Ortopedi Ayağımı çatlatmış olabilir miyim acill

Cileklivanilinn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2018
6.318
16.634
27
Hanımlar ya evde kendi kendime zıplıyordum bi anda ayağım yan geldi hızlıca yan bastım yani. Çatırt etti ama kırık değildir sanırım kırık olsa daha çok ağrırmış. Çatladıysa napıcam

Hanımlar ya evde kendi kendime zıplıyordum bi anda ayağım yan geldi hızlıca yan bastım yani. Çatırt etti ama kırık değildir sanırım kırık olsa daha çok ağrırmış. Çatladıysa napıcam
Çatlak daha çok acı veriyor

Eşimin çatlamış, benimde bağlar zedelenmisti ağrı yapıyor baya var mı agriniz ve ertesi gün basamamistik üstüne sabah öyle bir sikayetiniz olursa Dr a hemen gidin.
Alçıya alınıyor bir süre .

Ben kaldırımdan inerken yan basıp çatlatmıştım, siz bir de zıplıyormuşsunuz. O şiddetle çatlamış olabilir. Şiştiyse ve basamıyorsanız doktora gidin.

Canım çatlak ya da kırık olsa inan buraya yazmaya bile takatin olmaz çünkü ağrısı inanılmaz.yaşayan birisi olarak söylüyorum çok acı verici.incinmiştir.geçmiş olsun❤

Kirik da agri verir catlakta duramazsin buz koy bir kac gun gecmezse basamiycak hal plursa git kimildatma pek bastirma üzerine.

Kirik olsa duramazsin😂 bunu soylemesem olmazdi.. gecmis olsun
E öyle ama... 3kez kolu 1krz parmağı kırılmış, 1kez ayağı çatlamış biri olarak söylüyorum. Konu sahibi o acıyı çekse, acaba ya da düşmez, buraya yazmak da aklına gelmez ağlaya ağlaya hastaneye gitmeye çalışırdı

Ben bir kere buzda kayip dusmustum hastaneye gittim hemen kirik catlak yoktu gonderdilrr sisti morardi 10 gun surukledim ayagimi baktim gecmiyor tekrar gittim tendonlar zedelenmis alciya aldilar 3 ay alcida kaldi ayagim ciktiktan sonra da 6 ay degnek kullandim. Cok zor zamanlardi:KK43: dikkat edin sisme morarma varsa mutlaka gidin doktora

valla benim gibi acı eşiğiniz çok yüksekse anlamazsınız çatladığını.

ayağımı aynen böyle yan bastım evde, baya da acıdı, babama gösterdim bir şey yok abartma dedi. ben de babam bir şey yok diyorsa yoktur dedim bu acı psikolojik bence dedim hiç acımıyor gibi davrandım bir hafta gezdim öyle. sonunda duramadım gittim çatlakmış. 😅

bence sabaha kadar ağısı geçmezse ve şişerse doktora gidin.

E öyle ama... 3kez kolu 1krz parmağı kırılmış, 1kez ayağı çatlamış biri olarak söylüyorum. Konu sahibi o acıyı çekse, acaba ya da düşmez, buraya yazmak da aklına gelmez ağlaya ağlaya hastaneye gitmeye çalışırdı
Ya benim 3 defa kolum alci gordu😂

Buarada esim yillar once futbol oynarken aysk parmagini kirmis. Herif yuruyemiyo ama aglamiyo yani. Biz tabiiki kirik olsa duramazsin mantigindan yola cikiyoruz, birsey yoktur filan. Bi gittikki rontgende bildigin kirilmis. Alciya filan aldilar. Her insanin agri esigi bir olmuyor.. biri dururken digeri duramayabilir

Neden kendi kendine zıplıyordun hihih :KK45:
Bacım o konunun hesabını ben ahirette Allaha vereyim de şuan ayağım acıyor ya onu bi halledelim
Ben kaldırımdan inerken yan basıp çatlatmıştım, siz bir de zıplıyormuşsunuz. O şiddetle çatlamış olabilir. Şiştiyse ve basamıyorsanız doktora gidin.
basamıyorum ya bi de sızlıyor durduğu yerde

Buarada esim yillar once futbol oynarken aysk parmagini kirmis. Herif yuruyemiyo ama aglamiyo yani. Biz tabiiki kirik olsa duramazsin mantigindan yola cikiyoruz, birsey yoktur filan. Bi gittikki rontgende bildigin kirilmis. Alciya filan aldilar. Her insan agri edigi bir olmuyor.. biri dururken digeri duramayabilir
Benim doğduğumdan beri kolum alçıda😁omzumdaki problemden dolayı.. E erkek ağlamaz tabi😁 birkaç ay önce eşimle bir kaza yaptık araba çarptı bize, benim parmağım kırıldı, eşimin de sağ kolu bir yerden kırılmış bir yerden de çatlamış. E o beni götürdü hastaneye kendi görünmedi eve geldik. İkimizde elimizin kolumuzun şişinden zor uyuduk, sabah yine ağrısı çok olunca gitti hastaneye omzuna kadar alçıya aldılar tüm kolunu... Erkekler daha dayanıklı 😁

Buarada esim yillar once futbol oynarken aysk parmagini kirmis. Herif yuruyemiyo ama aglamiyo yani. Biz tabiiki kirik olsa duramazsin mantigindan yola cikiyoruz, birsey yoktur filan. Bi gittikki rontgende bildigin kirilmis. Alciya filan aldilar. Her insanin agri esigi bir olmuyor.. biri dururken digeri duramayabilir

Aynen çatlak da değil kız kardeşimin bildiğin kırılmış ayak bileği eve öyle yürüye yürüye gelmiş bi' de :KK45:

Benim doğduğumdan beri kolum alçıda😁omzumdaki problemden dolayı.. E erkek ağlamaz tabi😁 birkaç ay önce eşimle bir kaza yaptık araba çarptı bize, benim parmağım kırıldı, eşimin de sağ kolu bir yerden kırılmış bir yerden de çatlamış. E o beni götürdü hastaneye kendi görünmedi eve geldik. İkimizde elimizin kolumuzun şişinden zor uyuduk, sabah yine ağrısı çok olunca gitti hastaneye omzuna kadar alçıya aldılar tüm kolunu... Erkekler daha dayanıklı 😁
Cok buyuk gecmis olsun, demekki caktirmiyo bunlar bize😂 birde sicagi sicagina anlamayabiliyorsun.. olay sogudukca agrilar cogaliyor tabii

X