Aşk hayatı ve evlilik

Muhtemel sonunuz; ananız ve babanız evde kaldığınız için size
Muhtemel sonunuz; ananız ve babanız evde kaldığınız için size dua ederken duyup buraya evde kaldım ben iyi insandım halbuki🥲🥲 konusu açmak olacak.
Yani ben sosyal hayatıma ve hesaplar açıp sosyal medyaya döndüm numaramı da değiştim kendi de tam tersi her hesabı komple kapatmış kendi zaten az kişiye çok değer verirdi zor toparlayacak gibi

Yani ben sosyal hayatıma ve hesaplar açıp sosyal medyaya döndüm numaramı da değiştim kendi de tam tersi her hesabı komple kapatmış kendi zaten az kişiye çok değer verirdi zor toparlayacak gibi
Hesaplar açıp hayata döndünüz demek 😂

Adam ne yapmak isterse yapar ister hesap açar ister kapatır.
Üzülse mutlu olacaksın beni unutamıyor diye resmen.
Ne komik, zavallı bir durum.

Milletin duygusu ile oynayıp kendi egonuzu mu tatmin ediyorsunuz ? Bir ağlar iki ağlar hayatına devam eder herkes. :)

Sizin için belki de çok seveceği ya da güzel kazanacağı mesleği bile bırakmış bir adamı yarı yolda bıraktığınız için vicdan azabı çekiyor musunuz? Kendinizden emin değilseniz bir insanın tüm hayatını etkileyecek meselelerine karışmayın.
Bana ev için aldığı bütün Ev eşyalarını yeni evlenecek birine vermiş anlamadım ben yapmak istiyor

Bana ev için aldığı bütün Ev eşyalarını yeni evlenecek birine vermiş anlamadım ben yapmak istiyor
Hani siz sosyal medyalarinizi açıp hayatınıza bakıyordunuz?
Size ne adam neyi nasıl yapmak istiyorsa yapar.
Geçmişle ilgili herşeyi hayatından çıkarmak istiyor demek ki.

Adam kurtulmuş, başkasının lafıyla gezen insan el şeyiyle de başka şeyler yapardı. Adam tabi ki de eşyaları verecek napacak turşusunu mu kuracaktı.

Hani siz sosyal medyalarinizi açıp hayatınıza bakıyordunuz?
Size ne adam neyi nasıl yapmak istiyorsa yapar.
Geçmişle ilgili herşeyi hayatından çıkarmak istiyor demek ki.
Yok ondan değil ücrestsiz vermiş kendini de gizli tutmuş benim için yurtdışı operasyona gidiyordu ondan dedim umudu kesmiş heralde ondan şey yaptım

Yok vermesini anladım da ücretsiz vermiş herşeyi nerden baksan 200 .000 tl ona şaşırdım başkası vasıtasıyla vermiş beni bilmesinler demiş
Sana ne?
Bir müzeye koyup ömrünün sonuna kadar inzivaya çekilip eşyalara baka baka sana ağıt mı yakacaktı?
Belki de karşılıksız vermemiştir, artık bu onun özel hayatı, karşılığında umarım değecek birşey almıştır

Yok ondan değil ücrestsiz vermiş kendini de gizli tutmuş benim için yurtdışı operasyona gidiyordu ondan dedim umudu kesmiş heralde ondan şey yaptım
Sizi silmiş. İstediğiniz olmuş. Kör ölür badem gözlü olur demişleri kimse yazmadıysa ben yazdım.

Sizden kurtulduğu için basının gözünün sadakasi olarak vermiştir belki de.

Siz çok acı çektiğini falan düşünüp egonuzu tatmin etmek istiyorsunuz hala. Yazık.

Sana ne?
Bir müzeye koyup ömrünün sonuna kadar inzivaya çekilip eşyalara baka baka sana ağıt mı yakacaktı?
Belki de karşılıksız vermemiştir, artık bu onun özel hayatı, karşılığında umarım değecek birşey almıştır
Yok
Sana ne?
yok tanısanız emin olurdunuz karşılıksız verdiğine bana da birkaç kişi dedi kendisi karşılık bekleyerek iş yapan biri değildi

X