Ortopedi Ayağımı çatlatmış olabilir miyim acill

Cok buyuk gecmis olsun, demekki caktirmiyo bunlar bize😂 birde sicagi sicagina anlamayabiliyorsun.. olay sogudukca agrilar cogaliyor tabii
Evet eşimin de öyle oldu, kaza yerine ambulans geldi beni ambulansla götürdüler hastaneye eşim hep bişeyim yok sedayla ilgilenin kafasını çarptı dedi att lere
E sabah kendi gitti tüm kolunu alçıya almışlar iki ay duracak demiş doktorlar iki hafta sonra kendi kesti çıkardı alçıyı :KK53:

açısı soğuyunca baslar derdi annem dur biraz 3 4 gibi uykundan ağrıyla uyanırsan var bisi yok sabah oldu uyandin sıķıntı yok :KK70:

valla benim gibi acı eşiğiniz çok yüksekse anlamazsınız çatladığını.

ayağımı aynen böyle yan bastım evde, baya da acıdı, babama gösterdim bir şey yok abartma dedi. ben de babam bir şey yok diyorsa yoktur dedim bu acı psikolojik bence dedim hiç acımıyor gibi davrandım bir hafta gezdim öyle. sonunda duramadım gittim çatlakmış. 😅

bence sabaha kadar ağısı geçmezse ve şişerse doktora gidin.
Sızlıyor sağa sola çeviremiyorum basamıyorum şişme yok şimdilik. Çatlamışsa falan kendi kendine geçer mi bu

Evet eşimin de öyle oldu, kaza yerine ambulans geldi beni ambulansla götürdüler hastaneye eşim hep bişeyim yok sedayla ilgilenin kafasını çarptı dedi att lere
E sabah kendi gitti tüm kolunu alçıya almışlar iki ay duracak demiş doktorlar iki hafta sonra kendi kesti çıkardı alçıyı :KK53:
Nasil 2 ay durdurmadi mi? Umarim duzgun kaynamistir

Sıanava girecektim ya.. yine durduk yere bela sardım başıma kim evde kendi kendine zıplar ki
Ben 😄 canım benim de ayağım çatladı ayak şişiyor ve dokunamıyorsun bile, bırak üzerine basmayı, tek ayakla yürümeye bile çalışsan ayakta durduğunda çatlamış olan ayağa kan gidince bile bir zonklama oluyor can yakıyor

Benimde 2 ay önce ayağım çatladı. Böyle durup yazı bile yazamazdım, acıdan gözlerimden yaşlar aktı o gün vallahi. Aşşırı bi acı hissetmiştim..

Kas zedelenmesi olabilir,onu da yaşadım çünkü:) üstüne bastığında hep sızlar, yerinde duramayacak kadar acı olmaz tabi. Ağrı kesici ve kas gevşetici jelle birkaç haftaya iyileşiyor o da. Geçmiş olsuun..

X