Atatürk Üniversitesi AÖF Çocuk Gelişimi (Kazanan, Okuyan, Bitiren herkes :) )

Arkadaşlar bende 2. Üniversite olarak ata aöf çocuk gelişimine başladım. Ama kitap olarak önerdiğiniz bi yayın varmı. Yoksa sadece lmsden çalışmak yeterli olur mu

Lms yeterli oluyor bence.Ben ilk dönem aldım kitap çıkmış sorular vs vardı sonra baktım lms de aynıları oluyor zaten ikinci dönemde almadan çalıştım hiçbir sorun olmadı.

Lms yeterli oluyor bence.Ben ilk dönem aldım kitap çıkmış sorular vs vardı sonra baktım lms de aynıları oluyor zaten ikinci dönemde almadan çalıştım hiçbir sorun olmadı.

Sosyal medyada çok fazla var ata aöf kitapları satan ama pek güvenemedim bende bilemiyorum yaa çok kararsız kaldım gerçekten.

Arkadaşlar merhaba elimde Çocuk Gelişimi Ata AÖF 1. sınıf ders özeti kitapları ve soru kitabi var ilgilenenlere uygun fiyata verebilirim

merhaba herkese.
Anadolu üni aöf çocuk gelişimi okuyup staj yapan var mı aramızda?şimdiki adı kurum uygulamaları dersi.
nasıl ve ne zaman başvurdunuz?bürodan kimse buna cevap vermiyor?

Merhaba kızlar lütfen mezun olduktan sonra ,öğretmenlik yapılabilir mi

Bende merak ettim bilen yokmu arkadaşlar bende bu sene başladım ata aof çocuk gelişimine

Selam gençler yarından itibaren sınav var sınava giren çocuk gelisimcileri var mi

Açıktan çocuk gelişimi bölümü var mı?:KK57: Ben yok diye biliyordum.
Ben ilahiyat bölümü 2ci sınıf öğrencisiyim. Bu bölüm bitirdiğimde ikinci bir üniversite okumayı düşünüyorum. Çocuk gelişimini okumayı çok istiyordum ama açıktan yok denildiği için farklı bir bölüme yönelmiştim. Bu bölümü okumam için tekrardan ygs sınavına mı girmem gerekiyor? Bu konuda bilgisi olan birisi var mı?

Ben ilahiyat bölümü 2ci sınıf öğrencisiyim. Bu bölüm bitirdiğimde ikinci bir üniversite okumayı düşünüyorum. Çocuk gelişimini okumayı çok istiyordum ama açıktan yok denildiği için farklı bir bölüme yönelmiştim. Bu bölümü okumam için tekrardan ygs sınavına mı girmem gerekiyor? Bu konuda bilgisi olan birisi var mı?
Evet tekrardan yks ve ayt girip okuyabilirsin ayrıca mezun olduğun okulda ki ortak dersleri de saydırabilirsin. Or: Atatürk ilke inkılap, inglizce, türk dili ve edebiyatı, ingilizce

Bu arada vizeler açıklandı nasıl notlarınız 50 den aşağı alan var mı aranızda? Ben bi tek öğrenme ve öğretim teknikleri dersinden 34 almışım gerisi hep 60, 70

İkinci üniversite başvurularının yapıldığı zaman başvurabilirdiniz, yksye gerek yoktu.

X