Astrolojiyle ilgilenenlerin buluşma noktası

cok tesekkur ederim 29 dereceyi gercekten merak ediyordum. Marsa kucuk seytan diyorlardi yanlis hatirlamiyorsam o yuzden etkisinden de korkuyordum biraz icim rahatladi:)
bu arada evet bendegul hanim gercekten kaliteli bir bayan. Atolyelere onem veriyor bu da anlamamizi kolaylastiriyor. Kendisi de bir ay yengec o yuzden ayri bir seviyorum:)

evet mars küçük malefik (kötücül). birincisi de satürn. ama tabi hangi burçta/evde olduğu ve yaptığı açılar çok önemli. hepsi bir bütünü oluşturuyor.
fakat aynı zamanda harekete geçme kabiliyetimizle de alakalı.
mesela sizin venüs ikizlermiş, mars balık. dereceleri belki uzaktır ama element olarak kare açı var aralarında. ilişkilerde ve sevgiyi göstermede içsel bir gerilim olabilir.

evet mars küçük malefik (kötücül). birincisi de satürn. ama tabi hangi burçta/evde olduğu ve yaptığı açılar çok önemli. hepsi bir bütünü oluşturuyor.
fakat aynı zamanda harekete geçme kabiliyetimizle de alakalı.
mesela sizin venüs ikizlermiş, mars balık. dereceleri belki uzaktır ama element olarak kare açı var aralarında. ilişkilerde ve sevgiyi göstermede içsel bir gerilim olabilir.
evet gezegen olarak kare açı yok ama elementler karşıt söylediğiniz gerilim mevcut. hem çok yüzeysel hem çok sevgi dolu. ay gezegenimin çok fazla kare açısı var. astrolojiyi öğrendikçe kendimle ilgili farkındalığım artacak ve bana iyi gelecek diye hissediyorum.

juno değil ama şimdi baktımda, ayrıldığım gün jüpiterim ile venüsüm birleşmeyen açı yapmış 150 derece oluyor sanırım nette baktığıma göre. sevdiklerinden ayrılma değişim zamanı falan yazıyor. hiç bakmamıştım şok oldum bende:KK57:
Benim solarimda karsitti galiba, yani simdiki solairma bakmam gerekiyor sanirim, birkac gun vardi solar dongume.

Merhabalar ben de astroloji egitimi aliyorum 5. Ayimdayim. Yavastan da ise dökmeye basladim. Ama astroloji cok uzun bir yol daha cok yolum var. 🤗 herkese basarilar

astrojurnal astrojurnal siz kimlerden egitim aldiniz acaba?

merhaba.
ben duygu demir'den 2 yıl eğitim aldım. temel-orta-ileri bitti.
şimdi de soru astrolojisi için ayrı birinden ders alıyorum. spicahorary diye aratırsanız çıkar. pek popüler biri değil ancak bilen biliyor. fakat başarılı biri. tam bir klasik astrolog :)

bir de berna atay'ın ileri seviye eğitimine katılacağım. farklı birinden de dinlemek istedim kendimi geliştirmek için :)

siz kimden alıyorsunuz ?

Astrolojiyi çok sevmem ama annemin doğum saatimi hatırlamaması diyorum sadece 😒
Herkese musmutlu seneleeer 😍
Mutlu seneler🌺
Yarim saat falan bir aralik olarak belliyse belki burda guclerimizi birlestirip bulabiliriz😁😁
Benim bildigim bir yontem var, yasadiginiz onemli bir olayinin saatini net biliyorsaniz deneyebilirim

merhaba.
ben duygu demir'den 2 yıl eğitim aldım. temel-orta-ileri bitti.
şimdi de soru astrolojisi için ayrı birinden ders alıyorum. spicahorary diye aratırsanız çıkar. pek popüler biri değil ancak bilen biliyor. fakat başarılı biri. tam bir klasik astrolog :)

bir de berna atay'ın ileri seviye eğitimine katılacağım. farklı birinden de dinlemek istedim kendimi geliştirmek için :)

siz kimden alıyorsunuz ?

Ben henuz temel-orta seviyedeyim nilay dincten aliyorum 😊

Mutlu seneler🌺
Yarim saat falan bir aralik olarak belliyse belki burda guclerimizi birlestirip bulabiliriz😁😁
Benim bildigim bir yontem var, yasadiginiz onemli bir olayinin saatini net biliyorsaniz deneyebilirim

ay rektifikasyon ben de öğrenmiştim, aralık verirse gerçekten güçlerimizi birleştirir miyiz :)

Mutlu seneler🌺
Maalesef annemle babamın verdiği zaman aralığı arasında 2 saatten fazla var. Biri başka bir zaman diliminden bahsediyor diğeri farklı 😞
Peki ne gibi önemli bir olay, aklıma spesifik bir olay gelmiyor hiç. Nikah boşanma vs tecrübe etmedim başka ne olabilir ki?

benim haritam böyle :) pluto uzun zaman bir de olacak.. 2024te pluto pluto karesiylr başıma neler gelicek allah bilir..
satürn ve jüpiter akreplerimi karelicek, allahtan güneşime ve merkürüme üçgen olacaklar

Screenshot_20210101-170939_Astro Gold.jpg

X