Augmentin 1000 kullananlar lütfen yardım

adaletbu904

Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2022
156
22
33
İyi akşamlar boğaz enfeksiyonu gecirdim doktor augmentin 1000 verdi iki kutu 2 gündür kullanıyorum ama bugün az önce felaket bı ishalle zor yetiştim tuvalete içim resmen su gibi augmentin yapar mı antibiyotigib etkisi var mı lütfen yardım edin biseyler söyleyin karnım çok fena gurulduyor 😭😭😭

ben ikinci kutuma başladım hastalığım bi türlü geçmedi bende de afedersiniz yanma yaptı. sistis oldum sanırım. bana doktor ilacı verirken suyuna şeker at tuz at iç demişti

ben ikinci kutuma başladım hastalığım bi türlü geçmedi bende de afedersiniz yanma yaptı. sistis oldum sanırım. bana doktor ilacı verirken suyuna şeker at tuz at iç demişti
Aynı antibiyotik Mı acaba bana da 2 kutu vermişti Dr bogazlarim çok fena ama bugün ikinci gün kullanmam . ve aşırı ishalim şuan antibiyotik mı yaptı ki

Aynı antibiyotik Mı acaba bana da 2 kutu vermişti Dr bogazlarim çok fena ama bugün ikinci gün kullanmam . ve aşırı ishalim şuan antibiyotik mı yaptı ki
evet ilki aksef sanırım ikincisini de agumentin verdi. ben de çok hastayım iyileşemedim. ama bende ishal yok. bol bol su için hastalıktan olabilir

Daha önce kullandım böyle olmamisti bilmiyorum yarın sorucam ve kullanmicam çok fena ishalim şuan karnım midem gürül gürül ötüyor resmen
Fark etmiyor ilaç alerjisi şu şekildedir 100 kere içersin bir şey olmaz 101. İçmende alerjik reaksiyon gösterir. O yüzden doktora telefonla da olsa bir şekilde ulaşmalısın yarınki dozu almadan önce.

Fark etmiyor ilaç alerjisi şu şekildedir 100 kere içersin bir şey olmaz 101. İçmende alerjik reaksiyon gösterir. O yüzden doktora telefonla da olsa bir şekilde ulaşmalısın yarınki dozu almadan önce.
Yarın sabah gidicem Dr a hemen galiba bu sefer alerjik reaksiyon gösterdi ilaç vücuduma korkudan uyuyamıyorum suan ishal birde yüzümde kirmizj pire ısırığı gibi izler oldu kaşınıyor karnım midem gürül gürül ötüyor ikinci gün daha bugün içtiğim

Yarın sabah gidicem Dr a hemen galiba bu sefer alerjik reaksiyon gösterdi ilaç vücuduma korkudan uyuyamıyorum suan ishal birde yüzümde kirmizj pire ısırığı gibi izler oldu kaşınıyor karnım midem gürül gürül ötüyor ikinci gün daha bugün içtiğim
Dilde şişme var mı

Agumentin Grubu antibiyotik banada aynısını yapıyor penisilin Grubu olduğu için kullanamıyorum ben ishal bazen kanlı ishal yapabilir direk kesin yarın doktora söyleyin değiştirsin bir daha hasta olduğunuzda doktora bunu belirtin ona göre antibiyotik yazar geçmiş olsun

X