Aşılamanın 8. Günü detaylar

Merhaha canım inşallah bebeğin bu sefer olmuştur:) ben de femara kullandım bu ay ilk defa verdi doktor Çarşamba çatlatma iğnesi vuruldu dün ilişki oldu bugün boş yarın da olacak bugün halsizlik ve sağ kasik ağrısı yaşıyorum herhalde yumurtalarum çatladı
İnşallah çok teşekkürler beyaz akıntım oluyor gün içerisinde çok fazla şuan da başka belirti yok kasık ağrısı çok nadir oluyor

ilk aşılamamda kasıklarımda gaz sancısı gibi ağrılarım olmuştu göğüs hassatiyetim vardı aynı adet olcak gibi belirtilerdi zaten öğrendiğimde bunda sadece kasıklarımda şişkinlik gaz sancısı gibi idrar gelince sıkıştırıyor göğüslerimde dokunda hafif acıyor başka da bişi yok hayırlısı öncelikle bekliyorum bklm 12 gün test yapmayı düşünüyorum
Test yapmak istiyorum ama tutuyorum kendimi zor da olsa perşembe günü 14 Mart prş günü regl günüm normalde inşallah olmam da hayırlısıyla gebelik kontrolü için doktoruma giderim siz de öyle 🙏🏼

Hayır ağrı hiç olmadı bende şuan da nasıl belirtiler var
bnm 6.günfeci bi ağri oldu sonra daha olmadi ondan sonr belde tek tarafli ağri çektim sağda önce ertesi gğnde solda aynı ağriyi çektim hayırlara vesile olsın daha da belirtim yok akıntım falan olmadi bnm beklemedyim 8.günüm

1 Martta 2. aşılamayı yaptırdım. 1. Tutmadı maalesef.. Sağ tarafta 3 yumurta büyümüştü. Ovitrll çatlatma iğnesi kullandım. Aşılamam 8 martta 8 gün olacak iğnenin 9. Günü . 3 yumurta da çatlamıştı. Bu gece (7 Mart) sağ tarafımda hafif kasık ağrısı var. İnşallH bebeğim benımledirr☺️ Dualarım tüm isteyenlerle, sizlerde durum nedir
Merhaba. Ben de 2 martta aşılama oldum. Bugun 1 hafta ve bende de başladı kasıkta değişik bir ağrı. Daha cok sağ tarafta hissediyorum 🥲

kızlar igneden sonraki üçüncü günüm sağ kasigim ağrıyor yürürken bile ağrı hissediyorum zaten yumurtam da o taraftaydi gaz var karnımda bı de karın agrisi

Merhaba. Ben de 2 martta aşılama oldum. Bugun 1 hafta ve bende de başladı kasıkta değişik bir ağrı. Daha cok sağ tarafta hissediyorum 🥲
Merhaba mutlaka haberdar edin umarım tüm bekleyenler güzel haberler alırız 🥰 hangi tarafta oluştu yumurtanız yada çatlama hangisinde oldu kontrol sağladı mı doktorunuz

1 Martta 2. aşılamayı yaptırdım. 1. Tutmadı maalesef.. Sağ tarafta 3 yumurta büyümüştü. Ovitrll çatlatma iğnesi kullandım. Aşılamam 8 martta 8 gün olacak iğnenin 9. Günü . 3 yumurta da çatlamıştı. Bu gece (7 Mart) sağ tarafımda hafif kasık ağrısı var. İnşallH bebeğim benımledirr☺️ Dualarım tüm isteyenlerle, sizlerde durum nedir
Bende aynı gün ilk asilamami oldum 10 .gün bugün hiç belirtim yok ne zaman test yapcaksinjz

X