Aşılamanın 8. Günü detaylar

tcherss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2024
20
4
1 Martta 2. aşılamayı yaptırdım. 1. Tutmadı maalesef.. Sağ tarafta 3 yumurta büyümüştü. Ovitrll çatlatma iğnesi kullandım. Aşılamam 8 martta 8 gün olacak iğnenin 9. Günü . 3 yumurta da çatlamıştı. Bu gece (7 Mart) sağ tarafımda hafif kasık ağrısı var. İnşallH bebeğim benımledirr☺️ Dualarım tüm isteyenlerle, sizlerde durum nedir

Merhaba canım aynı gün aşılama yaptırmışız benmde şuan 8 günüm ilk aşılamam aralıkta oldum tuttu ama kimyasal gebelik oluştu ikinciyi denedik inşallah hayırlı sonuçlar alırız

ilk aşılamamda kasıklarımda gaz sancısı gibi ağrılarım olmuştu göğüs hassatiyetim vardı aynı adet olcak gibi belirtilerdi zaten öğrendiğimde bunda sadece kasıklarımda şişkinlik gaz sancısı gibi idrar gelince sıkıştırıyor göğüslerimde dokunda hafif acıyor başka da bişi yok hayırlısı öncelikle bekliyorum bklm 12 gün test yapmayı düşünüyorum

1 Martta 2. aşılamayı yaptırdım. 1. Tutmadı maalesef.. Sağ tarafta 3 yumurta büyümüştü. Ovitrll çatlatma iğnesi kullandım. Aşılamam 8 martta 8 gün olacak iğnenin 9. Günü . 3 yumurta da çatlamıştı. Bu gece (7 Mart) sağ tarafımda hafif kasık ağrısı var. İnşallH bebeğim benımledirr☺️ Dualarım tüm isteyenlerle, sizlerde durum nedir
bnde 2 mart yaptirdim aramizda bie gün var dün cok feci regl olcakmişim gibi ağri oldu size de olmuşmuydu bi süre geçmedi

bnde 2 mart yaptirdim aramizda bie gün var dün cok feci regl olcakmişim gibi ağri oldu size de olmuşmuydu bi süre geçmedi
evet regl gibi bel kasık ağrısı çok benzer bunda da oluyor ama arada çok feci değil gün içinde ara ara tutan aşılamamda fazlasıyla çok oluyordu

ben 100 kullandım hatirlamiyorm ne kdr kullandım 2 tane 18-19 vardi bi tane de 14 vardi iğne vuruldm ay hala yürüyrm evde ağri geçmedi acaba cok yumurta olduundan mi acaba kiste mi dönüştü belime vuruo ağri ya sende mi öyleydn bugün 6.gün iğnein 9.günü

ben 100 kullandım hatirlamiyorm ne kdr kullandım 2 tane 18-19 vardi bi tane de 14 vardi iğne vuruldm ay hala yürüyrm evde ağri geçmedi acaba cok yumurta olduundan mi acaba kiste mi dönüştü belime vuruo ağri ya sende mi öyleydn bug
olabilif kesşlke doktoruna gitsen çok ağrım var diye bana hemen bakmışlardı

evet gonal f kullandım sağ sol da 5 tane 15mm yumurta oluştu ve çoğul gebelik tiski var denildi ve aşılama yapıldı gonal f 75mg vuruldum 7 gün boyunca
ya bulundğm yerde bi tane hastane var oda ilgilenmiyor randevu bulmak imkansiz koca memlekette bi hastane var 🙁

ya bulundğm yerde bi tane hastane var oda ilgilenmiyor randevu bulmak imkansiz koca memlekette bi hastane var 🙁
anladım çok durulamıyacak gibiyse durma hiç bi çaresini bul dururum dersen de test gününü bekle bklm

Merhaha canım inşallah bebeğin bu sefer olmuştur:) ben de femara kullandım bu ay ilk defa verdi doktor Çarşamba çatlatma iğnesi vuruldu dün ilişki oldu bugün boş yarın da olacak bugün halsizlik ve sağ kasik ağrısı yaşıyorum herhalde yumurtalarum çatladı

X