Ortopedi Ayak bileği kırılan var mı?

Isimleri ingilizce soylendi turkce isimlerini bilmiyorum..ama bacagimdaki kemik o ince olan..orda iki kirik var.bilektekini bilmiyorum.
Kemik suyuna corba iyi gelir bol yogurt sut peynir filan diye dusunuyorum.
Bana cocuklarim var okula gitmeden ne lazimsa getiriyorlar.Aksam da esim gelirken yemek aliyor disardan yada telefonla siparis veriyoruz filan oyle iste simdilik..gunduz tuvalete giderken iterek kullanilan destek aletini kullaniyorum.Tabiki hersey cok zor geliyor..gunde birkac kez aglama krizine giriyorum sikintidan.sonra laptopta dizi izliyorum kitap filan derken geciyor zaman..
Size kim yardim ediyor?nasil oldu kaza?
Eşim ve annem bakıyor. Araba kazası yaptım.

Belki de benim bilgim yanlıştır ... Mesela babam geçtiğimiz ay kaza geçirdi vücudunda oldukça fazla kırık var platin takıldı çiviler 2 kez ameliyat oldu
Paça çorbası falan iciriyorduk doktor ne saçma şey ilikli kemik suyu kemiği iyilestirse saç yersekte sacimiz çıkmalı ozaman uydurmasyon dedi ... Baska bir doktorda bambaşka söyledi :)

Size de geçmiş olsun, badire atlatmış babanız.

Eşim ve annem bakıyor. Araba kazası yaptım.
Keske benimde annem yanimda olabilse..yurt disinda yasiyorum.evde tadilat var.Anneme kazadan bahsetmedim bile uzulmesin diye..
Gecmis olsun.Daha kotu olabilirdi.Yinede Allah beterinden korusun diyelim..dediginiz gibi bunlar bir imtihan..

Keske benimde annem yanimda olabilse..yurt disinda yasiyorum.evde tadilat var.Anneme kazadan bahsetmedim bile uzulmesin diye..
Gecmis olsun.Daha kotu olabilirdi.Yinede Allah beterinden korusun diyelim..dediginiz gibi bunlar bir imtihan..

Daha beter olmadığına sukrediyorum gerçekten. Balık yemek yok . Bol bol süt, yoğurt, kemik suyu çorbası vs yiyoruz . Allahın izniyle de çabucak iyilesecegiz inşallah

Sagol canim..benim ki haftaya alciya alinacak su an sargi ve sert bir cisimle sarili.Dikislerin alinmasi gerekiyormus.
Su an agrim cok degil zaten alcida da cok olmaz sanirim..ama kasinti yapiyormus diye duymustum..ayyy nasil dayanmali..
Hava sıcak olduğunda yapıyormuş alçı galiba.
Ay baya kötü olmuşsun çok geçmiş olsun. Allahtan yardım edecek gibiler çocuklar, ufak olsalardı ne zor olurdu Allah muhafaza.

Hava sıcak olduğunda yapıyormuş alçı galiba.
Ay baya kötü olmuşsun çok geçmiş olsun. Allahtan yardım edecek gibiler çocuklar, ufak olsalardı ne zor olurdu Allah muhafaza.
Sagol canim benim.evet fena oldu..dedigin gibi Allahtan cocuklar buyuk yoksa mahfolmustum gercekten simdi..kim kime bakacakti o zaman..
Ahh Allah surekli yatma durumunda olan hastalara yardim etsin cok zor valla

X