El Sanatları Atmayın Siz de Değerlendirin

Harika olmuş. Ellerine sağlık. Eski halini da çekseydin keşke.

Çok haklısın fakat paylaşmak aklıma gelmemişti. Daha sonradan kullanıp burada böyle bir bölüm görünce paylaşmaya karar verdim. Yapım aşamasında böyle bir düşüncem yoktu.
Sevgiyle kal canım...

zemuszemus

emeğinize sağlık.....

Teşekkürler canım. Sizlerinde bu tip yaptığınız el emekleriniz varmı ?... Varsa paylaşımlarınızı beklerim...

kaydirigubbakcemile3

Çok şeker olmuş :) tebrıkler bizdde var bu tur esyalar atmıyım bari :d

çok beğendim emeğine sağlık

Teşekkür ederim, sizlerde yapın buradan paylaşalım.
Benim için maneviyat çok önemli yaşanmışlıklar.
Koridorumda diğer odalarda kullanıyorum bu objeyi
ve o günleri yad ediyorum. Çok değerli olmasa da
benim için manevi değeri yüksek.
Sobanın üzerinde anneciğim bulaşık suyu kaynatırdı
o güğümle... Kulakları çınlasın... :KK34:

Güğümümün içine koyduğum ağaç dallarınında yapılış öyküsü şöyle; annemlere oturmaya gitmiştim ve ağaçların budanma zamanıydı ve belediyeden adamlar makinalarla ağaçları buduyorlardı. Bende babamdan oradaki dallardan birkaç tane almasını rica ettim ve eve dönerken arabanın arkaya koyduk ve eve götürdüm ama annem, babam, eşim herkes merak içinde bunlarıda ne yapacaksın diye... Ertesi gün evde yanlızım ve birden onları bir güzel temizleyip boyadım ve sıcak silikonla üzerlerine evde kullanmadığım yapma çiçekleri, boncukları vs yapıştırdım. Aslında kapımın önüne koymak için yapmıştım fakat gören herkes o kadar beğendilerki, kapıya koyarsan gider bu deyip bende koridorumda bir köşeyi bu yaptığım objeye ayırdım. Nasıl olmuşşşş?????????

grnt0051ty0.jpg

grnt006le5.jpg

grnt0031fn9.jpg

değişik olmuş evet

Yaptığım bu objelerin değerlendirilmesi kolay bir çalışma, benim için önemli olan o eski çocukluğumda kullanılan objenin atılmamasıdır. Yoksa çok muhteşem bir hal aldılar değil yanlış anlaşılmasın... Sadece değerlendirmek, maneviyata verdiğim önem, yaşanmışlıklar, hatıralar vs vs vs...

kaydirigubbakcemile5:1rolleyes:

Emeğine sağlık, gayet güzel olmuş.

X