Vücut Kremleri Avonun Planet Spa Ürünlerini Deneyenler ???

Vücut kremleri, losyonlar

*thalia*

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2007
136
1
39
arkadaşlar vücut için avonun planet spa ürünlerini denedinizmi.mesela yüz için çanur maskesini.nasıl ürünler

ben denemiştim hatta bi çok ürününü denemiştim ama çamur maskesi vucut için diye hatırlıyorum kokuları harikaydı tavsiye ederim ama çok da bişi bekleme

gergin ve prüzsüz cilt diyorlar ama ben inanmiyorum arkadaslarim arasinda var bunu kullanan :bbo:

ya benim arkadaşımın annesi avon temsilicisi.bunun mor olanını galiba kullanmış ark ım.çok kötü kokuyo dedi.

ben çamur maskesini kullandım kabı gri olandan çok memnun kaldım yani aslında cildimde bi düzelme olmadı ama kötü bişey de olmadı sadece kendi maskem bitmişti onu aldım kullandım ve beğendim.buarada planet spanın zeytinyağlı saç maskesi ve üzüm çekirdekli ayak peelingi de süper ben çok beğendim özellikle peelingi...

ben çamur maskesini kullandım kabı gri olandan çok memnun kaldım yani aslında cildimde bi düzelme olmadı ama kötü bişey de olmadı sadece kendi maskem bitmişti onu aldım kullandım ve beğendim.buarada planet spanın zeytinyağlı saç maskesi ve üzüm çekirdekli ayak peelingi de süper ben çok beğendim özellikle peelingi...

aynen bende çamur maskesini kullandım bi değişiklik olmadı cildimde biraz yumuşak oldu o kadar

arkadaşlar vücut için avonun planet spa ürünlerini denedinizmi.mesela yüz için çanur maskesini.nasıl ürünler

ben yuz ıcın camur maskesını senelerdır kullanıyorum ve cok memnunum.planet spa urunlerının dıger maskelerınıde kullandım onlarda guzeldı

Yüz için çamur maskesini kullandım , sürekli devam eden bir etkisi yok.Anlık olarak nemlendiriyor ve ferahlatıyor cildi.Çok çok büyük bir etkisi yok yani bence alsanda olur almasanda diyebileceğim bir ürün.
Ayrıca vücut için plnet spanın kremini almıştım , içinde mavi kürecikler olan bir kremdi.Kokusu hoştu ama onunda anlık bir rahatlatma yumuşatma etkisi var başkada birşeyi yok.
Avonun ürünleri ne yazık ki kalıcı değiller , uçup gidiyor kokuları , renkleri , etkileri.

bende aldım 3lü settini yüz için olan camur maskesi vucut için peeling ve yüzspreyi vardı yüz spreyi kokusu güzel ferahlık veriyo vucut peelingide güzel noktacıklı ama maskeyi daha denemedim onuda denedikten sonra yorumlarım kokusuda güzel ayrıca a.s

çamur maskesini kullanıyorum
cildi yumuşatıp nemlendiriyor
ayrıca o serinin sprey nemlendiricisi var
onu da kullanıyorum
kış için yetersiz
ama yazın hem yeterli hemde ferahlatıcı olur

ben planet spa nın saç için olan ürünlerini kullandım uzun zamandır..önceleri ölü deniz minarelli gri çamur gibi olan saç bakım maskesini kullandım..çok güzeldi..ama artık sadece yüz için çıkarıyolar ondan..şimdi zeytinyağlı saç bakım maskesini kullanıyorum..mükemmel diyebilirim..

bende gri olanı denedim çamur maskesi güzeldi cildime iyi gelmişti bir de yine gri saç maskesini denedim o da hoşuma gitmişti saçlarımı yumuşatmıştı ama çok daha etkili maskeler var.

çokta gzl olduğunu söyleyemicm sonuçta kozmetik onun yerine doğal ürünlerdn kullanın derim

Parafinli ayak kremi çok güzel kokuyor ama çokda yumuşatmıyor maalesef. Onun yerine oriflameden aldığım ayak maskesi daha iyi onu alın. ıçinde she butter var :KK66:

Kendimizi şımartmak için tamam ama kullanım ve yeterlilik açısından başarısız...Sadece şu japon pirinci miydi neydi öyle bir serisi vardı onu çok beğendim...

bende parlak görünüm veren vücut losyonunu kullandım.japon piricli.bu kadar igrenc bi koku olamaz.hic begenmedim

X