Aşk doktoru. Derdinizi anlatın :)

Leyliland

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2016
92
32
43
Merhabalar güzel hanımlar. Aşkla bağlı tüm sorularınızı cevaplaya bilirim.
Aşk hayatımızın bir parçası.

Ben isterim yardimm :)) haftasonu gittigim kurstan bir cocuktan hoslaniyorum. Ama utangac biriyim bakamiyorum bile. Bakarsam kafasinj cevirir ilgilenmez falan diye korkuyorum :KK43: bana tavsiye verebilirsin nasil dikkatini cekebilirim?

Ben isterim yardimm :)) haftasonu gittigim kurstan bir cocuktan hoslaniyorum. Ama utangac biriyim bakamiyorum bile. Bakarsam kafasinj cevirir ilgilenmez falan diye korkuyorum :KK43: bana tavsiye verebilirsin nasil dikkatini cekebilirim?

Hoşuna gidiyorsa uzak durma. Arkadaş ol onunla. Hiç bir zaman utanma. Sen kötü bir şey yapmıyorsun. Hem de bu çok normaldır. Her insanın kalbinde kendine ait duyguları vardır. Önceden dediğim gibi,tanışın,arkadaş olun önce. Gerisi zaten gelecek. Peki onun sana karşı ilgisini hissediyormusun?

Hoşuna gidiyorsa uzak durma. Arkadaş ol onunla. Hiç bir zaman utanma. Sen kötü bir şey yapmıyorsun. Hem de bu çok normaldır. Her insanın kalbinde kendine ait duyguları vardır. Önceden dediğim gibi,tanışın,arkadaş olun önce. Gerisi zaten gelecek. Peki onun sana karşı ilgisini hissediyormusun?
Istemsiz bi sekilde soguk davraniyorum yapim oyle utangacim :KK43: karsidaki insanin duygularini anlamaktada cok kotuyum. Bilmiyorum yani. Yarin onu 5. Kez goruxem yeni tanistik sayilir aslinda. Muhabbet olmuyo cok fazla siniftaki tek kizda beniim zaten :KK43: gecen hafta kantinde oturuyordum biseyler yiyordum kafam egikti onumden gecerken afiyet olsun dedi cikti disarda baska masada oturdu. Mesela belki hoslansa yanimada oturabilirdi , hic bilmiyorum onun duygularini nasil anlarim onuda bilmiyorum :)

Istemsiz bi sekilde soguk davraniyorum yapim oyle utangacim :KK43: karsidaki insanin duygularini anlamaktada cok kotuyum. Bilmiyorum yani. Yarin onu 5. Kez goruxem yeni tanistik sayilir aslinda. Muhabbet olmuyo cok fazla siniftaki tek kizda beniim zaten :KK43: gecen hafta kantinde oturuyordum biseyler yiyordum kafam egikti onumden gecerken afiyet olsun dedi cikti disarda baska masada oturdu. Mesela belki hoslansa yanimada oturabilirdi , hic bilmiyorum onun duygularini nasil anlarim onuda bilmiyorum :)

Canım benim eger bir insandan hoşlanıyorsan önce onunla arkadaş olmaya çalış. Mesela uydur bir şeyler. Selam ver,geçtiyiniz derslerden falan sorular sor. Arkadaşcasına sohbet et. Utanma. Her şeyi zamanında yapmalısın. İnsan duygularından utanamaz. Şimdi en güzel günlerindir. Tadını çıkar.

yeni bir ilişkim var dış görünümünü bazen begeniyorum bazen begenmiyorum asık değilim ama o asık oldu bana ne yapmalıyım ilerde asık olabilir miyim

Selam ya bana yardımcı olun lütfen arkadaşlar Ben şimdi fake bir hesaptan bir çocugu takip ettim filan ama çocuk hoş bi çocuk Zamanında da baya baya hoşlanıyordum sonra o da beni takip etti ve merhaba yazdı bende beni tanıyor musun vs diye konuştum yok dedi tanışmak için yazdım tabi fake olduğumu biliyor bende tekrardan hatırlattım gerçek hesabım değil ama seni tanıyorum vs söyledim sonra tabi merak etti beni bir kaç ipucu verdikten sonra aman ya kim olduğumu söyliyim gitsin dedim sonrada adımı söyledim soyadımı da sen bul dedim ortak arkadaşlardan buldu buldum dedi bende evet dedim ve halen yazmadı 9 saat oldu yani anlamadım mantığını ben yürümedim ki ona senden hoşlanıyorum vs de demedim öğrendiğinde beğenmeyeceği bir kız da değilim aksine çok çok güzelim ve öyle oldğumı da söyler kız erkek herkes neyse konu o değil neden yazmadı acaba kendini bir şey mi sandı yani havalandı mı ne oldu sinir oldum acil cevap atın Lütfen

merhaba boyle bir sey yapmaniz cok iyi oldu banada yardim ederseniz ne mutlu:)
Ben dort yil once yani 11. Sinifta istanbula geldim lise uce gidiyodum yeni okul yeni arkadaslik derken bi grupla arkadas oldum alti erkek iki kiz bunlarla bir yila yakin dostlugumuz gecti gruptan bir cocugun bana olan duygularini ogrendim ama ben onu ilk gordugum de bile begenmemeistim benim tipim degil demistim biraz tipsiz de biri ve ben dis gorunusede onem veririm bunun hareketlerinden rahatsiz oluyodum yaziyodu sinirleniyodum itici geliyodu ama 12. Sinifta farkli oldu onu gordugum de heyecanlanmiyorum kalbim hizlida atmiyo ama ona bakanlari gorunce sinirleniyorum konusunca mutlu oluyorum hatta yazmayinca kiziyorum konusmaya basladigimizda hep kavga ediyoruz kiskancliklarimiz oluyo ama hala arkadasiz o beni deli gibi seviyo kac defa denedim kendimi yaninda kalbim hizlancak mi kelebek ucuyomus gibi olucak mi filan hic olmuyo ozaman da demekki sevmiyorum diyorum ama konusunca grupla bulusunca hep ona yakin olmak istiyorum eski ciktigi kizi bile dovmek istiyorun oyle diyim neden boyle oluyo anlamiyorum ve en onemliside o begenmedigim burnu bile guzel geliyo baskasi cirkin dese bile takmiyorum eskiden evet ya oyle filan derdim karakteri tam istedigim gibi maco sert ciddi agir biri ama neden bir sey hissetmiyorum anlamiyorum tipinden dolayimi acaba uzun oldu ama yardim ederseniz sevinirim :)

Selam ya bana yardımcı olun lütfen arkadaşlar Ben şimdi fake bir hesaptan bir çocugu takip ettim filan ama çocuk hoş bi çocuk Zamanında da baya baya hoşlanıyordum sonra o da beni takip etti ve merhaba yazdı bende beni tanıyor musun vs diye konuştum yok dedi tanışmak için yazdım tabi fake olduğumu biliyor bende tekrardan hatırlattım gerçek hesabım değil ama seni tanıyorum vs söyledim sonra tabi merak etti beni bir kaç ipucu verdikten sonra aman ya kim olduğumu söyliyim gitsin dedim sonrada adımı söyledim soyadımı da sen bul dedim ortak arkadaşlardan buldu buldum dedi bende evet dedim ve halen yazmadı 9 saat oldu yani anlamadım mantığını ben yürümedim ki ona senden hoşlanıyorum vs de demedim öğrendiğinde beğenmeyeceği bir kız da değilim aksine çok çok güzelim ve öyle oldğumı da söyler kız erkek herkes neyse konu o değil neden yazmadı acaba kendini bir şey mi sandı yani havalandı mı ne oldu sinir oldum acil cevap atın Lütfen

seninle görüşmek istemiyor olabilir mi?

Aşk doktoru yardımına ihtiyacım var. Ben eşimden dört aydır ayrıyım bir ay sonra boşanma davamız var. Bu süreçte ben iş yerinden arkadaşıma aşık oldum. Ondada sanki bana karşı bişey var ama emin olamıyorum bazen seviyor gibi bazen arkadaş gibi ama ben onu çok seviyorum. Bana soğuk davranınca çok üzülüyorum. Acaba itiraf etsem mi onu sevdiğimi kafam çok karışık. İtiraf etmesem onu sonsuza kadar kaybetmekten korkuyorum. Oda ben boşanma aşamasındayım diye uzak duruyor sanki ama yanlış anlıyor da olabilirim. Kendi kendime mi gelin güvey oluyorum yada oda seviyor mu bilmiyorum. Bu yükü üstümden nasıl atabilirim. Nefes alamıyorum bazen. Eski eşimi hiç özlemiyorum beni kendinden nefret ettirdi o sayfayı çoktan kapattım. Ama bunun için acı çekiyorum bu sefer. Ne yapıcam bilmiyorum.

Karşı komşuma aşık oldum çok fena yardım edin lütfen 7 8 ay önce taşındılar ailesi annesi babası o kadar hoş nazik kibar insanlar ki aralarındaki bağa saygıa sevgiye ailesine davranisina oturup kalkmasina herseyine aşık oldum bi kaç kere konuştuk ben açtım konuyu arabanizin kapısı açık kalmış dün akşam farketmediniz sanırım gibi çok teşekkür ederip farketmediğini söyledi en son ben bi incelik yapmak istedim kendimce arabasına bi not bıraktım gunaydiin yazıp ertesi gün sabah ve akşam yüzüme bile bakması suratı çok düşüktü ben selam verdim akşam ama sabah yüzüme bile bakmadı normalde hep Günaydın diyıl masum masum bakardı o bakışlarına aşık oldum lütfen yardım edin o benim adımı bile bilmiyordur belki ama ben onun her şeyini araştırdım hiçbir sosyal medyası yok dondurmşu ben 19 o tahminen 25 yaşında yaşı umrumda degil ama işi var gücü yok hemde çok iyi bır işi var bendse üniversiteye hazırlanan biriyim aşk yasa falan bakmıyor işte en son totem yapmıştım eğer selam vermezse bitmiştir benim için diye selam vermedi ama benim için bitemiyor lütfen yardım edin

Son düzenleme:
Karşı komşuma aşık oldum çok fena yardım edin lütfen 7 8 ay önce taşındılar ailesi annesi babası o kadar hoş nazik kibar insanlar ki aralarındaki bağa saygıa sevgiye ailesine davranisina oturup kalkmasina herseyine aşık oldum bi kaç kere konuştuk ben açtım konuyu arabanizin kapısı açık kalmış dün akşam farketmediniz sanırım gibi çok teşekkür ederip farketmediğini söyledi en son ben bi incelik yapmak istedim kendimce arabasına bi not bıraktım gunaydiin yazıp ertesi gün sabah ve akşam yüzüme bile bakması suratı çok düşüktü ben selam verdim akşam ama sabah yüzüme bile bakmadı normalde hep Günaydın diyıl masum masum bakardı o bakışlarına aşık oldum lütfen yardım edin o benim adımı bile bilmiyordur belki ama ben onun her şeyini araştırdım hiçbir sosyal medyası yok dondurmşu ben 19 o tahminen 25 yaşında yaşı umrumda degil ama işi var gücü yok hemde çok iyi bır işi var bendse üniversiteye hazırlanan biriyim aşk yasa falan bakmıyor işte en son totem yapmıştım eğer selam vermezse bitmiştir benim için diye selam vermedi ama benim için bitemiyor lütfen yardım edin
belki sevgilisi vardır:110:

1 buçuk ay önce tesadüfen biriyle tanıştım. Kısa sürede kaynastik ve sevgili olduk. 1 ay sürdü. Sanırım onu çok sıktım ve bunalttim. Ayrıldı. Mesajlaşma yi sevmediğini söylemesine rağmen üstüne gittim. Ben aşık oldum. Ona. Ayrıldık tan sonra da mesaj atmaya devam ettim 3 4 gun. Daha da uzaklaştı. Ve koç burcu. Ona aşık oldum. Aklımdan çıkmıyor. Yıllardır böyle olmamıştım. Çok kişiyle konuşup görüştüm böylesi olmamıştı. Nasıl geri döner

X