asla bu şampuanı kullanmayın diyenler buraya..

benim_olan

Canım esadımmm
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2009
7.325
20
kızlar bana artık şampuan değişmekten gına geldi.Herkes farklı farklı şampuan öneriyor.Peki Sizce hangi şampuanlar dandik...?? Sizden ricam hangi şampuan şaçınızı mahvetti dürüst birşekilde SAÇ TıPıNıZLE beraber bizimle paylaşmanız ....uzun kullanımda hangi şampuanlar dandik öğrenelim....

:sinifsinif:KK4:gitme:

Son düzenleme:

Asmin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2008
7.812
208
head&sohulders süperr
iyi olanı değil kötü olanı soruyor arkadaş..

saç tipim kuru
ben de gliss dicem malesef.. ilk başlarda yumaşak yapıyordu saçımı ama şimdi kullanmak bile istemiyorum o kadar mahvediyor saçımı.
bunun haricinde sebamed in şampuanı da hiç iyi değil.. hiç yaramadı saçlarıma.
bir de dove kullandım bir süre o da aşırı kurutttu saçlarımı yaramadı bana.

darebear99

Backoffmen fearnobitch
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2009
197
0
Kizlar sizleri bilmem ama DFN Garli , Elidor ve Dove serisi sampuanlar bana hic yaramadi, sac derimi cok hassaslastirdi, ancak ozel bakimlarla yeni toparlayabildim.

MissA

Doğum Hikayecisi
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
2.954
18
benmde anneminde kullanıp memnun kalmadığımız dove var... ikimizinde saç tipi ayrı ve ikimizede ii gelmedi... çok vasat bi şampuan ayrıca sabunu da kötü

Zurileu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2009
48
0
Benim de sac tipim kuru ve rofleli, KESINLIKLE kullanmayacagim markalar ise Elidor, DFN Garli ve Dove :eek:lmaz:

budapest

♥ღ°•.♥.•°ღ♥
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2009
1.268
11
bence de dove kullanılmaması gereken bi şampuan. eşimin başında kabuk oluştu tek kullanımda, bende de kaşıntı...

nem

20♥06♥2010
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
7.324
8
dove kesinlikle berbattttttttt....bikerede salaklık edip hacışahirin şampuanını almıştım oda rezildi valla:)