Ayak fetişi flört

Evet ayak seven adamlar,kadının ayağını emmeyi,ayağını yalamayı seven bir flörtüm var henüz bana gelmedi o konuda ama bunu söyledi.Böyle erkek arkadaşı olan böyle adamlarla muhattap olanlar tecrübelerini yazabilir mi?Ne önerirsiniz bilemedim ne diyeyim :)
Bu bir hastalık bence.

Ayaklara ilgi olabilir ama sürekli ayak muhabbeti yapmaya başlaması ağır fetiş olduğunu gösteriyor sanırım
Adamı seviyorsan, ayaklarına dokunulmasına tikin de yoksa bol bol pedikür yaptır. Ayak bakımını ihmal etme. Ne denir ki başka.

Bana öyle biri denk gelmediğine şümrettim şu an çünkü ayaklarıma kendim dokunurken bile irkilirim 😅

Bu bir hastalık bence.

Ayak öpen ,özellikle ojeli ayagi yalamayi seven biriyle oldum.Acikcasi ilk defa basima geldi .Benim hosuma gitmisti .Tabi abartıp diger yerleri es gecmiyordu.Sevismeye degisiklik kattigini inkar edemem.

Sadece size soruyorum sizinle öpüşüp ayağınızı yalıyor okey
Ama başkasıninda ayağını yaladıgini ve sizi öptüğünü düşünsenize .
Sadece ayakla sınırlandırmamak gerekir bunu çünkü baska evreleri ile beraberdir ayak fetişizmi.
Ve unutmayin sizinkinden daha küçük güzel ayak bulduğunda sizinle işi bitmiş olacaktır .
Önceliği siz değil güzel ayaklarinizdir,güzel ayağa sahip diğer kadınlardır bir deyişle .
Psikoljim kaldırabilir diyorsanız tercih sizin
Tecrübe ile sabittir :)

büyük ayak seviyor ve öpüşmedim henüz ayağa ilgisi bariz benim istediğim bu değil açıkcası benimle de ilgilenen bir erkeği hayatıma almak isterim şu an görüşmüyorum ama kendisi başka ayak olmayacak konusunda bana teminat verdi ama yazmaması benimle ilgilenmemesi ona güvenmeme sorununa yol açıyor ve sessiz kalıyorum şu an iletişim bitti böyle iyi benden değerli değil
Sadece size soruyorum sizinle öpüşüp ayağınızı yalıyor okey
Ama başkasıninda ayağını yaladıgini ve sizi öptüğünü düşünsenize .
Sadece ayakla sınırlandırmamak gerekir bunu çünkü baska evreleri ile beraberdir ayak fetişizmi.
Ve unutmayin sizinkinden daha küçük güzel ayak bulduğunda sizinle işi bitmiş olacaktır .
Önceliği siz değil güzel ayaklarinizdir,güzel ayağa sahip diğer kadınlardır bir deyişle .
Psikoljim kaldırabilir diyorsanız tercih sizin
Tecrübe ile sabittir :)

Ben bu tarz fetişleri sapıkca bulmuyorum iş abidik kubidik stillere gitmedikçe. Herkesin etkilendiği bir organ var bizlerde sırt,omuz kas vs beğeniyoruz kadın olarak. Normal buldum, böyle bi flört veya sevgilim olsa pedikürcülerden nail artcılardan çıkmaz bol bol güzelleştirirdim ayaklarımı :)
Ay ne tatlı yorum ya bayıldım

X