Gebeliğe Hazırlık Asilamadan sonra belirtisi olmayip hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

silam30

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2018
1.945
1.540
35
Aşılama tarihleri ve sonuçlar:

S silam30 31.Aralık 18 (Igne - Fostimon 75ml) —> pozitif :anneadayı:
G glnrm 18.Ocak 2019 —> negatif
smurfsgirl smurfsgirl 19.Ocak 19 —>negatif
S Sabahcayi 21.Ocak 19 —>negatif
casperayse casperayse 23.Ocak 19
@canimmkendimm 25.Ocak 19 (Igne - Gonal F) —> pozitif :anneadayı:
S shemsim 25.Ocak 19 (Ilac - Femara) —> negatif
Y yaprakali 28.Ocak 19 (Igne - Gonal-F-450 75ml) —>negatif
ftm55 ftm55 1.Şubat 19 --> negatif
L Leiyla 4. Şubat 19 (Ilac - Klomen) —> pozitif :anneadayı:
sincazli sincazli 8.Şubat 19 (Iğne-Gonal-F-900 75ml) —> negatif
Eyemci Eyemci 10.Şubat 19 (Iğne-Gonal F 50 ml) —> pozitif :anneadayı:
@Gizemli02 15. Şubat 19 (Ilac - Klomen)
Mavili hatun Mavili hatun 20.Şubat (Iğne)
@Nilsernil 21. Şubat (Iğne) —> negatif
Celin30 Celin30 —> negatif
A Aslihan_35 21. Şubat (Iğne Menagol) —> negatif

Kızlar merhaba,

aceba asilamadan sonra veya normal gebelikte hic belirti olmadan, kasik agrisi vs, hamile kaldiginizi ögrenenler varmi aramizda?
Tecrüblerinizi veya düsüncelerinizi benimle paylasirsaniz sevinirim.
daha önce yaptirmis oldugum asilamada, kasik batmalarim olmustu ve hamile kalmistim. malesef düsük yasadim. bu sefer hic kasik agrim yok, aceba tutmadimi diye üzülüyorum:KK43:

01.02.19
Bu yazimi şimdi okuyorumda ne kadar endişelenmişim.insan hep birilerinden bir umut bekliyor,bendede öyleydi ve hamile kaldim demelerini istiyor.insan kendini birazcikta olsa rahatlatmak istiyor. Hatta Aşılamam tutmadı diye ağlamıştım.çok şükür rabbim beni sevindirdi,ve ilk pozitifi gördügümde inanamadim şaştım kaldım Ilk defa idrar testiyle hamile oldugumu ögrenmistim.rabbime binlerce kez sükür!insallah en kisa zamanda tüm isteyenlerede nasip eder.Amin.

Son düzenleme:
canim ya bana doktor iliski olmasin iki gun dedi ama buralardada okudum asilamadan sonra iliski diye napsamki
Doktorum asilamadan sonra olsun,bir kac spermde öyle gitsin demisti,sonra gün asiri dedi canim. Ama biz Tamda öyle uygulamadik.sonucta kac milyon sperm enjekte ediliyor,tutar Ins onunlada tutar cnm.sen nasil yapmak istiyorsan öyle yap

Doktorum asilamadan sonra olsun,bir kac spermde öyle gitsin demisti,sonra gün asiri dedi canim. Ama biz Tamda öyle uygulamadik.sonucta kac milyon sperm enjekte ediliyor,tutar Ins onunlada tutar cnm.sen nasil yapmak istiyorsan öyle yap
tamam canım doktorun dediğini uyguladım ben hayırlsı artık zaman geçse bir ne iyi olurdu eşimlede dün tartıştık baya sinirlendim 2 gün kalkmadım baya yorulmuş beyfendi inşallah birşey olmaz

tamam canım doktorun dediğini uyguladım ben hayırlsı artık zaman geçse bir ne iyi olurdu eşimlede dün tartıştık baya sinirlendim 2 gün kalkmadım baya yorulmuş beyfendi inşallah birşey olmaz
Alla alla ya biz ne yapiyoruz peki onlar yorulurken,Cok ilginc.böyle alistirinca iki gün is yapinca yoruluyorlar.bosver canim takma Sen Simdi kafana

Bende ilk aşılamamı Aralıkta yaptırmıştım. Tutmadı tabi ama aşılama sonrası bende kasık batması, göğüslerde şişkinlik, kabızlık olmuştu. Şimdi hiç bişeyim yok. Ufacık belirtim bile yok. Akşam ilk kez çok az belli belirsiz kasık batmam oldu. Sabah yine aynıyım. Sadece ateş basması var. Onunda neden olduğunu hiç bilmiyorum. Bu şekilde olup pozitifi gören oldu mu ?

Bende ilk aşılamamı Aralıkta yaptırmıştım. Tutmadı tabi ama aşılama sonrası bende kasık batması, göğüslerde şişkinlik, kabızlık olmuştu. Şimdi hiç bişeyim yok. Ufacık belirtim bile yok. Akşam ilk kez çok az belli belirsiz kasık batmam oldu. Sabah yine aynıyım. Sadece ateş basması var. Onunda neden olduğunu hiç bilmiyorum. Bu şekilde olup pozitifi gören oldu mu ?
Ne zaman asilama oldun cnm?benim hic belirtim olmadi ve pozitif cikti cok sükür cnm.hatta moralim bozuldu aglamistim tutmadi hic belirtim yok diye.insallah Seninde tutar canim!

Ne zaman asilama oldun cnm?benim hic belirtim olmadi ve pozitif cikti cok sükür cnm.hatta moralim bozuldu aglamistim tutmadi hic belirtim yok diye.insallah Seninde tutar canim!
Bugün 5. günüm. Geçen hafta cuma olmuştum. Geçen ay negatifti ama en azından yaptırdığım belliydi ağrımdan krampımdan. Hiç bişeyim yok. Göğüslerimin ağrısı acısı felaketti geçen ay. Bu ay çok çok az oda. Bu arada hayırlı olsun bebeğin, sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim.

Bugün 5. günüm. Geçen hafta cuma olmuştum. Geçen ay negatifti ama en azından yaptırdığım belliydi ağrımdan krampımdan. Hiç bişeyim yok. Göğüslerimin ağrısı acısı felaketti geçen ay. Bu ay çok çok az oda. Bu arada hayırlı olsun bebeğin, sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim.
Aminn cok Tsk ederim canim,insallah en kisa zamanda sizin ve tüm bekleyenlerin basina.benimde daha önceki asilamamda batmalar agrilar fln olmustu,malesef kimyasal gebelik yasadim.bu sefer hic agrisiz sizisiz tuttu cok sükür.yani ona takilma belirti arama tutacaksa agrisizda tutuyor

Aminn cok Tsk ederim canim,insallah en kisa zamanda sizin ve tüm bekleyenlerin basina.benimde daha önceki asilamamda batmalar agrilar fln olmustu,malesef kimyasal gebelik yasadim.bu sefer hic agrisiz sizisiz tuttu cok sükür.yani ona takilma belirti arama tutacaksa agrisizda tutuyor
Amin canım, inşallah.
Bakalım bu kez tutmazsa yaza kadar bekleyip ağustosta tüp bebek yaptırıcam zaten. İnşallah rabbim nasip ederde tutar bu ay. O kadar büyük sürpriz olur ki. Aşılama günü çok aksilik yaşadık, yumurtam çatlamamış gibi hissettim filan..

canim bende pazartesi yaptirdim bendede ne kasik agrisi var ne baska birsey

Amin canım, inşallah.
Bakalım bu kez tutmazsa yaza kadar bekleyip ağustosta tüp bebek yaptırıcam zaten. İnşallah rabbim nasip ederde tutar bu ay. O kadar büyük sürpriz olur ki. Aşılama günü çok aksilik yaşadık, yumurtam çatlamamış gibi hissettim filan..
Aminn canim insallah,Sen icini ferah tut.bende tüp bebek doktorlarina fln bakmaya baslamistim nasil olur diye düsündüm. Rabbim bize nasip etti Gerek kalmadan cok sükür.insallah sendede öyle olur,güzel bir sürpriz olur Hep beraber seviniriz burada.

canim bende pazartesi yaptirdim bendede ne kasik agrisi var ne baska birsey
Ben ilkinde ilk 3 4 gün yatmıştım hep. Sürekli kramp girerdi çünkü. Bunları yaşadımda ne oldu gerçi sonuç negatifti. Şimdi hiç belirtim yok. Bi yandanda diyorum ki kendime doğal yolla hamile kalındığında ilk günlerden batmalar kramplar oluyomudur sanki ? Adet gecikmesiyle öğreniyo büyük çoğunluk.

X