Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

kızlar bişey sormak istiyorum.hani 75 tl lik alışverişte kargo bedava ya peki 75 ten az olursa sipariş ne kadar ödüyoruz kargo ücretini.ben yeni üye olcamda kendime alışveriş yapmak için temsilci olcam

kızlar bişey sormak istiyorum.hani 75 tl lik alışverişte kargo bedava ya peki 75 ten az olursa sipariş ne kadar ödüyoruz kargo ücretini.ben yeni üye olcamda kendime alışveriş yapmak için temsilci olcam

kamapnya 10a kadar suanda gecerli yani 40tl girebiliyorsun 75 girmen sart değil..11den sonra gene 75tl ve üzeri girmen gerekiyor kargo parası ödememek için

bende bişiy srcam.eskiden numune çantaları olurdu yeni üyelere hala var mı acaba numuneler.bide üyelikte ne kadar ödüyoruz.bilgi verirseniz sevinirim...opuyorumnanaktan

hmm kapları değişmiş öle dendi içerik olarak pek bi fark görmedim ben 70numune var küçük dolu başlangıç setinde gene =)

ungoronun makyaj koleksiyonu çıkıyo bide çok hoş duruyo ya:)

yaa arkdslar bnde avona uye olsmmı die düşünüyorum..ama direktörüm falan olmasn istiorum..yani kendi başıma yapmak istiorum..bu mümkünmü acaba???

kendın yapıyorsun zaten cnm... Öle basında tünemıyorlar zaten... Ben kafama takılan bırsey olunca arıyorum sadece,oda önemlı bır durum varsa arıyor benı saolsun o kadar yani...

X