AYAKLARIM ÇOK MU BÜYÜK?

Bencede nolcak ya espri yapmislar yakin gorup kizlari yerine koymuslar sizde amcasina yapmissin yok 45 numara diye.Takmayin kafaniza bence kucuk ayagi olana odul verilmiyor ayaklariniz bayana gore biraz buyuk benimde ayaklarim 39 benlede dalga gecerler ama guler gecerim

Merhaba bayanlar
İçime sıkıntı ettim bu konuyu bu zamana kadar hiç dert etmezdim kendime ama dün akşam geçen bir muhabbet hala canımı sıkmaya yetiyor ya da ben mi fazla alınganlık yaptım anlamadım :/
Dün akşam eşimin amcasına misafirliğe gittik sonra amcam ayağımda terlik olmadığını gördü sana terlik vereyim mi dedi bende olur amca dedim varsa eğer sonra gülerek kaç numara 44 mü giyiyodun dedi bende gülerek yok amca bilemedin 45 giyiyorum dedim. Ordan kayınpederim kaç giyiyorsun diye sordu 40 diyince anaaa dedi gülerek orda bi an bi acayip oldum ne billim ezik hissetim kendimi sanki dalga mevzusu olmuş gibi hissettim ayaklarımın. Kayınvalidem de oturduğu yerden torunumun ayakları kime çekecek acaba sana çekerse napcaz nolcak gibisinden gülerek bişeyler söyledi o an daha da kötü hissettim kendimi ama hiç belli etmedim gülerek karşılık verdim geçtim . Sonra oğlumu uyuttum eşimle başka odaya yatırmaya gittik oğlumu orda dedim iyi dalga geçtiniz ayağımla sağolun ben sen benim ailemin annemin amcamın içinde, seninde saçların seyreldi kel kaldın ve ya çok zayıfsın bilmem ne gibisinden fiziksel herhangi bi yerini mevzu ettim mi ayıp olmaz mıydı sana dedim bana dio bi tane gelinsin içimizden oldun takılmayacaklar mı canım sanada yabancı mısın artık dio. Kısacası kafama taktım ve canım sıkkın siz olsanız bu durumda ne yapardınız tavrınız ne olurdu? Teşekkürler.
Gulup geçiyorum benim ayaklarimda 40 numara hic umrumda da değil kimin ne dedigi... esim bazen takılır bende ona takikirim şu spor ayakkabini werde bi gun giyiyim diye.. amann allah saglik sihhat wersin şükür yuruyorum koşuyorum yuruyemeyenlere bir sor bakalim onlar sana ne dicek.. kendine dert arama biraz rahat yaşa hayatı boswer.

Dogumdan sonra ayaklar cidden buyuyor mu?

benimki büyümedi, doğuma bile her zaman giydiğim spor ayakkabılarla gittim, ama fazla şişmemiştim ve 8 kilo almıştım toplamda
ayağım 39 numara daha fazla büyümek istemedi sanırım :KK53:

konu sahibiciğim takılmayın boş verin. herkesin espri anlayışı bir değil, fiziksel özellikleri kusur görüp alay eden ilkokul çocuğu mantığındaki insanları takmanız hata...
benim de bir akrabam "ay senin ayağın ne kadar büyük bu boyda olup da ayağı böyle büyük olanı görmemiştim" demişti.
boyum 170, kendi kızı 38 giyiyor ve boyu omuzuma geliyor :KK70:

benimde ayaklarım 40 numara herkesten önce annem dalga geçer benle. kaynanaya bile buna gelin ayakkabısını özel yaptırcaz der ben alıştım artık 14 yaşından bu yana 40 giymeye. ilk defa 40 numara ayakkabı alacağım zaman çok utanmıştım ayakkabıcı bile bön bön suratıma bakınca o gün alamamıştım. şimdi artık gülüp geçiyorum hatta ben onlarla dalga geçiyorum. ben özel insanım diye

Arkadaşlar kilo aldıkça ayakta büyür yani eğer hamileliğinizde 20 kilo alırsanız tabi büyür ayağınız..Ama 7-10 kilo alırsanız büyümez. Yani hamilelik yüzünden büyümüyor ayaklar kilo yüzünden büyüyor :KK70:

Bu arada konuya gelirsek sende başka bir zaman kayınvaliden ile kayınpederine şakayla karışık takılırsın olur biter ödeşmiş olursunuz:)

Dogumdan sonra ayaklar cidden buyuyor mu?
Aksine benim de bir numara küçüldü 39 giyiyordum hamile kalınca 7 Kilo verdim ve bir numara küçüldü bende inanamadım suan 38 giyiyorum hala bir şişme olmadi

:KK70: :KK70:
Konu sahibi ne takılıyorsun bu kadar gül geç benimde 40 41 banada minicik ayaklar galip geliyor one öyle bebek ayağı gibi 35 36 :KK53:

Deme kız oyle bana da ayağın 27 numaramı dıye takılırlar , O ayakla yurusen anca 1 saate gelırsın mınık mınık dıyorlar :))

Büyütülecek bir durum değil. Bir dahakine lafını söyler susarsın. Fazla rencide edici bir durum değil bence. Bu kadar dert etme.

Ben de dün eşimin eniştesini beni 'el kızı' olarak kastettiği için kibarca bozdum ve sustum. O espri olsun diye takılıyordu ama mesaj alındı tabi.

Benim ayaklarım bir gerçekse onun durumuda gerçek napalım ama tutupta ailemin yanında eşimde kel kalıcak bu gidişle diyip hahahhohoho gülmem zorla adamı tribe sokmak deilde nedir yani bu. Ev içinde o benim ayağıma takılır ben onun saçına ama güler geçeriz hiç alınmayız gizli duygu deil ama insan içinde ayıp gelir bana

sakin canım

konuyu amcayla kp başlatmış eşinin ne kabahati var ki.

ben böyle konulardan hoşlanmıyorum ayaklarımı ben smedim deseydin konu kapanırdı

Şaka yapmislar ya alinacak ne var bunda, benim ayaklarim da 39 numara ve minyon bir kadinim o bacaklara o ayaklar hobbit ayagi gibi duruyor :KK70:
Boy pos yerindeyse 40 gayet normaldir yani.

Çok da büyük bir numara değil bence. Takılma hiç söylediklerine,gül geç. Birde bana seni sevdikleri için takılmışlar gibi geldi.

Sen sıkıntı yapmıyorsan gül geç kimene kötü niyetle devamlı alay edılmıyorsa sorun yok ama devamlı alay edıyolarsa yapıstır lafı bak bır daha soylerlermı

Merhaba bayanlar
İçime sıkıntı ettim bu konuyu bu zamana kadar hiç dert etmezdim kendime ama dün akşam geçen bir muhabbet hala canımı sıkmaya yetiyor ya da ben mi fazla alınganlık yaptım anlamadım :/
Dün akşam eşimin amcasına misafirliğe gittik sonra amcam ayağımda terlik olmadığını gördü sana terlik vereyim mi dedi bende olur amca dedim varsa eğer sonra gülerek kaç numara 44 mü giyiyodun dedi bende gülerek yok amca bilemedin 45 giyiyorum dedim. Ordan kayınpederim kaç giyiyorsun diye sordu 40 diyince anaaa dedi gülerek orda bi an bi acayip oldum ne billim ezik hissetim kendimi sanki dalga mevzusu olmuş gibi hissettim ayaklarımın. Kayınvalidem de oturduğu yerden torunumun ayakları kime çekecek acaba sana çekerse napcaz nolcak gibisinden gülerek bişeyler söyledi o an daha da kötü hissettim kendimi ama hiç belli etmedim gülerek karşılık verdim geçtim . Sonra oğlumu uyuttum eşimle başka odaya yatırmaya gittik oğlumu orda dedim iyi dalga geçtiniz ayağımla sağolun ben sen benim ailemin annemin amcamın içinde, seninde saçların seyreldi kel kaldın ve ya çok zayıfsın bilmem ne gibisinden fiziksel herhangi bi yerini mevzu ettim mi ayıp olmaz mıydı sana dedim bana dio bi tane gelinsin içimizden oldun takılmayacaklar mı canım sanada yabancı mısın artık dio. Kısacası kafama taktım ve canım sıkkın siz olsanız bu durumda ne yapardınız tavrınız ne olurdu? Teşekkürler.
Canım benim eşimin aileside bazen öyle şakasına takılıyor benimde ayaklarım büyük çoğu zaman beğendiğim ayakkabının numarası yok eşimle evdeyken eşim kv kp'e "gul476'ya kendi ayakkabılarımı verecem ayağına göre ayakkabı bulamıyoruz. Şimdilik benimkilerle idare etsin" diye şaka yapıyor gülüyoruz. Bende inşallah çocuğumuzınkide bizimkine çekmez ikimizide geçer diyorum. Bunlar sadece espiri canım ayağımın büyük olmasıda bir gerçek yani ne yapayım. Sende biraz mütevazi ol bence:-*

X