Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

oo bizimde taşınma var 1.5 ay flan kaldı sizinde mi tayin cnm?
bakalım batıdan nere çıkacak siz ne tarafa gtceksiniz?

evet ya değmezz ha olursa kendiliğinden siparişler iyi ama diğer türlü zorlamaya gerek yok :)
bende kazançları kumbaraya atıyorum dokunmadan :)

aynen tayin işleri de ben zaten batıdayım ama tekrar istedik çıkarsa bakalım ama 100 80 çıkma ihtimali var inşallah çıkar sakarya ve civarını istiyoruz :lepi::lepi:

burdayıımmmm ama başka yerlere de bakınıyorummm

çok dürstsün şekrr ..:)))
bende aynı anda segme açarak kk da bütün topiklere nerdeyse takılıyorum yani biri prfilime baksa nerde görünürüm acaba die düşünüyorum bazen...

ket ah bende bende taşınmak istiyorum çok bunaldım aynı yerde aynı evde aynı mekanda..yerleşmemiş 3-5 eşyam olsun çok değil her yere onları taşıyayım yerleştikçe kalabalıklaşıyosun yahuuuuu öfffff gel temmuz gellll

teşekkür ederim tulcum allah mutluluklarınbı daim eder inşallah

yok hayatım 3 lü yüzük degil şimdi katalokta olan yüzük topaz yüzük sayfa 71 de bide 1 sayfa ayırmışlar yazık valla iğrenç ötesi berbat kataloktaki gibi degil o kenarındaki taşlar gözükmüyo bile saydam renkte dede yüzüğü resmen

eeesss nasılsın şeker nerdesin gel bakalım yamacımıza..
beni kız uyutmuyor heralde seninkide uyutmuyor....erkeknden ayaktayım...
kahvaltı hazırlayacağım şincik.....

:teytey:turkbayragi
çok dürstsün şekrr ..:)))
bende aynı anda segme açarak kk da bütün topiklere nerdeyse takılıyorum yani biri prfilime baksa nerde görünürüm acaba die düşünüyorum bazen...

ket ah bende bende taşınmak istiyorum çok bunaldım aynı yerde aynı evde aynı mekanda..yerleşmemiş 3-5 eşyam olsun çok değil her yere onları taşıyayım yerleştikçe kalabalıklaşıyosun yahuuuuu öfffff gel temmuz gellll

günaydın aşkım sendemi taşınıyosun yaza tayin işlerimi ben sıkıldım ama artık bi yerde sabit durmak istiyorum bunaldım vallaa.s.

yok hayatım 3 lü yüzük degil şimdi katalokta olan yüzük topaz yüzük sayfa 71 de bide 1 sayfa ayırmışlar yazık valla iğrenç ötesi berbat kataloktaki gibi degil o kenarındaki taşlar gözükmüyo bile saydam renkte dede yüzüğü resmen

ya ortada ki taşıda mı renksiz o kadar mı kötü yua peki küpeleri.ben genelde takı severlere hemen o sayfayı öneriyorum o zaman ben susayım bilmiyorumkismilelaelaelaelaelae

:teytey:turkbayragi

günaydın aşkım sendemi taşınıyosun yaza tayin işlerimi ben sıkıldım ama artık bi yerde sabit durmak istiyorum bunaldım vallaa.s.

ya herkesin derdi başka ..ben yerleşmişlikten bıktım sen dolaşmaktan...
bende tayin falan yok canım eşimin işi gereği biz 30 sene falan burdayız bu iğrenç şehirde kalabalık pislik .....temmuzda memleketime gidiyorum 1 ay kalacağım onu çekiyorum iple :)))

kızlar bir sorum olaçak...

şimdi k5 den 3 adet iadem var...
bölge sorumlum benden kaçıyor...(daha önçe ben kaçmıştım şimdi op kaçıyor dişe diş yapıyor yani)
iadelerimi başka nasıl verebilirim????

bu arada k5 den iade yapan arkadaşlar k6 dan bişiyler almak istiyorlar...bu durum nasıl olaçak...
mesela ben iadeleri gönderiçem faturayı ödeyeçeğim...
çebimden atıyorum 50 lira çıkçak.....
k6 da bana paramı göndereçek avon....onları veriçem kızlara..
öf anlatamadım...

takm oncn yapabiliyo canm

iaden bir sonra faturadan kesilece atyorum 150 ytl siparişmi verdin 30 ytlde iaden varsa bankaya 120 odeyeceksn..

diğer ayda elinde 30 ytl para kalacak yani

bana sorarsan para iadesi yapma mştesiye alsyolar sonra iadesinin yerine başka bişe alsn yeni katalogtan

yapma ya bende annnemin hoşuna gittiği için sipariş ettim.daha gelmedi gerçi.

geçen kampanyadaki çift tarflı el çantasınada ilk alan arkadaşımız adını hatırlayamıyorum

hiç güzel değil demişti.ama sipariş edenler çok beğenmişlerdi.inşaallh buda öyle olur:teselli:

takm oncn yapabiliyo canm

iaden bir sonra faturadan kesilece atyorum 150 ytl siparişmi verdin 30 ytlde iaden varsa bankaya 120 odeyeceksn..

diğer ayda elinde 30 ytl para kalacak yani

bana sorarsan para iadesi yapma mştesiye alsyolar sonra iadesinin yerine başka bişe alsn yeni katalogtan
öyle yapıyorum para iiade yapamam uğraşamam ben ürünleri geri gönderiyorum ama müşteriye k6 dan başka bir şey seçtirdim...
ben ödeyeceğim bu faturayı k6 zamanıda alacağım müşteriden paramı....
ilk iadem biraz kafam karıştı bakalım zararlı çıkmıyım da...

canım takım öncüm yok benim..ben takım öncüsüyüm ama hiç bir şeye karışmıyorum kadı nzorla beni takım öncüsü yaptı istemiyoru mdesemde zorla yaptı hiç bir şeye karışmam dedim..
ama işte kendi başıma gelincede böyle kalıyorum...

B][/B]kızlar k6 da true forse un fiyatı nekadar söyleyebilirmisiniz

EDT soruyorsan 33.60 tl canım...

eeesss nasılsın şeker nerdesin gel bakalım yamacımıza..
beni kız uyutmuyor heralde seninkide uyutmuyor....erkeknden ayaktayım...
kahvaltı hazırlayacağım şincik.....

yok canm ya benim kz zaten cok erken kalkarda ben uyku tutmuyo bu gunlerde kotuyum annemde kalyorum suanda canm slkkln oturuym bosbos kafamçokkarıştı

öyle yapıyorum para iiade yapamam uğraşamam ben ürünleri geri gönderiyorum ama müşteriye k6 dan başka bir şey seçtirdim...
ben ödeyeceğim bu faturayı k6 zamanıda alacağım müşteriden paramı....
ilk iadem biraz kafam karıştı bakalım zararlı çıkmıyım da...

canım takım öncüm yok benim..ben takım öncüsüyüm ama hiç bir şeye karışmıyorum kadı nzorla beni takım öncüsü yaptı istemiyoru mdesemde zorla yaptı hiç bir şeye karışmam dedim..
ama işte kendi başıma gelincede böyle kalıyorum...

EDT soruyorsan 33.60 tl canım...

aclkla musterye iade istiyosa bi sonrak ay alacagi urunun parasn versn smdi sende cebnden koymak zorunda kalma bence

bayanssulusmilebayanssulusmilekaydirigubbakcemile5yerimseniben

günaydınlarrr kızlar int. bakınca fırsat köşesinde iki çanta var isteyebiliyoruz değilmi?

sipariş girecekmisinizkızlar cuma günü nasıl gidiyor ya benim normal k.5 kadar yok diyebilirim bu iki gün sorucam toplıyım ne varsa artık arkadaşlardan siparişileri

X