Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

%50 indirim de oluyor cnm bazen.acelen yoksa beklersin gerçi 1-2 tl fln farkeder çok değil

oh sonunda bi cevap geldi zemuszemus
saol canım...
ben her fırçasından almayı düşündüğüm için her birinden 1-2tl lik indirim bence baya bi fark edicek boshayallersmile
öğrenciyim de... opuyorumnanaktan
tekrardan saol a.s.

oh sonunda bi cevap geldi zemuszemus
saol canım...
ben her fırçasından almayı düşündüğüm için her birinden 1-2tl lik indirim bence baya bi fark edicek boshayallersmile
öğrenciyim de... opuyorumnanaktan
tekrardan saol a.s.

önemli değil cnm olumunekankayizsmileanlıyorum ben de öğrenciyim,genelde %50 inditim değilse almıyorum hiçkaydirigubbakcemile3 özellikle pudra fırçasını çok sevdim ben.allık için kullanıyorum.çok fazla tutmuyor allığı çünkü.hafif sürülebiliyor.far fırçası da güzel.kabuki kıl döküyor ve daha sert diğerlerine göre yalnızbilmiyorumkismile

kızlar dün sipariş vermiştim 159 tllik biraz önce bakim dedim hesap işlenmişmi diye hesapta 135 falan yazıyodu niye eksik yazıyo diye şaşırdım sonra faturaya baktım yılan derisi görünümlü çanta stokta kalmadı daha sonra gönderilecek yazıyodu tüh be çokda merak etmiştim :uhm:çantayı görümceme almıştım öf sinir oldum işin yoksa diğer siparişe kadar bekle o zamanda gelirmi belli değil alsanaalsanasmile avon

ayy kızlar bugn bnm aklıma ne geldi..avondan stok yaptığımız ne bilim kendimize alıp sadece bi kere kullanıp beğenmediğimiz şeyleri birbirimize yollayalımmı belki birini işine yarar bizimde işimize yarick şeyleri alırız birbirimizden hm paramız gitmesz boşuna??

ence iyi olur edacım ama bunları özelden halletmek gerek herhalde yada yine kendi aramızda başka bi ölüm açalım ordan yapalım....düşünelim bunu..

kızlar, ben avondan fondoten sipariş verdim, ürünün son kullanım yada üretim tarihine nerden bakacam , şişenin altında bir tarih var ama bu tarih son kullanımmı yoksa üretim tarihimi bilemedim,

yardımcı olurmusunuz?

oluruzvereliniortak
avonun hiç bir ürününde son kullanma tarihi yok,sadece açılduktan sonra şu kadar zaman tüketilmelidir diye yazar oda genelde altında-yanında kavanoz şekli üzerine yazılmış 12M -8M gibidir 12 ay -8 ay diye yani ...

kargom geldi nihayet...
pembe şeritli boş çantam geldi.850 yapana verilen..
baharat takımım geldi anneme gitcek hediye...
makyaj paletim de geldi...
güzel oldu yavv.
yeni kat da geldi..
tek sorun slk gibi k5 katalog istemişim 10 tane oda geldi ıyyhh npalım artık dağıtırım etrfa 14 mayısa kadar diyeee..

dağıt huricim dağıt yarar gelir zarar gelmez-fazla kat. göz çıkarmaz...ben kam 6 dan da 20 getirtim daha olsa gidecekti yani..

kızlar size bir şey sorucam
çok önemli lütfen es geçmeyin =(
bu ayki ince katologta colortrend rujlar var
kalem gibi ince uzun bir ambalajları var
3renkler
onların kırmızısını aldım ve aşık oldumm!
diğer renklerini de istedim ama ince katologtakiler çabuk bitiyor ,pek ümitlenmeyin dediler
neyse sorum şu : normal katologta oluyor mu o rujlar?
yoksa sadece 1 katologluk çıkan yeni ürünlerden mi kendileri ?

onlar daha önce katalogda çıkmıştı bu sefer ince ind.kat. konmuş ara ara çıkar diye düşünüyorum

çook önemli bir şey daha sorucam kızlar,şimdi aklıma geldii =)
fırçalar bu ay indirimde ama önceki aylarda aynı fırçaları daha düşük fiyata alan arkadaşlarım olmuş...
bu ayki fırça fiyatları daha da düşüyor mu yani?
bekleyeyim mi?

bazen indirimsiz bazen %40 bazen %50 indirime giriyor fırçalar ..

MERHABA kızlar ben de avon temsilcisiyim kullanmadığımız ürünleri birbirimize verelim demissiniz bana da bu ay yeni temsilci programının hediyesi olarak soft musk geldi hafif pudramsı kokulardan hoslanmadıgım icin kullanmayacagım almak isteyen olursa KARGO DAHİL 15 liraya veririm ilgilenen varsa özel mesaj atsın lütfen..

satış yok güzelimmmmm.........

ne demek cnm a.s.

hadi gözün aydın pembe şeritli çanta nasıl cnm?
ben dikkat etmemişim 15 20 tllik miktrla kaçırdım tekrar sipariş girmezsem

huriiiiiiiii :1shok: sen yeni üye olmadınmı kızzzzzz..ne ara yaptın da 850yi kaptın çantayı..ha maşşallahhhhhhhhhhh:nazar:

evet yaaa
huri yeni üyeydin sahi sen kocaman maşallah sana o zmn

bende öyle diyordum t.öncüm dediğindee
k2 nin son haftası üye oldum
k3 den ilk kendim verdim siparişi
ama 830 küsürlük yapmışım bile
k5 sonuna kadar biraz daha grcem alcam inşallah :)

kızlart biliyorsunuz ben tek değildim..
kuzenimle birlikte yapıyordum..
kampanya 4 ile başladım yani bu 2. kampanyam...850 olmuş valla...bende anlamadım nasıl oldu ama kuzenle ikimiz yaptık...

çnta hem güzel hem kötü..
yani tek sapı var tutmak için..boyundan asma sapıda çok kısa çapraz astığımda koltuk altıma denk geliyor...

en ama çok gözü var fena değil...

ayy kızlar çok hastayım bn bugn giremedm ama yrnda raporluym yrn girerim artk..bnmmde siparişler geldi katalogta pek güzel deil ama olsn satış olur yani bn güneş gözlüğünü çok sewdm alıcm kendime..
bu arada bn tomorrow almıştım hastasym zaten iiki almışım..yeni çıkan rimeldn aldm bayıldım resmen yaa çok güzel..şimdilik bu kdr:)

yyyaaaaaa bak üzdün kendini vücud direncin de düştü gördün mü????dikkat et kendine:teselli:
bende bahar temizliğimi bugün itibariyle bitirdim_ben de bittim- :bbo:eek: yüzden pek bakamadım 1 hafta 10 gün boyunca buraya yarın misafirliyim günüm var gelsin paralar...sonraki haftalarda da diğer günlerim de bende avonun meyvelerini topluyorummm(günlerimi ordan kazandığımla yapıyorum ya)çok yaşa avonn:Saruboceq:

X