Avondan 4 parfüm arasında kaldım yardım edin lütfen :(

l3el3ekce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2011
924
1.153
1-RARE GOLD ( şişesini pek beğenmedim ve çok boğucu kadınsı bir kokusu varmış gibi geliyor )
2-SPOTLİGHT ( testerını denemiştim güzeldi şampuan gibi kokuyordu ama kalıcılığı konusunda şüpheliyim )
3-CİTY RUSH ( yeni çıkan bir parfüm tomorrowa benzediği söyleniliyor hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum )
4-SURRENDER ( baharatlı ve şekerli bir parfümmüş çok ağır diye düşünüyorum )

Parfüm zevkimi size belirtmek için kısaca yazıyorum;
Avonun en sevdiğim parfümleri jet femme ve ungaro idi. far away ve perceiveden nefret ediyorum ağır kokular benim için. Ben kişilikli doğal seksi ve farklı kokuları seviyorum mesela jet femmenin içinde beni büyüleyen bir nota vardı. indessenceyi de çok kullandım ama artık boğuyor genizime yapışıyor koku. beyaz tenli ve sarışınım. TODAY kokusunu da bi başkasında duymuştum ve bayılmıştım. YARDIM EDERSENİZ ÇOK AMA ÇOK SEVİNİRİM:KK4:

1 diyorum. 4 iğrenç. kusuyorum koklayınca.

niye ki? nasıl peki kokusu çok duydum adını çok övülmüş bir parfüm. rare gold çok ağır mı peki nasıl kokuyor? city rushı denedin mi? far away sever misin mesela belkide parfüm zevklerimiz farklı olabilir tatlım

niye ki? nasıl peki kokusu çok duydum adını çok övülmüş bir parfüm. rare gold çok ağır mı peki nasıl kokuyor? city rushı denedin mi? far away sever misin mesela belkide parfüm zevklerimiz farklı olabilir tatlım

Far Away, çok severim. Yaşıma göre ağır olsa da zevkime hitap eden bir parfüm diye düşünüyorum. Vanilya kokusu bildiğin. Tam kışlık bir parfüm. Kalıcı aynı zamanda. :)

Meyveli-çiçeksi şeyleri severim aslında. Arkadaşım annesine almış ve beğenmediğini söyledi bana..

Hımm doğrudur canım zevk meselesi tabi. Biz arkadaşlarla baya beğendik bu da little black wish of love celebre pur gibi klasikleşir hatta dedik. Ama ağır değil koku.

tresor midnght rose dene ve de gvenchynin yeni cıkan kokusunu dene tabi bayılmazsan yazarsın sora buraya =)))

bence rare gold çok güzel kokuyor ve tam bir kış kokusu bende o kadar ağır durmadı hatta hiç kalıcı değildi gerçi bende şimdiye kadar kalıcı olan parfüm bi tane oldu sadece :KK70:

surrender biraz ağır bir koku ben beğenmiyorum mesela far away de bence ağır. incandance ı uzun süre kullandım ben de senin gibi yani zevklerimiz yakın. rare gold u tercih ederdim yerinde olsam çiçeksi kokusu daha baskın bi de kalıcı. kışın kullanılmalı yoğun bi koku. city rush ı da beğenirsin kalıcılığını bilmiyorum.
ya da en iyisi satan kişiye tester sor bence herkesin teninde parfüm farklı kokar hem kalıcılığına hem de teninde nasıl koktuklarına bakarsın

3-CİTY RUSH
ben kullanıyorum çok beğendim ve herkes sorup duruyor çok beğeniyorlar.

bende bi süre avon kullandım hala dolabımda var evet sevdiğim kokularda oldu ama artık almıyorum dolabımda duruyor.
siparişten gelen parfüm şansımıza güzel çıkasa ne ala.bence açık parfüm al en azından kokusuna bakmış olursun.
hatta geçenlerde açık parfüm satan bi yerde gördüm avonun parfümleride vardı.

X