BBL POPO BUYUTME AMELIYATI

Çok güzel anlatmışınız çok teşşekkürler.
Şuan ki durumunuz nedir? Popoda küçülme oldu mu ? Ben de hergün bu ameliyatı hayal ediyorum ama 56 kg yum. Yeterince yağım çıkmayabilir. Ama popo için yanıp tutuşuyorum. Protez için çok zor diyorlar. Bbl için yeterli yağım çıkmazsa çektiğim eziyet boşa gider. Öyle beklemedeyim
Bende 56yim 2 kilo yag cikti

Merhaba bende 5 gün önce bbl ameliyatı oldum.şu an popom yeterince büyük ama yuvarlak değil daha çok yassı duruyor.Acaba korsenin baskılamasından dolayımıdır.Sizde de korse öncesi sonrası fark oldu mu acaba?birde erime olacağı söyleniyor sizde erime oldumu daha sonrasında
Foto varmi

01 Temmuz için operasyon günü aldım. Yeni yaptıran arkadaşlar özelden yazar mısınız? Çok endişeliyim. Çok zor muydu ilk gün? Ameliyattan ağlayarak çıkanlar bile varmış. Dr. Hasan Kütükoğlu. Bu operasyonu ona yaptıran var mı?

01 Temmuz için operasyon günü aldım. Yeni yaptıran arkadaşlar özelden yazar mısınız? Çok endişeliyim. Çok zor muydu ilk gün? Ameliyattan ağlayarak çıkanlar bile varmış. Dr. Hasan Kütükoğlu. Bu operasyonu ona yaptıran var mı?
Mrb ameliyat oldunuz mu ? Nasıl geçti ?

Merhaba Arkadaslar, benim bugün 10 günüm Vaser lipo ile J Plasma yaptırdım Karın, Sırt bel kollar iç bacaklar dış bacaklar. Buradan alınan yağlar popoya enjekte edildi. Ah birde Gıdı vardı. Suan cok şişim halen, Doktorum demişti agrılar Vaser liposuctiondan bır tık daha fazla oluyormus J Plasmada uygulanınca. Şu an gördüğüm tek şey iki doğum yaptım Hafif deride gevşeklik vardı şu an karnım taş gibi ve dümdüz.
Arkadaşlar bu ameliyatlar gerçekten çok zor eğer yaptırmayı düşünüyorsanız doktorlarınızı çok iyi araştırın şu ana kadar ben doktorumdan memnunum☺️ Tabii ki nihayet sorunca üç ay sonra görecekmişim. Bana verilen BBL Yastığı üç hafta kullanmak zorundaymışım hem sırtüstü yatarken hem de otururken
Merhabalar , doktorunuz kim acaba ve şu an durumunuz nasıl ?

Merhabalar ameliyatınız nasıl geçti , doktordan memnun kaldınız mı?

X