Aslan Burcu 24 Temmuz - 23 Ağustos Aslan Burcuna En Uygun Eş Hangi Burçtan Olur Acaba Bilginiz Var mı ?

• Konu Sahibi aşksız prenses
  • Başlangıç Tarihi
bayanlar benim bildiğim aslan burcunun en iyi anlaştığı burç ikizlermiş katılıyorumda erkek ardaşım ikizler çok iyi anlaşıyoruz.koç,boğa,akrep,kova, aslan burcunun pek anlaşamadığı burçlar..

valla öyle genellemeler yapmak saçma,akreple aslan anlaşamaz diyorlar benim bi arkadaşım var akrep aslan burcu biriyle nişanlı.benim tüm çıktığım kişilerde koç,akrep kova burcuydu.!Bence diğer gezegenlere ve yükselene bağlı.

ben aslan burcuyum eşim ise boğa anlaşılamaz olarak gösterilen burçlar arasında aslan kadını ve boğa erkeği biz ise mükemmel bir uyum içerisindeyiz(maşallah)bence sen burçlardan çok kişisel özellikleri ile ilgilencanım
umarım mutlu olursun

arkadaslar bnde aslanım eşim yengec..aslan insanına birtek akrep insanı olamaz! akrepleri tek sindirebilen insanlar aslanlar oldugu icin kaldıramaz ve surekli arıza cıkarırlar..buna nazaran su grupları aslan kadınına iyidir..balık olsn yengec olsn hukmetmeyi seven bizlere cokta karsı gelmeyeceklerdir..aynı zamanda oglaklar ve bogalarda..bu burclar sadık ve aslan insanlarından buyulenen kişilerdir..aynı zamanda aslan insanlarının içlerindeki minik kedicige sewgi gosterip ilgilenebileceklerdirde..hernekdr ateş grubu ve hava grubu burclar aslana uygun gosterilsede..sadakat yönunden yaylara ve ikizlere cok baglanmayınız..tek eşliligi hiç sewmeyen 2 insan tipidir..

balık olmuyo onu söyliyim sana...ben denedim nişanlım balıktı 1 ay da ayrıldık...kanmayın onların şirinliklerine kibarlıklarına....hayal dünyasında yaşıyorlar ve çok çabuk vazgeçiyorlar....aman diyorummm balık mıı amaaaannn....

sana tek sey söylim tatlım BALIK burcundan uzak dur. gördüğün yerde kaç? test edildi ve onaylandı...:)

AYNEN katılıyorum yaa AYNEN KAAAÇ:tomato: bende denedim ne oldu yüzük atıldı yok yere....

yay burcunu tavsiye derim....bende aslanım en ii dostlarım hep yaylar olmuştur.aslanla aslan pek anlaşamaz.oğlaktan uzak dur. ikizlerde olabilir bak bu burçlada anlaşabilrisin...koç falan uzak dur. eğer aslansan.çünkü iki cambaz bir ipte oynamaz.tecrübelerimden dolayı bu tavsiyelerde bulunuyorum sana..:))

Yükselende çok önemli öyle düşünmeyin... Mesela benim yükselenim terazi. Tipik bir aslan olmama rağmen törpülediği yönlerim var.. Ama tek şunu söyliyim, ikizler ve balıktan uzak durun! Size muhalefet birine katlanamıyorsanız terazilerdende!

selam

ben aslan burcuyum. sevgilim oglak. süper bir birlikteliğimiz var. öyleki tüm zorluklara ve imkansızlıklara ragmen 2 senedir beraberiz. MaşAllah diyin lütfen delikafadulden

şöyle diyeyim; ben aslan olarak parayı,lüksü,gezmeyi,tozmayı cok seven ama yukselenım etkısıyle olsa gerek bunları sınırlandırabilen,sorumluluk sahıbı, asırı titiz ve programsız hareket etmekten nefret eden bırıyım. ama aynı zamanda asırı tezcanlı,enerjik ve sabırsız bir yapım var.. sevgılımse asırı sakin,dısardan bakıldıgında duygusuz zannedilebilecek kadar duygularını belli etmeyen,agır kanlı bir oglak erkegı.. maddi konularda ise kesınlıkle pinti değil.. hatta kadınına en iyisini sunabılmek ıcın gece gündüz calısabilecek kadar özverili ve sorumluluk sahıbıdır.aile ve cocuk kavramına cok deger verır.maddi konularda hep bir güven içerisine olursunuz oglak erkegı ıle cunku bılırsınızkı kuru ekmek bıle yesenız onla, o elinden gelenın en iyisini yapmıstır.
oglak erkeklerı kadınlarının yanında kral gıbı durmak ısterler.. ancak bakımlı,gösterişli ve onları yücelten kadınlar onları ellerinde tutabılır... bu acıdan asil ruhlu aslan kadını onları en iyi besleyen burc türüdür.

bence aslanın aşırı tezcanlılıgı ve yüksek enerjisine uyum saglama konusu hariç oglakla aslan pekala anlasabılır.. aslan kadınına sonsuz sabrı ancak oglaklar gösterir.. diger burclar ancak kısa dönemde mutlu edebılır bır aslanı... bana kalırsa onun ömürlüğü oglak erkegıdır...

Son düzenleme:
ben aslan burcuyum esimde oglak
cokda guzel anlasiyoruz

ben aslanım, eşim koç süper uyumluyuz çok şükür...

yay yada koç canım bende aslanım eşim yay. aslan ve yay cinsel olarakta müthiş anlaşır anladın sen:)

bence yengeçlerde iyidir aslana ben aslanım en çok bi yengeçle mutlu oldm :kedi:zemuszemus

Aslan burcunun en iyi anlaştığı burç KOÇ'tur ve en anlaşamadığı da BOĞA:) Ama benim eşim Boğa burcu,her evlilikteki gibi sürtüşmeler olsada çok iyi anlaşıyoruz Bence burçlara takmayın bu kadar...Önemli olan anlaşabilmek...

Benim burcum aslan, esimin koc... cok uyumlu degiliz :))

kizlar ya, koc burcu erkekleri cok zor oluyor, dedigim dedik, alingan kirilgan, inatci, yani koc burcu olan eslerinizle siz nasil anlasiyorsunuz, aslanlarda dedigim dediktir, Ben artik nasil davranacagimi bilemedim :) cok kirilgan

benl eeşim aynı gün doğumluyuz yani ikimizde aslanızama çok güzel anlaşıyoruz............:1hug:

benl eeşim aynı gün doğumluyuz yani ikimizde aslanızama çok güzel anlaşıyoruz............:1hug:

Ikinizde ayni gun dogumlumusunuz:) iki aslanin uyumu nasil olur acaba bilemiyorum. Evde kimin dedigi oluyor canim

elde mevcut bir aslan bayanı ile yengeç erkeğinin beraberliği nereye varır meraktayız.......göreceğiz nasipse......

hoş her nekadar iş burçlardan ziyade, genlerle gelen karakter yapısıyla çok fazla alakalı olsada....

Son düzenleme:
Arkadaş olarak ya da bireysel olarak koçlarla anlaşirlar ama bence çift olunca cok zor bir ipte iki cambaz misali.

Boğalarla da pek analaşamiyor gornyorlar ama halbuki birçok zevkerli ortak ikisi de lukse guzel yemeklere konfora bohem bir hayata düşkün arada inatcılıkları olmasa.hele hele aslan erkeği için boğa kadını oldukça iyi oluyor hem yonetebileği hem de sayesinde geleceği daha rahat gorebileceği kendi ayakları ustunde duran guclu bir kadın.aslanı oldukça etkiler.ayrıca boğa kadınları eşlerinin gucu altında olmayı cok seviyor.

aslanlar boğalardan yaylar başaktan koçlarda oğlaklardan etkileniyormuş hayata bakiş açısı olarak falan filan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…