Bölgesel İncelme Ayak bilekleriniz kaç cm?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
çok zayıf olmamama rağmen 18.5 çıktı.milet o yüzden çok ince olduğunu söylüyo.bacak değil de el bileklerimi keşke kalınlaştırabilsem özürlü gibi duruyor 14 cm :çok üzgünüm:

simdi olctum ayak bıleklerım 19,5 el bileklerim 14 cm cıktı benım de bence de bıraz hantal bır saat fln bılegıme duvar saatı takmıssın gıbı duruyor ben de sevmıorum

aradım taradım evde mezura bulamadım. ayak bileğimi bu kadar merak etceimi hiç düşünmemiştim ev köy ölçülen metreyle ölçtüm meraktan 21miş. ama ayak bileği el bileği kalınmış incemiş takmamak lazm sanki :) kıkırdaklarda kemiklerde prob olmadığı sürece incelik kalınlık keyfimize göre değişir. bana göre ince kardeşim diyebiliosan, no pro

benimde 15 e 20 çıktı... okuyunca merak ettim hemen gidip ölçtüm.. heralde normal seviyelerdeyiz

14cm el ve 20cm ayak bileklerim. ayak bileklerini inceltmek mümkün mü acaba? burada yazana göre ince denebilecek bir ölçü aslında ama zayıf olduğum için bende kalın duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…