ayak ustu kararmasi

kirmizigitar

Guru
Kayıtlı Üye
4 Mart 2011
10.375
11.987
ayagimda ust yan kisimda epey buyuk bir bolum kararmis ve sertlesmis durumda. nasir desem nasir degil anlamadim. estetik acidan tam bir rezalet. ben genellikle ayagimi altima alaraj otururum yuzden oldugunu tahmin ediyorum. basina gelen coxum bulan varmi?

ayagimda ust yan kisimda epey buyuk bir bolum kararmis ve sertlesmis durumda. nasir desem nasir degil anlamadim. estetik acidan tam bir rezalet. ben genellikle ayagimi altima alaraj otururum yuzden oldugunu tahmin ediyorum. basina gelen coxum bulan varmi?
Bende hep ayaklarımı toplayarak otururum. Sandalyede bile🤔 ondan değildir bence. Resim atma şansınız var mı?

Dışarıda sandalet, terlik giyiyor musunuz? Güneş’ten kararmış olabilir mi?

Dışarıda sandalet, terlik giyiyor musunuz? Güneş’ten kararmış olabilir mi?
ihtimal bile yok:) benim ayaklarim cok terler ve ben bu yuzden plaja inerken bile corap giyerim corapsiz asla rahat edemem hatta bu yuzden herkesin topugu nasir tutarken benim topuklarim yumusaciktir:) corapsiz gezemedigim icin terligim bile yok yaz kis surekli spor ayakkabi icerisinde ayaklarim. ama zaten karantina sebebiyle aylardir evden de cikmadim.

Bende hep ayaklarımı toplayarak otururum. Sandalyede bile🤔 ondan değildir bence. Resim atma şansınız var mı?

aticaktim aslinda ama o kadar igrenc bir goruntu ki kimsenin midesini kaldirmak istemedim😂

Eklentiler

• 5ED56A63-2D0A-4CF6-BD67-356DF6CAD1FC.jpeg
    5ED56A63-2D0A-4CF6-BD67-356DF6CAD1FC.jpeg
    81,3 KB · Görüntüleme: 515
ihtimal bile yok:) benim ayaklarim cok terler ve ben bu yuzden plaja inerken bile corap giyerim corapsiz asla rahat edemem hatta bu yuzden herkesin topugu nasir tutarken benim topuklarim yumusaciktir:) corapsiz gezemedigim icin terligim bile yok yaz kis surekli spor ayakkabi icerisinde ayaklarim. ama zaten karantina sebebiyle aylardir evden de cikmadim.
Uyurken de çorapla mı uyuyorsunuz, belki havasızlıktan karardı diyeceğim ama fotoğrafı gördüm siz iyisi mi en kısa zamanda bir doktora görünün içiniz rahatlasın. Çok geçmiş olsun .

Uyurken de çorapla mı uyuyorsunuz, belki havasızlıktan karardı diyeceğim ama fotoğrafı gördüm siz iyisi mi en kısa zamanda bir doktora görünün içiniz rahatlasın. Çok geçmiş olsun .
cok tesekkur ederim.
corapla yatiyorum ama uykuya daldiktan sonra cikariyorum bilincsizce:) biraz arastirdim internette namaz kilanlarda filan oluyomus ben kilmiyorum ama oturus bozuklugundan olmasi muhtemel. kovid sagolsun hastanelere gidemiyoruz malum. ordaki deri sertlesmis kararmis...

Aynısından bende de seneler evvel oldu ve öylece kaldı. Biraz daha ufak ve tam bileğin sağinda ama tıpatıp aynısı. Nedir acaba bu ya? Ben internette o kadar araştırdım ki hic bir şey bulamadım. Doktora gitme de kaldı öyle..

Benimde var hafif bi şekilde ama neden olduğu konusunda hep aynı şekilde oturmadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.. Ve yere oturuyorum halı üzerine falan sağ ayağımda var benimde

Benim hem dizimde hemde ayağımda vardı bende çok otururum ayağımın üzerinde birde iş yaparken hep dizlerimin üzerinde dururdum. Şimdi öyle yapmamaya çalışıyorum ve sürekli nemlendirici sürüyorum. Kalmadı gibi bişey öneririm

herkeste olacak diye birsey yok muhtemelen. ama dikkat ettim mesela ben hep bagdas kurarim ve asagida kalan ayagimda tam olarak yere temas esen bolgede var kararma. o yuzden oldugunu dusunuyorum
Olablr canm
Bnde namaz kılıyorum dizlerimde var kararma
Cilt açıcı kremler var onlardan kullanabilirsin sanırm deriyi yeniliyor

Oturusunuzu değiştirin ve piling yapın hemen ardından nemlendirin ve bunu sürekli yapın. Ben de sürekli bebeğimin altını değiştirirken duruş pozisyonumdan kaynaklı oldu. Ben geçirmeye çalışmıyorum ama ilerlemesin diye bunları yapıyorum ve işe yarıyo. Tabi aynı duruşu yapınca yine oluyo. Ben degistiremem çünkü en rahat öyle yapıyorum

X