . Ve bana 3 yumrudan var 1 tanesi bilemem nasip kucikgi biraz 16mm . Ama sağda ki ikisi şuan 22 ve şimdi çatlamış dedi eşinin bu sonuclarina da bakilacak olursak tutmaması imkansız hatta tutarsa %90 ikiz olur inşalalh dedi . Tutmamasına tek sebep rabbimin rızası ve izni olmazsa. Rabbim nasip etmediyse ancak olmaz yoksa tutmamasına engel hiç bisey yok şuan dedi . Doktor bir sürü dua okudu besmele çekip başladı çok iyi ni doktorum var arkdaş gibiyiz normalde de wptan konuşuruz hep. Inşallah rabbim dualarımızı emekleri boşa çıkarmaz
Bak ne güzel geçmiş canım benim de hastanede çalışan kadın bana o kadar dua etmişti ki o aşılama esnasında.. bak sizin değerler güzelmiş benim de iki yumurta vardı 18 mm ikisi de çatlamıştı ikiz gebeyim bu arada şimdi siz sanki hissettiniz sizin de olabilir ki 🥰

X