AYAKLARIM ÇOK MU BÜYÜK?

Merhaba bayanlar
İçime sıkıntı ettim bu konuyu bu zamana kadar hiç dert etmezdim kendime ama dün akşam geçen bir muhabbet hala canımı sıkmaya yetiyor ya da ben mi fazla alınganlık yaptım anlamadım :/
Dün akşam eşimin amcasına misafirliğe gittik sonra amcam ayağımda terlik olmadığını gördü sana terlik vereyim mi dedi bende olur amca dedim varsa eğer sonra gülerek kaç numara 44 mü giyiyodun dedi bende gülerek yok amca bilemedin 45 giyiyorum dedim. Ordan kayınpederim kaç giyiyorsun diye sordu 40 diyince anaaa dedi gülerek orda bi an bi acayip oldum ne billim ezik hissetim kendimi sanki dalga mevzusu olmuş gibi hissettim ayaklarımın. Kayınvalidem de oturduğu yerden torunumun ayakları kime çekecek acaba sana çekerse napcaz nolcak gibisinden gülerek bişeyler söyledi o an daha da kötü hissettim kendimi ama hiç belli etmedim gülerek karşılık verdim geçtim . Sonra oğlumu uyuttum eşimle başka odaya yatırmaya gittik oğlumu orda dedim iyi dalga geçtiniz ayağımla sağolun ben sen benim ailemin annemin amcamın içinde, seninde saçların seyreldi kel kaldın ve ya çok zayıfsın bilmem ne gibisinden fiziksel herhangi bi yerini mevzu ettim mi ayıp olmaz mıydı sana dedim bana dio bi tane gelinsin içimizden oldun takılmayacaklar mı canım sanada yabancı mısın artık dio. Kısacası kafama taktım ve canım sıkkın siz olsanız bu durumda ne yapardınız tavrınız ne olurdu? Teşekkürler.
canım niye takıyorsun senle dalga gecenler dunya guzeli mi secilmişler.takma böle seyleri

Şaka var şaka var. Eşinizin ailesinin fiziksel özelliğinizi şaka konusu yapması hoş olmamış. Madem bu kadar samimi bir ortam var eşiniz Ben büyük ayak seviyorum özenle bakıyoruz dahada büyütücez vs gibi şakayla sizin arkanızda dursaydı.
Ayak numaranız büyük değil kafanıza takmayın. Takıpta kv fırsat vermeyin kendinizi boşa üzmeyin.
Ama dikkat yok torun sana benzemesinler falan şaka altında laf sokmak. En sevmediğim şey

amaaan benim ayaklarimda 40 numara hiiic kafama takmiyorum napim yaniiiii

Bir kadına göre evet azcık büyük sayılırmış

ama dert etmeye değmaz

Ayyy nolcak benim esiminde ayak numarasi 46.5 ayakkabi zor buluyoruz...cocuklarimda babalarina çekmiş 5 yasina gircek oglum 35 numara 3.5 yasindaki oglum 33 numara giriyor :KK68: annesi yer öper kokulu ayaklarini....Sağlıkli sıhhatli olsunlarda büyük olsunlar:-) onemli olan boyu degil işlevi:KK70:

Muhtemelen boyun uzun senin. Boyu uzun olanlarinda ayaklari boylariyla orantılı olurmuş. Ben olsam onların gulmesine izin vermeden önce bu boya 36 olsa daha mı hoşunuza giderdi ya da sen mi yarattın ki dalga geciyorsunuz diye cikisidim.

Takma bacim takma bu bir kusur değildir.kusur onların kafasındadir.

Benimkiler de 40 numara
Üstelik boyum da çok uzun olmamasına rağmen
Kimi dalga geçer kimi fark etmez
40 artık normal bi numara oldu eskiden çok daha zordu ayakkabı bulmak falan da.
Salla

Açılın koca ayak geldi:KK45:
Valla benim her yerim kocamandı, hamile kaldım ödemdi kiloydu iyice toroman oldum.buraya üye olurken nick ararken, gözüme ayaklarım çarptı dedim tövbe bismillah ayaklarım 3 kilo neredeyse :KK45:
Öylece nickimi buluverdim.
Şimdi 1 aylık kızım var, ayakları fırıncı küreği gibi :KK45: tahtıma o oturacak gibi:KK45:
Konunuza gelince, fiziksel şakaları sevmem ama kafama da takmam, beğenmeyen küçük oğluna almasın der geçerim. Siz de boşuna üzülmeyin:21:

Benim kuzenin de boy 162 ayak no 40.
Yaz kış çoraplarını cıkarmaz onun da takıntısı var. Gece bile çorapla yatar yazın kışın.
Ay niye anlattım bilmiyorum da aklıma gelmişken 2 dedikodu sıkıştırayım.

canım senin yaşadığın şey bence jenerasyon farkı. onlar bu tarz konuşmaları komik buluyor ve sana şaka yaptığını sanıyorlar. napalım... onlarda öyle işte.. konu ayak mayak değil yani...

Merhaba bayanlar
İçime sıkıntı ettim bu konuyu bu zamana kadar hiç dert etmezdim kendime ama dün akşam geçen bir muhabbet hala canımı sıkmaya yetiyor ya da ben mi fazla alınganlık yaptım anlamadım :/
Dün akşam eşimin amcasına misafirliğe gittik sonra amcam ayağımda terlik olmadığını gördü sana terlik vereyim mi dedi bende olur amca dedim varsa eğer sonra gülerek kaç numara 44 mü giyiyodun dedi bende gülerek yok amca bilemedin 45 giyiyorum dedim. Ordan kayınpederim kaç giyiyorsun diye sordu 40 diyince anaaa dedi gülerek orda bi an bi acayip oldum ne billim ezik hissetim kendimi sanki dalga mevzusu olmuş gibi hissettim ayaklarımın. Kayınvalidem de oturduğu yerden torunumun ayakları kime çekecek acaba sana çekerse napcaz nolcak gibisinden gülerek bişeyler söyledi o an daha da kötü hissettim kendimi ama hiç belli etmedim gülerek karşılık verdim geçtim . Sonra oğlumu uyuttum eşimle başka odaya yatırmaya gittik oğlumu orda dedim iyi dalga geçtiniz ayağımla sağolun ben sen benim ailemin annemin amcamın içinde, seninde saçların seyreldi kel kaldın ve ya çok zayıfsın bilmem ne gibisinden fiziksel herhangi bi yerini mevzu ettim mi ayıp olmaz mıydı sana dedim bana dio bi tane gelinsin içimizden oldun takılmayacaklar mı canım sanada yabancı mısın artık dio. Kısacası kafama taktım ve canım sıkkın siz olsanız bu durumda ne yapardınız tavrınız ne olurdu? Teşekkürler.
Öncelikle boyunuzu merak ettim.. boyunuz kaç.
Ayrıca kayinvalidem 35 numara giyiyor ayakkabı bulamıyor siz en azından istediğiniz ayakkabıyı bulabilirsiniz. 40 numara ayakkabı bulunuyor. Aşıŕı abartı olsa o numarada bayan ayakkabısı bulamazdın.

-ayakların neden bu kadar buyük gelin ?

+seni daha iyi ezebilmek için bıbıcım

Bu mesaja o kadar çok güldüm ki kahkaha attım yaa .. :KK70::KK70:Canım benim boş ver. Evet insan ister istemez kendisini kötü hisseder.. Ne yapalım herkesin var bir kusuru. Sana bir daha takılırlarsa her güzelin kusuru olur de :63: Allah böyle yaratmış ne yapabilirsin..

Ay bacım dert ettiğine bak boyun 1,20 falanmı dert ettin kendine ayağını boş verr sende dalga gdç kendinle nolur yani ki;
İnsan kendiyle barışık olmalı canım takma böyle şeyleri kafana

X