Asker Eşleri

Her sene aynı tantana. Bu kadar insani neden strese sokarlar neden bir takvim olmaz ve ona uyulmaz ben anlamıyorum. Neden bir açıklama yapmıyorlar anlamiyorum
Maalesef. Herkes bir ümit ev toplamak için haber bekliyor. Bu pandemide gidecek ev bulacak çoluk çocuğun okulunu halledecek. Hiç düşünmüyorlar.

Maalesef. Herkes bir ümit ev toplamak için haber bekliyor. Bu pandemide gidecek ev bulacak çoluk çocuğun okulunu halledecek. Hiç düşünmüyorlar.
Düşünmezler hic düşünürler mi? Askerler ya yapmak katlanmak zorundalar biz asker esiyiz ya güçlüyüz herseyi aşarız kimin umrundayiz biz acaba?
Arkadaslarim haril haril okul araştırdı kayit yaptırdı seneye icin ben daha ne yapicam belli degil. Her sene karin ağrısı. Allah gonullerine gore versin der susarim

Belli olmadi yazdik ama buyuk ihtimal kibris olacak. Kimi cok kotu diyo da ne gider ne gitmez hazirlik yapmak lazim
Benim de çok genel bilgim var sadece eşyalı olduğunu duydum ama eşyaların durumunu bilmiyorum. Bir de bazıları gemiyle eşya gönderirken eşyalarımız mahvoldu falan demişti nemden. İnşallah hayırlısı olur.

Benim de çok genel bilgim var sadece eşyalı olduğunu duydum ama eşyaların durumunu bilmiyorum. Bir de bazıları gemiyle eşya gönderirken eşyalarımız mahvoldu falan demişti nemden. İnşallah hayırlısı olur.

Bende sadece esyali oldugunu biliyorum baska bir forumda konustugumuz da ise esyalarin ve evlerin baya kotu durumda oldugunu soyledi bir arkadas. Inanirim insanlar kendi mali olmayınca hor kullanmistir bakim yapmamıştır. Birde as pos la gondereni ama eşyaların hep kirildigini hatta esyalari kepceyle indiiriyorlar yazdigini okudum.

Bende sadece esyali oldugunu biliyorum baska bir forumda konustugumuz da ise esyalarin ve evlerin baya kotu durumda oldugunu soyledi bir arkadas. Inanirim insanlar kendi mali olmayınca hor kullanmistir bakim yapmamıştır. Birde as pos la gondereni ama eşyaların hep kirildigini hatta esyalari kepceyle indiiriyorlar yazdigini okudum.
Doğru olabilir bizim kıbrıs tercihimiz olmadığı için hiç araştırmadık ama gruplarda gördüm eşya götürmeyin dediklerini. Birden fazla yerde lojman da var belki içlerinde yenileri vardır.

Kibris lojmanlarıyla ilgili bilgisi olann var mi çok mu kötü
Ben yardımcı olabilirim sana iyi olanda var kötü olanda ben ebeveyn banyolu lojmanda kaliyordum şimdi magusadan girneye geldik ada ici tayinle ara tayin olunca lojman yoktu herkesi denize sifir askeriyenin tesisine yerlestkrdiler zaten 2 tane tümen var onemli olan nereye ciktigi tayinin

4 haziran diyorlardi gecti aciklanan bisey yok bilgisi duyumu olan var mi? Ne zaman açıklayacaklar bu tayinleri 🤦🏻‍♀️

Valla 4 haziran diye bekliyorduk bizde ama ertelendi 1 2 hafta dendi herlde bende bilmiyorum ki hep balon haber dolanıyor

X