Aşılamanın 8. Günü detaylar

Bende aynı gün ilk asilamami oldum 10 .gün bugün hiç belirtim yok ne zaman test yapcaksinjz
Bu akşam yapmak istiyorum progestan vermişti doktorum yarın ilacın son günü günde 3 adet içiyorum. Ramazanın ilk günü içemeyeceğim oruçlu olacağım için o sebeple merak da ediyorum testin sonucunu ama 12. Günden önce yapmayın yanıltır diyorlar da bilemedim. İnşallah bizimledir minik bebeklerimiz 🙏🏼

Bu akşam yapmak istiyorum progestan vermişti doktorum yarın ilacın son günü günde 3 adet içiyorum. Ramazanın ilk günü içemeyeceğim oruçlu olacağım için o sebeple merak da ediyorum testin sonucunu ama 12. Günden önce yapmayın yanıltır diyorlar da bilemedim. İnşallah bizimledir minik bebeklerimiz 🙏🏼
Amin insaAllah ,bana doktor 14.gun demisti

Şuanda hala olmadım ama sağ kasığımda var ağrı çok dua ediyorum Meryem suresini okuyorum gözyaşlarıyla rabbim mübarek gecelerde dualarımızı kabul etsin elimizi de kucağımızıda boş bırakmasın amin
Aminnn inşallah. Benim de agrılarım bitti gibi arada kucuk sancılar saplanıyor karnıma. Başka da bişey yok. 2 gün önce baya adet sancım vardı bugun sanki adet olmuşum da 3. Gününde falanım

Aminnn inşallah. Benim de agrılarım bitti gibi arada kucuk sancılar saplanıyor karnıma. Başka da bişey yok. 2 gün önce baya adet sancım vardı bugun sanki adet olmuşum da 3. Gününde falanım
Hadi hayırlısı ikimiz içinde 🙏🏼 kasığım ağrıyor gün içerisinde regl olacakmışım gibi her WC’ye gittiğimde olmamışım çok şükür diyorum ☺️ yarın regl günüm ama hayırlısı hakkımızda

X