Astrolojiyle ilgilenenlerin buluşma noktası

artemisia_gentileschi

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2020
169
731
Merhaba kızlar, nasılsınız?

Forumda dolaşırken neden astroloji ile ilgili bilgi alışverişi yapacağımız bir topic olmasın diye düşündüm. Elbette ki temel bilgisi olan kişilerden bahsediyorum :) Ne yazık ki hiç bilmeyene astrolojiyi anlatmak bizim haddimize değil, harita yorumlamak da...

Ama konuya hakim olan hanımlarla kendi konumlarımızı, açılarımızı, transitlerimizi tartışmak isterim :) Mesela aranızda yükseleni 29 derece olan kimse var mıdır? Ya da satürn döngüsünü yakınlarda deneyimlemiş olanlar, satürn size neler getirdi neleri götürdü? :) gibi gibi...

Şu an baktım ay ikizler burcunda büyüyormuş sanki tesadüf değil, umarım birçok şey öğreneceğimiz keyifli sohbetler yapacağımız bir konu olur...

Cok guzel dusunmussunuz🌸 katilim olursa ben de aktif olmak isterim😊
Yilin son dolunayi vardi bugun yengec burcunda, nasil hissediyorsunuz?
Benim ay burcum yengec ama zihinsel olarak etkilendim yine de🤔😂 yeni lunar return dongum de dun basladi ama Aralik ongorulerimi tutturamadigimdan incelememeye karar verdim artik her ay her ay. Uzuldum cunku cikmadi diye🌙

Son düzenleme:
Cok guzel dusunmussunuz🌸 katilim olursa ben de aktif olmak isterim😊
Yilin son dolunayi vardi bugun yengec burcunda, nasil hissediyorsunuz?
Benim ay burcum yengec ama zihinsel olarak etkilendim yine de🤔😂 yeni lunar return dongum de dun basladi ama Aralik ongorulerimi tutturamadigimdan incelememeye karar verdim artik her ay her ay. Uzuldum cunku cikmadi diye🌙

Merhabaa, hoş geldiniz :) Benim de ay burcum yengeç ve feci bir baş ağrısı çekiyorum öğleden beri... ay 10.evimde ve bugün işimle alakalı istediğim bir gelişme oldu daha doğrusu kapanması gereken bir defter kapandı diyeyim. Buna sevinmiş olmakla birlikte çok huzurlu değilim ben dolunaydan çok etkileniyorum :KK43:
Yükseleniniz nedir bu arada :)

Merhabaa, hoş geldiniz :) Benim de ay burcum yengeç ve feci bir baş ağrısı çekiyorum öğleden beri... ay 10.evimde ve bugün işimle alakalı istediğim bir gelişme oldu daha doğrusu kapanması gereken bir defter kapandı diyeyim. Buna sevinmiş olmakla birlikte çok huzurlu değilim ben dolunaydan çok etkileniyorum :KK43:
Yükseleniniz nedir bu arada :)
Yemin ederim sabahtan beri basim agriyor benim de :/ hayirlisi olsun iyiyse ben de sizin adiniza sevindim ic huzurunuz da umarim iyi olur 😊 benim yukselenim terazi ❤ ama ucuncu dekanda oldugundan astrologlarin yukselen akrep yorumlarini okuyorum :)
Dolunayda benim de transit gunes natal uranusumun uzerindeydi. Bakalim ani birsey olacak mi onumuzdeki gunlerde🤓
Sizin de yukseleniniz de terazi galiba😊

Yemin ederim sabahtan beri basim agriyor benim de :/ hayirlisi olsun iyiyse ben de sizin adiniza sevindim ic huzurunuz da umarim iyi olur 😊 benim yukselenim terazi ❤ ama ucuncu dekanda oldugundan astrologlarin yukselen akrep yorumlarini okuyorum :)
Dolunayda benim de transit gunes natal uranusumun uzerindeydi. Bakalim ani birsey olacak mi onumuzdeki gunlerde🤓
Sizin de yukseleniniz de terazi galiba😊

29 derece başak ama sanırım terazi sayılırım ☺️ Çok teşekkür ederim, geçen yıl solar haritamda yengeç yani 10.ev yükseldiği için iş kariyer konuları hakim bir yıldı etkileri hala devam ediyor, bu yıl 7.ev yükseliyor bakalım neler olacak :p

Transit satürn natal satürnümle kavuşacak asıl bunun heyecanı içerisindeyim ben 🤗🪐

Merhabalar bende hobi olarak astroloji egitimi aliyorum 1 aydir. Benim de ay burcum yengec yukselen terazi bu arada:) Birkac gundur eskiler; zihnimde, ruyalarimda. Transitleri henuz ogrenmedigim icin ongorude bulunamiyorum. Sizden de bir seyler ogrenirim mutlaka:)

Aa ben de ay yengeç yükselen neredeyse terazi (29 derece başak) 😄 güneş burcun ne begonya’cım haritalarımız epey benziyor olmalı :)

Merhabalar bende hobi olarak astroloji egitimi aliyorum 1 aydir. Benim de ay burcum yengec yukselen terazi bu arada:) Birkac gundur eskiler; zihnimde, ruyalarimda. Transitleri henuz ogrenmedigim icin ongorude bulunamiyorum. Sizden de bir seyler ogrenirim mutlaka:)
Merhaba😊 asil ben sizden ogrenirim egitim almadim hic, elimdeki kaynaklardan ve takip ettigim astrologlardan ogrenebildigim kadar bilgim :)
29 derece başak ama sanırım terazi sayılırım ☺️ Çok teşekkür ederim, geçen yıl solar haritamda yengeç yani 10.ev yükseldiği için iş kariyer konuları hakim bir yıldı etkileri hala devam ediyor, bu yıl 7.ev yükseliyor bakalım neler olacak :p

Transit satürn natal satürnümle kavuşacak asıl bunun heyecanı içerisindeyim ben 🤗🪐
Benim de yeni kavustu, jupiter saturn kavusumunu tam natal saturnum uzerinde agirladim✴
Benim solarda 1. Evim yukseldi, genelde saturn dongulerinde birinci evin yukselmesi bekleniyor sanirim bir suru arkadasimin da ayni.
Ben de gunes burclarinizi merak ettim😊 basak burcuyum ben❤

Merhaba😊 asil ben sizden ogrenirim egitim almadim hic, elimdeki kaynaklardan ve takip ettigim astrologlardan ogrenebildigim kadar bilgim :)

Benim de yeni kavustu, jupiter saturn kavusumunu tam natal saturnum uzerinde agirladim✴
Benim solarda 1. Evim yukseldi, genelde saturn dongulerinde birinci evin yukselmesi bekleniyor sanirim bir suru arkadasimin da ayni.
Ben de gunes burclarinizi merak ettim😊 basak burcuyum ben❤

1.ev yükseldiğinde hayattaki en önemli yıllardan birinin yaşanacağına dair bir yazı okumuştum :)

ben aslan burcuyum haritamda her gruptan bir şey var duyan gelmiş 🙊

1.ev yükseldiğinde hayattaki en önemli yıllardan birinin yaşanacağına dair bir yazı okumuştum :)

ben aslan burcuyum haritamda her gruptan bir şey var duyan gelmiş 🙊
Gorecegiz bakalim olumlu olur insallah😊
Benim de aslanda stelyumum var🦁🦁🦁
Juno transitlerinde onemli olaylar deneyimlediniz mi hic?
Bana ayrilik getirmisti ilginc bir sekilde. Kare karsit degil. Yukselenimle kavustugunda. Erkek arkadasimin da natal Ceres(r)'i ile kavusumdaydi o gunler. Bu olay cok degisik gelmisti bana. Benim natal junom da oglak(r), transit de terazideydi iste.

Bana ayrilik getirmisti ilginc bir sekilde. Kare karsit degil. Yukselenimle kavustugunda. Erkek arkadasimin da natal Ceres(r)'i ile kavusumdaydi o gunler. Bu olay cok degisik gelmisti bana. Benim natal junom da oglak(r), transit de terazideydi iste.

Aynı yıl doğmuşuz sanırım bir ay kadar farkla, ben aslan siz başak ☺️ Benim de juno oğlak ve retro, juno transitlerini pek incelemedim ama merak ettim şu anda en son ayrılık yaşadığım tarihteki transitlere bakacağım

Bu arada 29 derece gezegenlerin kisiyi donusturucu, yani zorlayici ama uzmanlik kazandirici etkisi oldugunu duymustum🌸 artemisia_gentileschi artemisia_gentileschi
Hatta 28 derece de oyleymis ama 28 dereceler betelgeuse yildizindan destek aldigi icin enerji daha rahat akarmis, yildiz sans ve yardim verirmis✴

Benim 29 derece 37 dakika :) herhangi bir sabit yıldızdan destek almadığım çook belli, başak burcunun iyi yönlerini ortaya çıkarmam için kendimi epey bir yontmam gerekti 😂

Juno 1.evimden geçiyormuş ayrıldığımız zaman 😱

Elbettee, hoş geldiniz ne mutlu bize :)

hoşbulduk :)
29 derece aneretik derece oluyor. artık burcun son dereceleri, başak özelliklerini bırakıp terazi olmak istiyor ama olamıyor diyelim.. bir de burçların sno derecelerini genelde kötücül gezegenler yönetir. o nedenle o burcun olumsuz/gölge yanlarını göstermek daha olasıdır.
yalnız doğum saatiniz rektifiye mi ? yada net olarak mı biliyor musunuz ?
emin değilseniz çünkü birkaç dakika ile teraziye geçmiş veya daha gerideki başak derecelerinde kalmış olabilir.

Ay bende geliyim buraya
Ama açılar ve dereceden pek anlamam,Bnm ay yengeç yukselen balık
Satürn 12 yasiyorum artık 😁 29 derece oğlak da 12.de yani geçirmiş mi oluyorum 12.evde saturnu zaten? 2019 cidden cok sacmaydi ekimden sonrası...birde oğlak stelyumu var bende

hoşbulduk :)
29 derece aneretik derece oluyor. artık burcun son dereceleri, başak özelliklerini bırakıp terazi olmak istiyor ama olamıyor diyelim.. bir de burçların sno derecelerini genelde kötücül gezegenler yönetir. o nedenle o burcun olumsuz/gölge yanlarını göstermek daha olasıdır.
yalnız doğum saatiniz rektifiye mi ? yada net olarak mı biliyor musunuz ?
emin değilseniz çünkü birkaç dakika ile teraziye geçmiş veya daha gerideki başak derecelerinde kalmış olabilir.

Evet rektifikasyon çalışması yaptı astroloğum :) 3 dakika sonra doğsam yükselenim terazi olacakmış... başağın ilk akla gelen gölge yönü takıntılı olma hali sanırım değil mi?

sizin yükseleniniz nedir bu arada :)

X