Ayak Parmaklarımdaki Tüyler

kıllı bi insan oldugum için orda da var benım de :KK37: :KK37: ağdayla alıyorum

En iyisi ağdayla almak bence de diğer türlü çoğalıyor. Hatta en iyisi bir kuaföre gidip aldırmak bacakların için gittiğinde ayaklarını da alırlar zaten. Bir de alışmış onlar çabuk çabuk alıyorlar hemen bitiyor mis gibi oluyor:KK9:

En iyisi ağdayla almak bence de diğer türlü çoğalıyor. Hatta en iyisi bir kuaföre gidip aldırmak bacakların için gittiğinde ayaklarını da alırlar zaten. Bir de alışmış onlar çabuk çabuk alıyorlar hemen bitiyor mis gibi oluyor:KK9:

bacaklarını ne kadara aldırıyorsun?ben komple gittiğimde hani fazla uzun da değildi,yoğun da değildir zaten,bacaklarım + bikini bölgesi 45 tl yaptı toplam?

bende de vardı, hattı bildiğin erkek ayağı gibi kıllıydım ayaküstü ve ayakparmakları... lazere gittim kurtuldum 4-5 seansta tamamen bitti artık hiç yok :124: ayak için lazere gitmek 20 tl filan, gidin kurtulun benden tavsiye

bacaklarını ne kadara aldırıyorsun?ben komple gittiğimde hani fazla uzun da değildi,yoğun da değildir zaten,bacaklarım + bikini bölgesi 45 tl yaptı toplam?

canım tam hatırlayamıyorum o kadar unutkanım ki:) ama o kadar fazla ödemiyorum ondan eminim :S tabi ben ankaradayım istanbulda falansan daha pahalıdır..

ay bende çok kıllıyım ya :KK1: ayak parmalarımı bazen ağdayla bazen epilasyon aletiyle alıyorum iyi oluyo

En kesin çözüm: İğneli epilasyon. Sonsuza dek kurtulursun. Acıyan bir bölge mutlaka ki epilasyon sırasında da acır canın ama dayanılmayacak bir şey değil. Diğerleri geçici...

tirnak makasiyla kesebilirsiniz, tek tuk cikiyorsa zaten 1000 yilda bir cikiyor.

Ağda ya da epilatör kullan canım, ip bile kullanabilirsin.. Zaten 1 ayda ancak çıkarlar..

jilet milet bunlar olmaz kızlar tek cözüm lazerrrrrrr bir iki atış tamam ben yaptırdım.

X