Astrolojiyle ilgilenenlerin buluşma noktası

Evet rektifikasyon çalışması yaptı astroloğum :) 3 dakika sonra doğsam yükselenim terazi olacakmış... başağın ilk akla gelen gölge yönü takıntılı olma hali sanırım değil mi?

sizin yükseleniniz nedir bu arada :)

evet; düzene-nizama herşeye takıntılı olmak.. beden sağlığına da aynı şekilde.. aşırı eleştirel olmak da var tabi.
merkür hangi burçta peki sizde ?

Ay bende geliyim buraya
Ama açılar ve dereceden pek anlamam,Bnm ay yengeç yukselen balık
Satürn 12 yasiyorum artık 😁 29 derece oğlak da 12.de yani geçirmiş mi oluyorum 12.evde saturnu zaten? 2019 cidden cok sacmaydi ekimden sonrası...birde oğlak stelyumu var bende

Hoş geldiniz :) bir ay yengeç daha 🤗 evet satürn oğlak burcundaki transitini bitirip kova burcuna yeni geçiş yaptı bu da demek oluyor ki siz satürn döngünüzü yeni atlatmışsınız :) 12.evde nasıl bir etkisi oldu sizce yani içsel bir dönüşüm yaşadığınızı ve bu konularla sınandığınızı hissettiniz mi?

Ay bende geliyim buraya
Ama açılar ve dereceden pek anlamam,Bnm ay yengeç yukselen balık
Satürn 12 yasiyorum artık 😁 29 derece oğlak da 12.de yani geçirmiş mi oluyorum 12.evde saturnu zaten? 2019 cidden cok sacmaydi ekimden sonrası...birde oğlak stelyumu var bende

aslında klasik astrolojiye göre satürn 12. evi sever, iyi çalışır orada.
satürn dışındaki gezegenler 12de kötü çalışır.
o açıdan bakarsak 12deki satürn sizin için sıkıntı olmaz, tabi açıları vs de önemli.
oğlakta yönettiği yerde, güçlü. ama 29 derece sıkıntılı.

Aa ben de ay yengeç yükselen neredeyse terazi (29 derece başak) 😄 güneş burcun ne begonya’cım haritalarımız epey benziyor olmalı :)
yengec burcuyum hatta yengec stelyumluyum:) malesef mi desem acaba:KK70: 29 derece marsim var. Etkisi zor olsa gerek tam bilemesemde henuz. Junom ikizler.
Yorum yapabilmek icin calismak lazim. Firsat buldukca calismaya calisiyorum:)

Ne güzel konu olmuş:)
Çok meraklıyım ama bilgim yok:) Yengeç yükselen başağım ama doğum saati konusu tam net değil acaba doğum belgesi talep edebiliyor muyuz hastaneden biliyor musunuz?

ben de ekliyim tabiii
güneş terazi, yükselen oğlak, ay balık :)

Ne güzel kombinasyon :) terazi’leri genel olarak severim, ay ise gruplarında kişi adına zorlayıcı olabiliyor ama etrafındakiler için güzel :)

evet; düzene-nizama herşeye takıntılı olmak.. beden sağlığına da aynı şekilde.. aşırı eleştirel olmak da var tabi.
merkür hangi burçta peki sizde ?

Evet doğru.. aşırı olmasa da düzen benim için önemli, ama sağlık konusunda daha rahatım. Merkür venüs mars aslan :) 12. Ev stelyumu ahh ah :)

aslında klasik astrolojiye göre satürn 12. evi sever, iyi çalışır orada.
satürn dışındaki gezegenler 12de kötü çalışır.
o açıdan bakarsak 12deki satürn sizin için sıkıntı olmaz, tabi açıları vs de önemli.
oğlakta yönettiği yerde, güçlü. ama 29 derece sıkıntılı.
Biraz bakındım evet kimi iyi diyor hele jüpiter olmasi cok iyi falan
Kimi de iste bilinçaltı bilinmeyen hastalıklar adeta kişinin 30 yıllik döngü kapattığını söylüyor yaşayıp görücez galiba

Ne güzel kombinasyon :) terazi’leri genel olarak severim, ay ise gruplarında kişi adına zorlayıcı olabiliyor ama etrafındakiler için güzel :)

Evet doğru.. aşırı olmasa da düzen benim için önemli, ama sağlık konusunda daha rahatım. Merkür venüs mars aslan :) 12. Ev stelyumu ahh ah :)

ay ve güneşim arasında 150lik var o nedenle iç dünyamla mantığımın uymadığı zamanlar çok oluyor :)

yükselenimizin yöneticisi hangi burçtaysa o burcun özellikleri de dış görünüşümüzü, tavırlarımızı büyük ölçüde belirliyor. o nedenle sordum :)
benim satürnüm akrep mesela ve yanan yoldaki venüsümle kavuşumdalar :)

hem yükselen hem de güneş yöneticilerim akrepte yani..

Hoş geldiniz :) bir ay yengeç daha 🤗 evet satürn oğlak burcundaki transitini bitirip kova burcuna yeni geçiş yaptı bu da demek oluyor ki siz satürn döngünüzü yeni atlatmışsınız :) 12.evde nasıl bir etkisi oldu sizce yani içsel bir dönüşüm yaşadığınızı ve bu konularla sınandığınızı hissettiniz mi?
Hemde nasil dönüşüm dirldim dirildim dönüştüm 😁 birde onemli gezegenlerim oglakta hep
Ve kova da 12.evde...devam edicek galiba bu dönüşüm 😐

Biraz bakındım evet kimi iyi diyor hele jüpiter olmasi cok iyi falan
Kimi de iste bilinçaltı bilinmeyen hastalıklar adeta kişinin 30 yıllik döngü kapattığını söylüyor yaşayıp görücez galiba

ortalama 28-29 yılda bir döngü oluyor. aslında ortalama her 7 yılda bir bizi bir sınıyor satürn.
kendi doğum haritamız sabitken güncel gökyüzünden açı alıyor. e satürn ilerledikçe kendi haritamızdaki satürne de sırasıyla çeşitli açılar yapıyor.
90lık açı alana kadar bir süre nispeten rahat edersiniz artık.

Gorecegiz bakalim olumlu olur insallah😊
Benim de aslanda stelyumum var🦁🦁🦁
Juno transitlerinde onemli olaylar deneyimlediniz mi hic?
Bana ayrilik getirmisti ilginc bir sekilde. Kare karsit degil. Yukselenimle kavustugunda. Erkek arkadasimin da natal Ceres(r)'i ile kavusumdaydi o gunler. Bu olay cok degisik gelmisti bana. Benim natal junom da oglak(r), transit de terazideydi iste.
juno değil ama şimdi baktımda, ayrıldığım gün jüpiterim ile venüsüm birleşmeyen açı yapmış 150 derece oluyor sanırım nette baktığıma göre. sevdiklerinden ayrılma değişim zamanı falan yazıyor. hiç bakmamıştım şok oldum bende:KK57:

juno değil ama şimdi baktımda, ayrıldığım gün 4. evdeki jüpiterim ile 9.evdeki venüsüm birleşmeyen açı yapmış 150 derece oluyor sanırım nette baktığıma göre. sevdiklerinden ayrılma değişim zamanı falan yazıyor. hiç bakmamıştım şok oldum bende:KK57:

sizin natal haritanız sabittir, ayrıldığınız gündeki gökyüzü haritası mı öyleydi ?

ay ve güneşim arasında 150lik var o nedenle iç dünyamla mantığımın uymadığı zamanlar çok oluyor :)

yükselenimizin yöneticisi hangi burçtaysa o burcun özellikleri de dış görünüşümüzü, tavırlarımızı büyük ölçüde belirliyor. o nedenle sordum :)
benim satürnüm akrep mesela ve yanan yoldaki venüsümle kavuşumdalar :)

hem yükselen hem de güneş yöneticilerim akrepte yani..

Kafam karışmış aslan yazmışım kişisellerim başakta 12.evimde yani :) tekrar okuyunca fark ettim yanlış yazdığımı... başak etkisi çok yüksek o yüzden bir de merkür venüs kavuşumu var. İkisi de retro 🤣 öyle bir 12.ev ki evlere şenlik 🙊

yanan yol terazinin 15.derecesinden akrebin 15.derecesine kadar olan kısımdı değil mi? venüsün buradaki yerleşiminin zararlı etkilerini hissediyor musunuz peki?

yanlış ifade ettim hareket halindeki şekline baktım yani solar/lunar seçerek. araştırdığım kadarıyla solar/lunara bakılıyor.

solar return - güneş dönüşü haritanız, doğumgününüzden doğumgününüze bakılıyor.
mesela 1 ocak 1990 doğumlu iseniz 1 ocak 2021de yeni yaşınız için güneşinizin aynı derece ve dakika olduğu harita çıkarılıyor. onun dışındaki gezegenler o gün nerede nasıl konumlanmışlarsa o şekilde kalıyorlar.
o yaşımızda yaşayacağımız potansiyel olaylara ışık tutuyor.

lunar return - ay dönüşü haritası oluyor. o da her ay, ayınızın derece ve dakikası sabir kalacak şekilde çıkarılıyor. diğer gezegenler o gün nasıllarsa öyle konumlanıyorlar.

bu haritalar bir fikir verir fakat kesin ayrılık/kesin evlilik/kesin terfi vs vs demek için yetersizler. hem natalin, hem sr'nin hem ilerletim haritaların benzer etkileri alması gerekiyor ki evet şu durum olur diyebilelim.

ay çok uzun yazdım kusura bakmayın :) konu astroloji anlatmak olunca nacizane çenem durmuyor. umarım sıkmadım..

Kafam karışmış aslan yazmışım kişisellerim başakta 12.evimde yani :) tekrar okuyunca fark ettim yanlış yazdığımı... başak etkisi çok yüksek o yüzden bir de merkür venüs kavuşumu var. İkisi de retro 🤣 öyle bir 12.ev ki evlere şenlik 🙊

yanan yol terazinin 15.derecesinden akrebin 15.derecesine kadar olan kısımdı değil mi? venüsün buradaki yerleşiminin zararlı etkilerini hissediyor musunuz peki?

ay maşallah :) ben de hiç retro yok. ucundan 12de olan marsım var ama o da oğlakta, 5 derece kuralı nedeniyle 1. evde sayılıyor.

valla evet aynen orası. venüs akrepte zaten zararlı konumda. bir de benim 10. evimdeler, hem kafam çok çalışır kariyere hem de hep olaylaaar olaylaaar.. :)

yengec burcuyum hatta yengec stelyumluyum:) malesef mi desem acaba:KK70: 29 derece marsim var. Etkisi zor olsa gerek tam bilemesemde henuz. Junom ikizler.
Yorum yapabilmek icin calismak lazim. Firsat buldukca calismaya calisiyorum:)

Aynı zamanda 10.ev stelyumu yani? :) benim de ay 10.evde yengeçte ve iş/kariyer konularında rahat hissetmek çok önemli ruh halim açısından.. ve ani değişimlere açık yani bir anda terfi alırım görev yerim değişir vs vs...

Ne güzel konu olmuş:)
Çok meraklıyım ama bilgim yok:) Yengeç yükselen başağım ama doğum saati konusu tam net değil acaba doğum belgesi talep edebiliyor muyuz hastaneden biliyor musunuz?

Hoş geldinizz :) evet doğduğunuz hastaneye dilekçe yazabilirsiniz önceden cimer üzerinden de cevap veriliyordu artık hastaneye dilekçe yazılıyor sanırım, kendinizin ve annenizin kimlik fotokopileri gerekiyor dilekçe ekinde. Ben yazmıştım :)

solar return - güneş dönüşü haritanız, doğumgününüzden doğumgününüze bakılıyor.
mesela 1 ocak 1990 doğumlu iseniz 1 ocak 2021de yeni yaşınız için güneşinizin aynı derece ve dakika olduğu harita çıkarılıyor. onun dışındaki gezegenler o gün nerede nasıl konumlanmışlarsa o şekilde kalıyorlar.
o yaşımızda yaşayacağımız potansiyel olaylara ışık tutuyor.

lunar return - ay dönüşü haritası oluyor. o da her ay, ayınızın derece ve dakikası sabir kalacak şekilde çıkarılıyor. diğer gezegenler o gün nasıllarsa öyle konumlanıyorlar.

bu haritalar bir fikir verir fakat kesin ayrılık/kesin evlilik/kesin terfi vs vs demek için yetersizler. hem natalin, hem sr'nin hem ilerletim haritaların benzer etkileri alması gerekiyor ki evet şu durum olur diyebilelim.

ay çok uzun yazdım kusura bakmayın :) konu astroloji anlatmak olunca nacizane çenem durmuyor. umarım sıkmadım..

tesekkurler bilgilendirdiginiz icin derste henuz buralara gelmemistik guzel bir on bilgilendirme oldu benim icin:) tabiki haritada tek bir gostergeye bakmak yanlis. Benim aklima ayrilik gunune bakmak gelmemisti, o gune dair programda bu tarz bir yorum okuyunca sasirdim. Astroloji derya deniz bakalim daha neler sasirtacak:)

Aynı zamanda 10.ev stelyumu yani? :) benim de ay 10.evde yengeçte ve iş/kariyer konularında rahat hissetmek çok önemli ruh halim açısından.. ve ani değişimlere açık yani bir anda terfi alırım görev yerim değişir vs vs...

Hoş geldinizz :) evet doğduğunuz hastaneye dilekçe yazabilirsiniz önceden cimer üzerinden de cevap veriliyordu artık hastaneye dilekçe yazılıyor sanırım, kendinizin ve annenizin kimlik fotokopileri gerekiyor dilekçe ekinde. Ben yazmıştım :)

aaaaa peki ne kadar geriye gidebiliyorlar acaba ?

ay maşallah :) ben de hiç retro yok. ucundan 12de olan marsım var ama o da oğlakta, 5 derece kuralı nedeniyle 1. evde sayılıyor.

valla evet aynen orası. venüs akrepte zaten zararlı konumda. bir de benim 10. evimdeler, hem kafam çok çalışır kariyere hem de hep olaylaaar olaylaaar.. :)

Benim sadece mars retro değil bir de ay ve güneş doğal olarak tabii :’) haritamı görenler genelde yorum yapmakta zorlanıyor, türkçe kaynaklarda pek karşılığı yok ama cradle açı kalıbı var.. bunu keşfettiğimde ve anlamını oluduğumda epey açıklığa kavuşmuştu bazı şeyler kafamda :)

ama çekici bir kadın canlandı benim zihnimde ☺️ Akreplerin öyle bir enerjisi var çok farklı.. ve 10.ev venüs maddi açıdan şans kapılarınızın açık olduğunu düşündürdü bana ne güzel :)

X